Skocz do zawartości


Zdjęcie

zzZZzzzZZZzz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: zzZZzzzZZZzz
O jak trener Albert egzaminuje to życze powodzenia, bo będzie wam potrzebne :wink: :twisted:
Ale na serio radze się baaardzo dobrze przygotować, a jak nie jesteście na 100% pewni że umiecie i zdacie to lepiej wcale nie podchodzić...
  • 0

budo_kasiorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: zzZZzzzZZZzz
niebylo mnie w mielnie bo bylam akurat w austrii.. i niestety niemoglam jechac ;(
a co do egzaminow prowadzonych przez trenera Alberta to niech zdaja przynajmniej bedzie sie z czego posmiac :) sama 2 razy zdawalam (raz nawet o 2 stopnie ;) ) ...naszczescie wiecej juz mnie to nieczeka ... uff :) :) :)
  • 0

budo_jubi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubartów

Napisano Ponad rok temu

Re: zzZZzzzZZZzz
Witam !

ja też sie wybieram 21 lipca do Jastarni czyżby ten sam? GSC organizatorem??? to będzie nas 3 sztuki z tego co wiem z budo


Ten sam jak widac. Ale zapowiada sie ze bedzie nas wiecej niz 3 sztuki :) Ale to dobrze - nareszcie poznam forumowiczki (bo facetow jadących z nami to jakos nie widze) :)

Z ciekawości - jakie u Was ceny za obóz (z dojazdem czy bez dojazdu)?


Osoby spoza kadry wojewodzkiej placa 800 zl z dojazdem za 14 dni pobytu.

Hehehehe... to ekipa egzaminująca będzie ta sama.... Zycze powodzenia na egzaminie....

O jak trener Albert egzaminuje to życze powodzenia, bo będzie wam potrzebne


Dzięki wielkie za życzenia. Prezes Albert nie jest na szczęście taki straszny jak go malujecie :) Ale egzamin może być w tym roku rzeczywiście nad wyraz ciekawy :twisted:
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: zzZZzzzZZZzz
W każdym razie gdyby ktoś między 27 lipca a 6 sierpnia był w Sopocie, to zapraszam - SP nr 1, Armii Krajowej 50/54. BTW widzę, że w tym roku udał nam się całkiem korzystny cenowo obóz - 780 zł z dojazdem, w tym tydzień treningów z Kytu Dangiem...

A tak z innej beczki, u kogo zdarzają się różne dziwne wydarzenia podczas obozowych egzaminów - typu np. egzamin w zieloną noc albo o wschodzie słońca na plaży?

Gizmo
  • 0

budo_jubi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubartów

Napisano Ponad rok temu

Re: zzZZzzzZZZzz

W każdym razie gdyby ktoś między 27 lipca a 6 sierpnia był w Sopocie, to zapraszam


Jesli tylko czas będzie i siły to postaramy sie odwiedzic :-)

w tym tydzień treningów z Kytu Dangiem...


A dokładniej to od kiedy do kiedy będzie można zobaczyć tego pana w akcji?
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: zzZZzzzZZZzz
Tak dokładniej to Kytu będzie od początku obozu do 2 sierpnia - po południu tego dnia odlatuje z powrotem do Danii.

Zobaczyć go w akcji można już dziś - wystarczy wejśc na stronę [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] do działu "Filmy" i ściągnąć 2 klipy właśnie z nim w roli głównej...

Gizmo
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: zzZZzzzZZZzz

Prezes Albert nie jest na szczęście taki straszny jak go malujecie :) Ale egzamin może być w tym roku rzeczywiście nad wyraz ciekawy :twisted:

Nie tym razem (w komisji egzaminacyjnej był jeszcze trener Tomasz Adamczyk) :twisted: Nie chce straszyć :wink: ale tym razem z 13 zdających od 5 do 1 cup zdało czterech, z początkujących nie lepiej, a kilku nie dość że nie zdało to ma zakaz zdawania przez rok lub nawet półtora 8O Ale za to jaka satysfakcja jest po zdaniu takiego egzaminu :)
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: zzZZzzzZZZzz
hehe... coś jak u nas... na obozie w Strzegomiu na 30 osób zdało 3, w Kołobrzegu na 9 zdało 3, dopiero rok temu wyłamaliśmy się z tradycji i oblaliśmy tylko 1/3 zdających :)

A komisja uprzedzała jak kogo dobrego, że egzamin na obozie - jako nadplanowy - będzie bardzo ostry i tylko dla najlepiej przygotowanych :D

Gizmo
  • 0

budo_folken
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: zzZZzzzZZZzz

O jak trener Albert egzaminuje to życze powodzenia, bo będzie wam potrzebne :wink: :twisted:
Ale na serio radze się baaardzo dobrze przygotować, a jak nie jesteście na 100% pewni że umiecie i zdacie to lepiej wcale nie podchodzić...

buuuuuuu co to za straszenie!!!!! hehehe u nas wszyscy podchodzący zdali, co prawda 3 gostków niżej niż mierzyli (o jeden stopień zamiast o 2) , ale za to również 3 wyzej (o 3 zamiast o 2) :) :) :) :) :) Nie taki Albert straszny :wink: :wink: ja tam egzamin u niego wspominam wybitnie miło :) :) :) mam tylko nadzieję ze po obozie nie zmienie zdania :wink: :wink: :wink: :) :) :)
  • 0

budo_hachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:StargardCity

Napisano Ponad rok temu

Re: zzZZzzzZZZzz
bosz jak was tak slucham o niezdajacych to sie zastanawiam czy macie jakies podwyzszone wymagania czy poprostu sie na treningach nie przykladacie ja na obozie w tamtym roq(bo w tym nie jade chlip chlip)zdalam bez trudnosci jakis no co prawda na 6 cup niby poczatkujacy ale egzamin byl
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: zzZZzzzZZZzz
U nas ludkowie sie w większości starają, ale wymagania rzeczywiście są podwyższone (freestyle zobowiązuje...). Generalnie u nas zasada jest taka, że jesli ktoś zdaje na obozie, to albo nie zdawał jednego z egzaminów w ciagu roku, albo musi rzeczywiście zaszokowac komisję poziomem :) Może dlatego egzaminy obozowe mają swój urok... i dlatego nikt nie próbuje traktować obozu jako okazji do "nabicia" stopnia. Swoją szosą aż jestem ciekaw, ilu ludków spróbuje szczęścia w tym roku :D

Gizmo
  • 0

budo_hachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:StargardCity

Napisano Ponad rok temu

Re: zzZZzzzZZZzz
co do wymagan to niestety u mnie tez podywzszaja a sa gdzies wymagania na stranie polskiego zwiazq bo ja nie znalazlam
  • 0

budo_kenji
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zzZZzzzZZZzz
Ktoś może wie kiedy zaczyna się zgrupowanie kadry (itf) juniorów mazowsza?
  • 0

budo_picachu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk megalopolis

Napisano Ponad rok temu

Re: zzZZzzzZZZzz
LUDZIE!!!
Te egzaminy np. w Mielnie dla nizysz stopni fakt byly ciut za ostro oceniany zwlaszcza jezeli chodzi o nalozone kary, ale grupa stopni starszych DAŁA CIAŁA. Nie wszyscy bo byly przeblyski umiejetnosci u pojedynczych jednostek ale odnosnie ogolu, z czym do ludzi.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024