Skocz do zawartości


Zdjęcie

tramwaj i autobus


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

budo_faolinar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: tramwaj i autobus
zawsze jest tak ,że jak siedzi kilku kolesi w autobusie i każdego wkurzają jacyś panoszący się "twardziele" , to mimo ,że ci goście widzą ,że i innych to wpienia , nic nie robią - opcja jest taka ,że wiem ,że zawsze ktoś musi zacząć , ale ja wolę poczekać na innych - tak jest wszędzie .
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: tramwaj i autobus
Heh, tak z ciekawostek pod hasłem "arsenał kierowcy autobusu" :)

Jakiś czas temu wracałem sobie nocnym do domku, pustki, oprócz mnie jakiś kolo (na oko skinheadujący) z panną. Wyciągnął fajka, zapalił. Nie spodobało się to kierowcy, który zatrzymał się na środku drogi, odwrócił do gościa i mówi: "zgaś papierosa, synku, bo to nie knajpa tylko autobus"... Gość się zjeżył, wstał, i poszedł do kierowcy, po czym mu przez szybkę nawciskał do trzeciego pokolenia wstecz, i dumny z siebie z fajkiem w zębach zaczął wracać na miejsce. Autobus ruszył, trochę się rozpędził, i w chwili gdy gość był pół kroku od siedzenia - gwałtownie zahamował... Koleś, jak już się pozbierał z podłogi, grzecznie otworzył okno, wyrzucił papierosa, i cicho siedział ...

Przypadek drugi, podsłuchana rozmowa dwóch kierowców: gość prowadził "zjazd do zajezdni", prawie pusty nie licząc trzech kilkunastoletnich "sympatycznych młodych ludzi", siedzących/stojących z przodu. Koniecznie chcieli żeby kierowca ich gdzieś podrzucił, on nie chciał, bo to było nie po trasie, i tak od słowa do słowa kolesie od próśb przeszli do gróźb, a ich eskalacja zakończyła się stwierdzeniem, że gość powinien się zacząć martwić o rodzinę, bo oni znajdą żonę i dzieci, i z nimi zatańczą... Skończyła się na tym, bo gość też depnął po hamulcach, wyskoczył z szoferki ze śrubokrętem w ręku, dosiadł gościa co wyrżnął w czasie hamowania, przyłożył mu ten śrubokręt do szyi, i wywarczał że martwi nic nie zrobią jego rodzinie... I goście "jakby zmiękli", po czym grzecznie przepraszając wysiedli z autobusu...

No, to na tyle z podglądniętych i zasłyszanych autobusowych opowieści

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: tramwaj i autobus

Przypomniała mi się pewna sytuacja. Jechałem raz autobusem (daaaawno temu) i paru gości się awanturowało, nie pamiętam już o co poszło. W każdym razie kierowca powiedział "Albo wysiadacie albo jedziemy na policję". Goście nie chcieli wysiąść, to kierowca zamknął drzwi, wdepnał gaz i zatrzymał się dopiero pod komendą, gdzie zabrali tamtych gości, a autobus wrócił na trasę :D

Ja tez tak kiedys mialem, jacys kibole sie do mnie i kumpla w nocnym przyczepili. Kierowca tez podjechal pod komisariat, tylko wybral kiepski bo Dworzec Centralny (Warszawa) gdzie od autobusu do Policji jest spory dystans. Menelstwo wywazylo drzwi i zwialo, ja pojechalem no ostry dyzur (kontrolnie, bo w limo dostalem) a kumpel nocowal w Palacu Mostowskich.
Zbili mu okulary i wyjechal po wszystkim kierowcy z banki, ot nieporozumienie :) ale mial ponad minus 4 dioptrie, co go usprawiedliwia
  • 0

budo_atabaque
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosmos .... ale obecnie wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: tramwaj i autobus
ja mam pytanie czy ktoś widział jak ktoś pobił kontrolera albo coś takiego ? ( mile widziane statystki typu 3 zabitych .14 złamań i itp - to w nawiasie to żart )
  • 0

budo_max
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: tramwaj i autobus
:) kiedys jechalem pociagiem i przez jakies 200 km co chwila widzialem kontrolerow, pozniej z nie wiadomych mi jeszcze przyczyn wszycy znikneli... okazalo sie, ze kibice wsiadaja do pociagu i tak przez cala droge kiedy jechalem z kibicami nie pokazal sie ani jeden kontroler, pewnie wiedzial, ze wszycy maja bilety :P :P :P ...
  • 0

budo_santiago
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: tramwaj i autobus

ja mam pytanie czy ktoś widział jak ktoś pobił kontrolera albo coś takiego ? ( mile widziane statystki typu 3 zabitych .14 złamań i itp - to w nawiasie to żart )


Podobno zdarzylo sie to pare razy w kolejkach SKM"panom" z "renomy". Pisze "podobno" bo nigdy tego nie widzialem ani nie znam szczegolow ale takie ploty chodzily swego czsu.
  • 0

budo_eax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: tramwaj i autobus
O pobiciu nie slyszalem ale znajoma z treningow raz wysiadla z kanarem, zalozyla mu dzwignie po czym zwiala :-)
  • 0

budo_toster_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: tramwaj i autobus

O pobiciu nie slyszalem ale znajoma z treningow raz wysiadla z kanarem, zalozyla mu dzwignie po czym zwiala :-)


To troche zaoszczedzila :)
Ciekawe co na to kanar 8O
  • 0

budo_dieselp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: tramwaj i autobus

O pobiciu nie slyszalem ale znajoma z treningow raz wysiadla z kanarem, zalozyla mu dzwignie po czym zwiala :-)

ladnie to tak obijac ciezko pracujacego urzednika na sluzbie? :)
  • 0

budo_eax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: tramwaj i autobus

To troche zaoszczedzila :)
Ciekawe co na to kanar 8O


Z tego co mowila to machnal reka i poszedl w druga strone :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024