Skocz do zawartości


Zdjęcie

kobieta vs. kobieta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
93 odpowiedzi w tym temacie

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs. kobieta
Współczuję. I proszę nie zabierać już głosu w temacie, zwłaszcza jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia.
  • 0

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs. kobieta

E tam, zaraz z seksuologiem czy psychiatrą. Zawsze to jakaś rozrywka i urozmaicenie obejżeć sobie jakąś ostrą walkę dziewczyn. Kilka razy widziałem coś takiego "na żywo". Nie wiem co to ma wspólnego z jakimiś patologiami, jak sugerujesz.


Czy gdyby jedną z tych kobiet była twoja mama albo inna bliska ci kobieta, to też byś traktował tę walkę jako rozrywkę i urozmaicenie?
  • 0

budo_edyta
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs. kobieta
Mamy to sobie nie wyobrażam ale moja siostrę - małego potwora jak najbardziej. I współczuję tej która by jej wpadła w ręce...
  • 0

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs. kobieta

Fajny filmik:

A ci kolesie mają nieżle nagrzane:


  • 0

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs. kobieta
PS. Zastanawia mnie co kieruje dziewczynami biorącymi udział w takich "imprezach". Jak uważacie ? Jakie jest wasze zdanie i czy wzięły byście osobiście w takiej "ustawce". Co musiało by wami kierować.
  • 0

budo_edyta
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs. kobieta
Co kieruje? Najczęściej miłość do pieniędzy, bo większośc tych walk jest ustawiana. Czasami ktoś po prostu lubi rozkwasić innej osobie twarz - dla sportu, zastrzyku adrenaliny,
bólu, ze złości czy zazdrości.
  • 0

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs. kobieta

link usunięty


  • 0

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs. kobieta

link usunięty


  • 0

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs. kobieta

link usunięty


  • 0

budo_olita.
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs. kobieta
kolejna historia:
wchodze do ubikacji w trakcie koncertu, a tam 2 panny; jedna trzyma druga za wlosy i doslownie rozkwasza jej twarz o umywalke, i wszystko wokol, krew na scianach...
w koncu interweniowali faceci no i w efekcie dojechala tez karetka.
koszmar.
  • 0

budo_an_ge
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs. kobieta
no i niestety - gdyby napastnik byl mezczyzna, to by mial wilczy bilet w miescie. od kazdego innego faceta w..dol. a ze to "zla kobieta byla", to bedzie miala "reputacje" i laski beda jej z drogi schodzic (JA bym zeszla na pewno), a faceci.. no jak to faceci.
  • 0

budo_an_i_a
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs. kobieta
Czesc.
Moje zdanie jest takie , jesli obie dziewczyny które sie nazwijmy to bija nie trenuja sztuk walki to wyglada to jak wyglada włosy plaskacze drapanie itp . Natomiast jezeli dziewczyna trenuje a przeciwniczka nie to wtedy jest to moment ( widziałam na włsane oczy jak moja kolezanka która trenuje 6 lat karate rozpykała laske która do niej wystartowała przed dyskoteka < chciała kase > skonczyło sie tak ze moja kolezanka szybciutko machneła noga trafiła ja w głowe a tamta nie zdazyła sie anwet ruszyc i juz było po niej ) Wiec walka kobiet moze byc rozna
  • 0

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs. kobieta
Kilka dni temu widziałem niezłą bójkę. Firma w której pracuję montuje ostatnio kamery na ulicach w Płocku. Tego dnia montowałem kamerę naprzeciw wiezienia, po drugiej stronie ulicy. Pod więzienie przychodzą kobiety więźniów i ich rodziny by gadać z nimi "na migi" przez okna. Stały tam dwie kobiety. Jedna mogła mieć koło trzydziestu a druga dwudziestu paru lat. Nie wiem o co poszło, ale zaczęły się ostro nawalac. Widać było że nie była to dla żadnej z nich pierwsza walka. Oprócz typowo babskiego ciągniecia za włosy czy drapania, było sporo niezłych strzałów z piąchy. Wszystko trwało chyba parę minut. Jeszcze przez jakiś czas dziewczyny będą nosić ślady po tej walce. Jedna chyba będzie miała niezłe limo pod okiem i krechę po zadrapaniu na twarzy. Więźniowie przez okna i strażnicy na wieżach mieli widowisko.
  • 0

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs. kobieta

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

2 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024