Skocz do zawartości


Zdjęcie

kobieta vs. kobieta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
93 odpowiedzi w tym temacie

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs. kobieta
Dziś byłem na treningu tajskiego boksu. Są u nas 2 dziewczyny. Trenują 2 lata dłużej niż ja. Prawdziwa radość popatrzeć jak trenują, jak się poruszają. Prawdziwe maszyny do zabijania. Ładna dziewczyna z obandażowanymi dłońmi to jest odlot.
  • 0

budo_annarojek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs. kobieta
Widzę,że walczące dziewczyny cię kręcą. Ale na tym forum nie brakuje facetów dla których walka lasek to patologia. jak widać każdy facet ma inna opinię - często całkowicie skrajną.
  • 0

budo_monlorek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs. kobieta
Faceci jak widać zmienni są. najważniejsze to się nie przejmować i robić swoje.
  • 0

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs. kobieta

Łażąc po internecie znalazłem taką bijatykę:


  • 0

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs. kobieta

O. I jeszcze to


  • 0

budo_monlorek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs. kobieta
Te akcje niewiele mają wspólnego z martial arts. Ale faktem jest że kiedyś jak dziewczyny się biły to była patologia. A teraz nawet w internecie można znaleźć sporo takich filmów. I to więcej zdaje się niz walk trenujących normalnie dziewczyn. faceci chyba wolą akcje w wykonaniu amatorek!
  • 0

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs. kobieta
Chyba jednak wolą. Żadnych narzuconych regół i ograniczeń. Czysta żywa wściekłość. Poezja.
  • 0

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs. kobieta

Apropo :

Większosć trenujących dziewczyn, które ja widzę na codzień to ładne laski.

Ale natknąłem się na taki filmik. Takiej dziewczyny to bym nie chciał.
Wygląda prawie jak facet.

Walka Mayry Conde z Angela Restad podczas kobiecej gali HOOKnSHOOT "REVOLUTION" (13.04.2002)
Rozmiar pliku - 43,3 MB
Czas trwania - 15:22

Co myślicie o tym ?

Te są już fajniejsze.

I. Naoko Asayama vs Masako Yoshida
Runda 1
Rozmiar pliku - 15,4 MB
Czas trwania - 5:53


  • 0

budo_edyta
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs. kobieta
Te "smack girl" to tylko dla japonek? czy to takie damskie K!?
  • 0

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs. kobieta
Nie.
W tych zawodach biorą udział zawodniczki z różnych krajów.
Same walki przypominają regółami vale-tudo. W K1 nie ma technik zapaśniczych (duszenia, dźwignie) i walki w parterze. Tu jest. Poza tym w K1 gdy jeden z przeciwników upadnidnie starcie się kończy. Tu jak widać w jednej z walk można kopać leżącego przeciwnika i tylko od niego zależy czy zdoła się obronić.
  • 0

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs. kobieta

Znalazłem taki fragment bijatyki.


  • 0

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs. kobieta

Cześć wszystkim. Dawno mnie nie było. W międzyczasie zdążyłem rączkę złamać na treningu, ale już się elegancko zrosła. Chciałbym w miarę szybko wrócić na ring.
Tymczasem znalazłem fajny teledysk apropo tematu dyskusji.


  • 0

budo_xiosan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 311 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza pleców / Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs. kobieta

Mnie raz sie zdarzyło pobić z dziewczyną: na krótkie pytanie czy chce w mordę odpowiedziała TAK, a więc dostała plaskacza :roll: .


Może o coś innego jej chodziło...
  • 0

budo_xiosan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 311 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza pleców / Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs. kobieta

hehh nie dziewie się że nogi są nie używane - przecież większość dziewczyn chodzi w obcasach dłuższych niż ... (brakuje mi porównania) i to im przeszkadza w samym poruszaniu się a co dopiero mawach czy inny kopniak... Chodzi mi o ręce - bo nigdy nie widziałęm by w potyczce kobiet szły pięści ... :(


Jakieś dziwne Ladys oglądasz. Zgrabna kobieta nie ma problemów ze zwinnym poruszaniem się na kilki cm obcasach (a może tylko to tak wygląda).

Dziewczyny w walce między sobą w "realu" żadko używają pięści - zaobserwowałem. Może dlatego, że jeżeli jedna ich użyje, to druga też i może się którejś uroda popsuć.

Panie "w tych sprawach" są lepsze od facetów, konflikty są załatwiane pokojowo (albo toczy się nieustająca wojna: obgadywanie itp.).

Zdarzają się też tak agresywne jednostki, iż niesprowokowane zaczepiają młodszych od siebie.
Taka sytuacja zdarzyła się mojemu kumplowi. Nie miał wyjścia. Złapał ją za włosy i "ujarzmił kobietę". :)
  • 0

budo_xiosan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 311 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza pleców / Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs. kobieta
Po głębszym przemyśleniu tematu: Kobiety walą z otwartej, by pazurami oszpecić przeciwniczkę. Przecież jak się biją, to o rzeczy związane z urodą.
  • 0

budo_zielona wróżka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs. kobieta
Znajoma (strasznie chuda) z klasy w liceum (nie takim złym :wink: ) chodziła na mecze piłkarskie, a potem zdawała z nich relacje, np. "I k.... jak kolo się zaczął rzucać to mu krzesłem przyp.... Ale jazda była! A jak strzelali (gumowymi kulami) to mi prawie ucho urwało." Facet, babka-nieważne, lała wszystkich równo. Te mecze to była dla niej najwyższa forma rozrywki :lol:
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs. kobieta
Odnoszę wrażenie, że nie jest to przykład samoobrony, tylko bandytyzmu.
  • 0

budo_zielona wróżka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs. kobieta
Ano jasne, chamstwa i głupoty totalnej. Ale napisałam o tym a propos kobiet nie umiejących się bić. A pozatym, ten temat dotyczy bardziej bojowych umiejetności kobiet :wink: niż ich samoobrony. A wracając do koleżanki z klasy, na jej przykładzie zaobserwowałam, że w środowisku dresów wytworzyła się grupa bardzo agresywnych dziewczyn, którym pobicie kogoś (najlepiej innej laski, bo nie miała tipsów albo poprostu miała glany) sprawia ogromną przyjemność. Chore :? :(
  • 0

budo_ronja
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs. kobieta
Zielona Wróżka masz całkowitą rację! Osobiście mniej się boje przechodzić obok dresów-facetów, czy innych obciążonych kulturowo i etycznie panów, a mrozi mnie, gdy w ich towarzystwie są kobiety.
Sami faceci w większości przypadków ograniczają się do ordynarnych zaczepek, czasem wystarczy zagadać (sic!), żeby rozładować sytuację i na tym się kończy. Coś czasami w tych ich samczych mózgach się telepie, że kobiety nie powinno się uderzyć, bo to obciach i nie ma się czym chwalić przed kolesiami. No nie mówię o mocno podpitych, bo z takimi to nic nie wiadomo....
Ale jeśli znajdują się wśród nich kobiety, to całe grono zachowuje się niestabilnie, jak reaktor. Dziewczyny zachowują się agresywnie, bo czują się bezpiecznie w towarzystwie osiłków, a gosciom wtedy palma odbija..... takich lepiej omijać szerokim łukiem .... a najlepiej powystrzelać.
  • 0

budo_annarojek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs. kobieta
Ale czasem wystarcza mocne słówko aby taka spławić. Choc z drugiej strony moze sie to zakonczyc solówką.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

2 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024