Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaką kreatynę wybrać ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

incubus161
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką kreatynę wybrać ?

to ciśnij do końca AAKG i dalej ładuj storma i shocka. 6 tyg na tym dobrze Ci zrobi.



Szafik mam jeszcze pytanie do Ciebie, ogólnie na tym aakg teraz jade i powiem Ci ze zajebiscie się pompa zwiekszyła jak 7500mg przed treningiem biore... Nawiązując do pytania, którego chciałem Ci zadać.. Powiedz mi czy przy połączeniu tego storma i shocka te cm3 zapodać ? tylko po treningu ? lecz tam dawka chyba w kapsach 1250mg wychodzi to na moją wage jak bym trzy brał no i tego storma to uważasz, że byłoby ok ? bo z tego co widzę to miarka tego storma ma 5000mg i jest to łaczenie paru kreatyn. Czy po prostu zacząć lepiej od jednej miarki i potem walić dwie wiedząc, że masa ciała to 96kg.. no i nie zapominając, że jest tam również monohydrat to wypadałoby pić trochę wiecej wody co nie... to wiem doskonale tylko mówie, zastanawiam się czy tego cm3 łączyć czy po prostu na samym stormie i shocku jechać a tego cm3 może po tym animalu cuts zrobić ? Dla przypomnienia teraz jestem na venomie + aakg potem ten storm i shock i potem animal cuts bo mam duzo tego... co uwazasz za najlepsza wersję ?
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką kreatynę wybrać ?

Powiedz mi czy przy połączeniu tego storma i shocka te cm3 zapodać ?


cm3 to kreatyna, a krete masz Stormie, więc odpowiedź brzmi nie.

również monohydrat to wypadałoby pić trochę wiecej wody co nie



Nieważne czy mono czy nie monopijesz dużo wody. To ściema że monohydrat ciągnie więcej wody jak inne. Czysty marketing. Każda forma kreatyny działa bardzo podobnie. Nie odczujesz różnicy. To nie doping. Wody zawsze pijesz minimum 3l dziennie.


Załaduj sobie najpierw storm i shock a dalej spalacz. Takie moje zdanie.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


incubus161
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaką kreatynę wybrać ?
Szybko, dokładnie i na temat dzięki ziomek ;) pozdrawiam
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024