Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ulozenie treningu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

lukasik
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Police

Napisano Ponad rok temu

Ulozenie treningu
Witam wszystkich.

Na sam poczatek chciałbym prosic o pomoc w ulozeniu mi treningu poniewaz chcialbym zaczac chodzic na silownie.

Wiek: 20lat
Waga: 67kg
Wzrost: 181cm

Chcialbym aby ktos mi ulozyl dokladne cwiczenia na silownie ( serie, w jakie dni tygodnia na co wiecje trenowac). Czas jaki moge poswiecic na silownie to 3 dni w tygodniu poniedzialek, sroda oraz piatek. Najbardziej chcialbym popracowac nad masa klatki piersiowej ramion raz barkow. Moge takze przejsc na diete w tym treningu oraz moglbym kupic jakies nie mocno szkodliwe srodki przyspieszajace choc wolalbym na zdrowo oraz zeby szybko zobaczyc efekty mojej pracy. Nie wiem co mam jeszcze wypisac, co jest potrzebne do ulozenia prosze napisac a to zrobie. Jestem kompletnie nie doswiadczony w sprawach silowni dlatego prosze o pomoc, chodzilem kiedys w gimnajzum jedynie ale to tak byle jak a teraz chcem zaczac na powaznie.
  • 0

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulozenie treningu
tu masz trening na poczatek
http://www.forum-kul...showtopic=53784

pozatym poczytaj dzial odzywianie , bo bez porzadnej michy to niewiele ztego bedzie

jakies pytania to wal smialo :)
  • 0

lukasik
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Police

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulozenie treningu
Czyli o odrzywianiu musze sam poczytac czy niemoglby ktos ulozyc mi diety na poczatek? Wiem ze wszystko chce na pstryk ale nie znam sie zbytnio ;D.
Oraz chcialbym zakupic jakis przyspieszacz dobry dla takich osob jak ja na poczatek.
Z tego co przeczytalem na tym forum dla poczatkujacych to ja tam wejde na jakies 20 min max. Czy tak ma byc? Skoro 1 obwod to 5 cwiczen po 12 powtorzen to 1 zajmuje z 20 sec jak mam tak szybko robic to wiecej czasu zajmie mi przebieranie sie czy tak ma byc ? Oraz czy ja sam mam dolozyc sobie jakies nowe cwiczenia, jesli tak to ja nawet nie wiem jakie chcialbym duzo na miescie brzucha moglbys mi podac liste cwiczen?
  • 0

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulozenie treningu
masz robic dokladnie tak jak jest opisane
na poczatku wlasnie tak jest ze trening zajmuje malo czasu ale pozniej sie zdziwisz

pozatym tak masz zaczac nie mozna sie rzucac od razu na gleboka wode bo twoj organizm , miesnie , sciegna stawy nie sa przygotowane do takich przeciazen a ten trening wdrozy cie stopniowo

na razie nie mysl o zadnych przyspieszaczach" , na poczatku dobry trening i porzadne zarcie daja wiecej niz pozniej suple
  • 0

lukasik
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Police

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulozenie treningu
A ten opis odrzywiania nie musi byc codziennie taki sam chyba nie ? Moge jesc inne zeczy z taka sama zawartoscia? Oraz czy moglbys mi opisac w ktore godziny najlepiej to spozywac bo tam opisane tylko co jesc. I czy moge do tych obwodow dolozyc inne cwiczenia ?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024