Skocz do zawartości


Zdjęcie

wakacyjne cięcie czyli... "august killer"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

gynnek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

wakacyjne cięcie czyli... "august killer"
Witam,

Jak co roku 1,5 miesiąca przed planowanym urlopem zaczynam mega redukcje ;] 10 m robienia mięska na siłowni, 2 tyg wolnego i 1,5m ostrego sajgonu. Cel? minus 7-8 kg zbędnego badziewia z organizmu tłuszcz, woda itp ;)

proszę o info odnośnie dawkowania specyfików - żeby było wszystko optymalnie ;) czasu nie jest dużo - dlatego wszystko musi byc idealnie dograne ;)


czym dysponuje:

Thermal PRO - spalacz
RIPPED FREAK PRE-WORKOUT - turbo przed treningiem silowym
aminokwasy
białko
witaminki.

trening wygląda następująco:

pn: trening siłowy (klata, brzuch, bic) + aeroby
wt: aeroby (rano i wieczorem)
śr: trening siłowy (triceps, plecy, brzuch) + aeroby
czw: aeroby (rano)
pt: trening siłowy (barki, przedramie, brzuch) + aeroby
sb: aeroby (rano)
nd: odpoczynek

dieta jest ogarnięta ;)

moje pytanko ? w jaki sposób tego thermala dawkowac? czy na czczo przed bieganiem rano moge? np we wtorek kiedy biegam 2x dziennie - przed pierwszymi aerobami i przed drugimi? czy jakos w ciagu dnia?

rippeda oczywiscie przed treningiem siłowym.

aminki - po aerobach i treningu siłowym

witaminki do sniadania

białko tylko po treningu siłowym (sporo białka w diecie - tak, zeby nie przesadzic)

staż: 6 lat
waga: 90 kg
wzrost: 186
wiek: 25

myslicie, ze ok? cos jeszcze dokupic zeby było lepiej? z góry wielkie dzieki, pzdr
  • 0

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacyjne cięcie czyli... "august killer"

10 m robienia mięska na siłowni, 2 tyg wolnego i 1,5m ostrego sajgonu. Cel? minus 7-8 kg zbędnego badziewia z organizmu tłuszcz, woda itp

miecho poleci...

dlaczego nie cwiczysz nog ?

dieta jest ogarnięta

chcialbym zobaczyc... i jak na mase sie odzywiales tez
  • 0

gynnek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacyjne cięcie czyli... "august killer"
nogi robie raz w tyg, ale to zalezy od czasu ile mi zostanie. nie zawsze w ten sam dzien treningowy.

diety konkretnie ułozonej przez ostatni czas nie miałem, ale wiedziałem co i kiedy jem ;]
np spore sniadanie, omlet lub jajecznica, 2 sniadanie - musli z mlekiem i białkiem, obiad to sporo kurczaka z ryzem brązowym lub makaronem, w międzyczasie serki piątnicy, banany, po treningu tylko białko bo koncze trening 22-23.

teraz obcialem wiekszosc węgli i cukrów, mało owoców, zero ryzu, makaronu itp. sporo białka, bez smazenia, tłuszcz tylko z masła orzechowego rano i oliwy z oliwek (np do mozarelli)
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacyjne cięcie czyli... "august killer"

np spore sniadanie, omlet lub jajecznica, 2 sniadanie - musli z mlekiem i białkiem, obiad to sporo kurczaka z ryzem brązowym lub makaronem, w międzyczasie serki piątnicy, banany, po treningu tylko białko bo koncze trening 22-23.


czylii nie ogarnięta bo z tego co mówisz jadłeś 3 posiłki+serek wiejski, czyli w sumie 4 posiłki+przekąski.

1,5m ostrego sajgonu. Cel? minus 7-8 kg zbędnego badziewia z organizmu tłuszcz, woda itp ;)


Proponuje zredukować te 4 kg samego tłuszczu, czyli łagodniej, jak sajgon i stracić 7-8 kg na wadze, z czego mięcha będzie 3..
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


gynnek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacyjne cięcie czyli... "august killer"

Proponuje zredukować te 4 kg samego tłuszczu, czyli łagodniej, jak sajgon i stracić 7-8 kg na wadze, z czego mięcha będzie 3..


mam nadzieje, ze bcaa sie jakos zabezpiecze
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacyjne cięcie czyli... "august killer"
gynnek, po pierwsze to nie wiesz tak naprawdę ile uda Ci się na redukcji spalić. Może spalisz 4kg tłuszczu, a może 1,5-2kg. Zawsze może coś iść nie tak.

Ja bym się nie napalał na 7-8kg. Raczej nie osiągalne, chyba że Twój organizm jest idealny :P

Sprawdź swoje zapotrzebowanie na kalorie. A potem: Ilość w/w na masie to około 500g, obciąłbym tą wartość o połowę. Czyli dało by nam to 250g w/w. Do tego ilość białka na poziomie 2,5g na kg masy. I minimalna ilość tłuszczów, w okolicach 40-50g. To na początek. Ułóż sobie na początek dietę. Możesz poszukać na początek czegoś w podwieszonych, zmodyfikuj na własne potrzeby i daj do sprawdzenia.

Opanuj trening i aeroby. Dalej możesz już tylko obserwować jak idzie redukcja. Wskakuj sobie na wagę i monituj, max w tyg waga powinna spaść w granicach 0,7-1kg, to będzie oznaczać, ze leci tłuszcz nie mięso. Jeśli leci zbyt szybko, to podbij trochę w/w, a jeśli za mało to ujmij w/w o powiedzmy 50. I leć next week.

Bcaa to dla mnie podstawa przy redukcji, jeśli oczywiście chcę zachować masę.
  • 0

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacyjne cięcie czyli... "august killer"

po treningu tylko białko bo koncze trening 22-23.

w takim przypadku marnujesz bialko ktore dostarczasz...organizm musi to podzielic na budulec i zresyntezowac oraz znadkompensowac glikogen ktory wypaliles podczas treningu...

mam nadzieje, ze bcaa sie jakos zabezpiecze

bez diety to ci niewiele pomoze

max w tyg waga powinna spaść w granicach 0,7-1kg

1kg to juz nawet za duzo , 0,5-0,7 proponuje trzymac

teraz obcialem wiekszosc węgli i cukrów, mało owoców, zero ryzu, makaronu itp. sporo białka, bez smazenia, tłuszcz tylko z masła orzechowego rano i oliwy z oliwek (np do mozarelli)

obciales drastycznie wegle , nie wiem ile ale przypuszczam ze sporo , z kalorii powinienes schodzic stopniowo
za malo tluszczy , jeszcze wywaliles wegle to skad organizm ma brac energie ?

nie robi sie tak ze masujesz i nagle przeskakujesz na palenie fatu , chyba ze na miesie nie zalezy...
  • 0

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacyjne cięcie czyli... "august killer"

gynnek napisał/a:
teraz obcialem wiekszosc węgli i cukrów, mało owoców, zero ryzu, makaronu itp. sporo białka, bez smazenia, tłuszcz tylko z masła orzechowego rano i oliwy z oliwek (np do mozarelli)

obciales drastycznie wegle , nie wiem ile ale przypuszczam ze sporo , z kalorii powinienes schodzic stopniowo
za malo tluszczy , jeszcze wywaliles wegle to skad organizm ma brac energie ?

nie robi sie tak ze masujesz i nagle przeskakujesz na palenie fatu , chyba ze na miesie nie zalezy...


niech dowali tłuszczy i przejdzie w ketoze, to mięso nie powinno polecieć. W każdym razie u mnie to się sprawdza ;)
  • 0

gynnek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wakacyjne cięcie czyli... "august killer"
ketoze? ;> a tak, żebym zrozumiał? ;]
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024