Skocz do zawartości


Zdjęcie

Błonnik


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Błonnik
Jest sens stosować błonnik? Myślałem o zarzucaniu małej porcji na noc tak, żeby rano się lepiej wypróżniać :P
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


PiotrekWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Trening w wolnych chwilach szkoła ;o

Napisano Ponad rok temu

Re: Błonnik
Jeśli chcesz się rano lepiej wypróżniać to błonnik naturalny jest dobry. Ale czy jest sens wydawać na to 50 zł ? Chociaż gdyby wziąć pod uwagę inne pozytywne aspekty brania błonnika to się opłaca.
  • 0
Veni, Vidi, Vici...

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Błonnik

Ale czy jest sens wydawać na to 50 zł ? Chociaż gdyby wziąć pod uwagę inne pozytywne aspekty brania błonnika to się opłaca.


da radę i za 30 zł złapać, więc spoko a dawałbym tylko 5g, więc byłoby ekonomicznie :)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Błonnik
A nie wystarczy Ci błonnik z produktów wszelakich?
Ja osobiście nie bawiłbym się w kupowanie oddzielnie suplementu-błonnik. Lepiej zainwestować w warzywa/owoce. A poza błonnikiem masz jeszcze inne mikro/makro elementy, witaminy itp.
  • 0

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Błonnik
Ja tam poprawę wypróżniania zauważyłem znaczną po prostu jedząc chleb razowy w kanapkach w szkole (kure z ryżem miałem tylko na dwa posiłki niestety :P). Ale jedzenie tego na noc to chyba nie jest najlepszy pomysł, więc zostawałyby tylko tabletki czy tam proch ;)
  • 0

Alumix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzemeszno
  • Zainteresowania:Siłownia, Armwrestling, boks, mma, strong-man, telefonia komórkowa, fotografia itd.

Napisano Ponad rok temu

Re: Błonnik
Alaks ewentualnie Laksigen przełamie wszystkie "lody" :hyhy: Tak poważniej to błonnik jest z pewnością najlepszym rozwiązaniem na poranne posiedzenie... Najwięcej go znajdziesz w otrębach pszennych, orzechach kokosowych, jeżynach, malinach, ryżu brązowym, fasoli białej, suszonych jabłkach/ śliwkach, marchwi ewentualnie soja,daktyle, marakuja. Jest w czym wybierać więc czy warto stosować zamiennik? ;)
  • 0
Kto stawia sobie za cel doskonałość, osiąga więcej niż przeciętność; kto stawia sobie za cel przeciętność nie osiągnie nawet tyle...

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Błonnik
Ja tam odkąd jem rano ~100g płatków owsianych to nie mam problemy z wypróżnianiem. Rano spokojnie idę do kibelka, potem jeszcze raz po południu i gra gitara :P

Płatki, otręby do tego jakiś zielony owoc i jest ok. Wg mnie szkoda kasy. Lepiej za tą kasę kupić ze 2kg kurczaka :D
  • 0

Moralezz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Sport, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Błonnik
Ja zawsze robię tak, że o tej porze co jest mi najkorzystniej to idę i robię. Staraj się wypróżniać codziennie o tej samej godzinie i nie będziesz miał z tym problemów. Ja codziennie rano walę kupsko i już mi to weszło w nawyk (dla mnie tak jest najkorzystniej, bo potem idę do roboty i nie muszę gonić po kiblach)
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Błonnik
szafik, :rotfl: jak ci sie zechce to sie wysrasz i bez blonnika...
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Błonnik
W sumie dorzucę otręby do porannych płatków i będzie git. Dzięki za odpowiedzi. :)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


natig
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Błonnik
Otrębki dobra rzecz... sama włączyłam je jakiś czas temu i nie tylko zauważyłam efekty odchudzające.. ale równiez poprawił mi się problem ze kupką ;p
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024