Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nauka z internetu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Olek1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Krakowa
  • Zainteresowania:Sztuki Walki, Taniec, Gry Pc

Napisano Ponad rok temu

Nauka z internetu.
Witam, chciałbym poruszyć temat nauki SW z internetu bo jak wiadomo taka nauka nie ma sensu i ja to popieram w 100%.
Chodzi o ludzi którzy styczność ze sztukami walki mieli tylko z telewizora i gal KSW.

Ale jeżeli mamy już wyuczone podstawy przypuśćmy 2 - 3 miesiące trenowania z dobrym trenerem nauka z internetu nie musi być wtedy skreślona bo całkiem inaczej analizujemy daną technikę, wiadomo z takiej nauki nie będziemy mistrzami.

Jestem takim przypadkiem trenowałem 2 miesiące bjj załapałem podstawy i teraz spoglądam na filmiki z internetu i uczę się nowych technik oczywiście te które znam trenuje że tak powiem do perfekcji.

Więc mit o nauce z internetu moim zdaniem został obalony w 50 % jak wy się do tego odnosicie?


A I ŻEBY NIE BYŁO OSOBY KTÓRE NIGDY NIE TRENOWAŁY SZTUK WALKI POD OKIEM TRENERA NIE PRÓBUJCIE SIĘ UCZYĆ Z INTERNETU ŻADNYCH TECHNIK NAWET TYCH NAJPROSTSZYCH!
  • 0
Kickboxing
Formuła K1

Ogółem sztuki walki to mnie kręci :]

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauka z internetu.
Nie wiem, ja tam z neta nauczyłem się jedynie podstawy boksu, czyli tego, że noga po stronie ręki którą chcę mocno przypierdolić, musi być z tyłu i do tego dodać trzeba skręt tułowa. Sprawdziłem na worku - działa. No i latającej balachy się "nauczyłem" niby. Sprawdziłem na kumplu - niby pokracznie, ale zrobiłem. (W walce pewnie za chuj by się nie udało :D) Czyli ogólnie - MIT POTWIERDZONY :cwaniak:
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauka z internetu.
Jedynych technik jakich z neta sie nauczyłem, to wszystko co zaczerpnąć można z xnxx.com
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

Olek1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Krakowa
  • Zainteresowania:Sztuki Walki, Taniec, Gry Pc

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauka z internetu.
Ja aktualnie jeżeli chodzi o grappling to powtarzam to co umiem i teraz próbuję się nauczyć "balachy z kolana na brzuchu" coś takiego, gdy się załapie podstawy to w chuj łatwiej się czegoś więcej nauczyć :P
  • 0
Kickboxing
Formuła K1

Ogółem sztuki walki to mnie kręci :]

carlorozzi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:raczej nie balet :p

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauka z internetu.
ogolnie nie ma to jak cwiczenia z kims kto ma doswiadczenia bo w necie nie wszystko da sie pokazac wytlumaczyc i w ogole ale skoro ktos nie ma innego wyjscia to pewne "podstawy" da sie zalapac i metoda prob i bledow mozna podszlifowac
  • 0

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauka z internetu.
z neta to sie tylko zlych nawykow nauczysz... tobie moze sie wydawac ze robisz dobrze a tak naprawde bedziesz cos wykonywac zle i nie bedzie nikogo kto to skoryguje
potem ciezko bedzie sie przestawic na prawidlowe wykonywanie techniki

gdyby mozna bylo wszystko ogarnac z neta to by wszyscy byli mistrzami co najmniej pieciu styli ;)
  • 0

Olek1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Krakowa
  • Zainteresowania:Sztuki Walki, Taniec, Gry Pc

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauka z internetu.
Tak tylko ja napisałem że z takiej nauki nie będziemy mistrzami, wiem jak wygląda nauka przy trenerze i bez niego tylko że zaczynanie sztuk walki nie mając żadnych podstaw jest według mnie trudne bardzo trudne wręcz nie możliwe lecz jeżeli znamy podstawy (2 - 3 miesiące trenowania) to inaczej będzie spoglądali na daną technikę i dzięki temu łatwiej się jej nauczymy oczywiście nie tak jak w klubie.
  • 0
Kickboxing
Formuła K1

Ogółem sztuki walki to mnie kręci :]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024