Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nauka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_mrugal
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Nauka
Nie wiem czy chce sei uczyc karate wiec chce zaczac bez zapisywania sie an zajecia jak zaczaac sie uczuc jakies stro nki moze z nauka czy cos

z gory dzieki
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauka
Wejdź do linkowni do działu karate-masz spory wybór :-) . W końcu nie na darmo nóż wygrałemw konkursie :)
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauka
dobre karate przez internet moze zrobimy zawody poczta :)
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauka

Nie wiem czy chce sei uczyc karate wiec chce zaczac bez zapisywania sie an zajecia jak zaczaac sie uczuc jakies stro nki moze z nauka czy cos

z gory dzieki

Karate, jak kazda inna SW ma taka swoja cudowna wlasciwosc ze nie da sie nauczyc tego z ksiazki. Musisz isc na zajecia. Zwykle 1 trening jest za darmo. Pojdz i zobaczysz czy Ci sie spodoba.
Z jakiego jestes miasta i jakie Karate chcesz trenowac?
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauka
Nie da sie uczyc korespondencyjnie. Filmy lub ksiazki to jedynie dodatek do jakiegos tam lepszego zrozumienia technik o ktorych masz juz jakies pojecie. Nie marudz wiec tylko idz i sprobuj.
  • 0

budo_stalin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauka

Nie wiem czy chce sei uczyc karate wiec chce zaczac bez zapisywania sie an zajecia jak zaczaac sie uczuc jakies stro nki moze z nauka czy cos

z gory dzieki


nie chcę być upierdliwy, ale naucz sie pisać bardziej po polsku :wink: a karate to nie wysyłkowy kurs kroju i szycia, więc jak się chcesz czegoś nauczyć to się zapisz do sekcji. powodzenia :-)
  • 0

budo_budoka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ateny, Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauka
Wybaczcie, że w tym poście wprost nie nawiążę do poprzedniej dyskusji. Jestem początkującym. Chciałbym się poradzić w dwóch sprawach:
1. jakie Gi kupić - czy tańsze (ok 100 PLN), polskie, czy też droższe, ok. 200 PLN, które można nabyć w sklepach np. Go-Sport, np. formy Adidas,
2. w sklepach zauważyłem dwa rodzaje kolorowych pasów - jedne gładkie, drugie - z ciemnym paskiem przez środek (te właśnie są podobno do karate). Niezależnie od wymogów Nauczyciela - jak to jest naprawdę?
Pozdrawiam wszystkich - miłych wakacyjnych dni.
  • 0

budo_wnuk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 537 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauka
Jakby ci to powiedzieć pasem to sie narazie nie przejmój prawdopodobnie na początku będziesz miał sznurek, a nie biały pas (heh o żadnych paskach nie słyszałem ani nie mam ich na swoich pasach) co do karategi to zamów sobie z hokkaido albo maruto zaś róznica w cenie bierze się z tego iż są karategi robione z cieńkiego materiału (w takie zaopatrzył moją grupę sensej na początek dzięki temu była zniżka) zresztą gdzieś na forum w tym dziale jest temat o karategach to poszukaj :-) swoją drogą jak ja zaczynałem to przez 3 miechy czwiczylismy w dresie, chyba że ktoś sobie na własną rękę kópił :wink: (a były takie osoby).
  • 0

budo_budoka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ateny, Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauka
Bardzo Ci dziękuję za szybką odpowiedź i podpowiedź - poszukam jeszcze na FORUM.
  • 0

budo_luna
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PolskaPolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauka
jeju karate z ksiazek-brrr...ja tam nie polecam :wink: czlowieku idz na trening tak jak ci tu doradzaja i ja tez tak doradzam a nie..chyba sie nie boisz co? :) jak pojdziesz to zobaczysz i moze akurat... zlapiesz.a tak wogole to normalka ze zawsze przyhodzi fura ludzi a potem ponad polowa odpada :paker: pozdro i powodzenia
  • 0

budo_washi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 773 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauka

...a tak wogole to normalka ze zawsze przyhodzi fura ludzi a potem ponad polowa odpada :paker: pozdro i powodzenia


He He, ponad polowa ;)
Dobrze by bylo gdy by polowa zostala :)


--
Washi
  • 0

budo_luna
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PolskaPolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauka
taaaa zeby zostala.w tym roku w grupie pocztkujacej podobno zapisalo sie ok 84 osoby!!masakra!tylko potem ich troche wymiotlo,heh gdzies sie podziali :wink:
  • 0

budo_wnuk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 537 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauka
Niezły macie nabór :?
  • 0

budo_luna
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PolskaPolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauka
to prawda mamy bardzo liczna sekcje.U na w miescie wogole nie ma co robic wiec niektorzy "szukaja swojej drogi" noo i jakiegos zajecia :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024