Skocz do zawartości


Zdjęcie

pomoc w stosowaniu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

mariusz1604
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:torun

Napisano Ponad rok temu

pomoc w stosowaniu
witam mam 30 lat waze 107kg moim celem jest nabranie sylwetki, zakupilem jack3d ,creatyne xplode i glutamine z olimp i carbonoxchce jeszcze dokumic amino lub bcaa i jakies bialko. Czy ktos mi podpowie o jakich porach stosowac te suple
  • 0

Edumed_spamer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoc w stosowaniu
Nie znam się na tych wszystkich preparatach, jestem dopiero początkujący, ale nie uważasz że jak na sam początek to trochę tego dużo. To nie są produkty naturalne.
  • 0

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoc w stosowaniu
Z supli na które byłoby "za wcześnie" to jedynie jack3d, reszta to przecież podstawy do uzupełnienia diety, więc jak jest kasa, to czemu nie? Kreatyne rano i po treningu, glute po treningu, carbo też po trenie, bcaa okołotreningowo, białko może być rano np. do płatków owsianych lub na noc (zalezy też jakie to białko kupisz: koncentrat/hydrolizat/izolat/kazeine czy jakiś mix). Jack3d jakies 30 minut przed treningiem. ;)
  • 0

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoc w stosowaniu

witam mam 30 lat waze 107kg moim celem jest nabranie sylwetki, zakupilem jack3d ,creatyne xplode i glutamine z olimp i carbonoxchce jeszcze dokumic amino lub bcaa i jakies bialko. Czy ktos mi podpowie o jakich porach stosowac te suple


jaki staz ?
wiedza na temat treningow i odzywiania ?
  • 0

mario1981
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoc w stosowaniu
tu mariusz1604 pod inny nickiem tamten mi sie zablokowal .trenyje jakies 6 miesiecy do tej pory bralem creatyne z bialkiem.Bylem dosc zadowolony teraz chce cos wiecej mozecie mi pomuc jak to stosowac w celu dobrego rezultatu ,wiem ze na kazdym opakowaniu jest instrukcja ale moze powiecie cos ze swoich doswiadczen
  • 0

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoc w stosowaniu
rozpisz swoja diete , o ktorej godzinie i co jesz
w jakich godzinach uczysz sie /pracujesz
o ktorej trening itd to sie rozplanuje te suple porzadnie
pozdro
  • 0

mario1981
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoc w stosowaniu
7.00 musli z 2%mlekiem ,11.00 4jaja na twardo pomidor 2 kramki chleba razowego jakis owoc,14.00 gotowana piers z kurczaka+saladka warzywna,jesli nie ide na trening pracuje do 18.00 kolacja o 19.00 przewarznie jakas wedlina i pomidor na kanapki 2, 3 szt .W dni treningowe koncze o 17.00 przed treningiem raczej nic nie jem trening od 18.00 do okolo 20.00, po podobna kolacja jak codzien trenuje wtorek,czwartek,sobota,czasami niedziela.Do posilkow jogorty, maslanka,kefir naturalny oczywiscie nie wszystko razem kanapki z tunczykiem z kukurydza ,ryby wedkuje sam pstrag i szczupak.
  • 0

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoc w stosowaniu
powiem wprost , chociaz nie to pewnie chciales uslyszec
jakbys dopracowal odzywianie to mialbys lepsze efekty niz z obecna "dieta" i tymi wszystkimi suplami
jesli chcesz popracowac nad zarciem to zapraszam do dzialu odzywianie :)

ale jak znam zycie to srednio sie na to zdecydujesz tak wiec :

zakupilem jack3d ,creatyne xplode i glutamine z olimp i carbonoxchce jeszcze dokumic amino lub bcaa i jakies bialko

jack3d - przed treningiem ok. 20-30min. sam musisz wyczuc ile przed treningiem bedzie dla ciebie najlepiej , kazdy inaczej reaguje ( mi wystarcza 15 min. przed T ) zacznij od mniejszej ilosci prochu zeby zobaczyc jak organizm reaguje , jednemu wystarcza miarka inny potrzebuje 2uch , jesli poklepie cie ladnie np. 3/4 miarki to nie ma sensu ladowac za duzo i marnowac proch, pozatym trenujesz wieczorem , wiec sprawdz czy nie bedziesz miec problemow ze spaniem...

creatyne xplode - porcja ( plaska lyzeczka ) rano i po treningu , w dni nietreningowe rano i po ok. 8-10h

glutamine z olimp - mozesz lykac rano i po treningu , ale osobiscie uwazam ze glute powinno sie brac w wiekszych dawkach 15-20g na porcje , wtedy dopiero mozna odczuc jej dzialanie

carbonox - po treningu

aminy mozesz kupic calodniowe i szamac do i miedzy posilkami

bcaa - rano po otworzeniu oczu , ok. 30-40 min przed treningiem i bezposrednio po treningu , dawka tak zeby minimum bylo 1g bcaa na 10kg masy ciala , wazysz 70kg czyli 3 porcje po 7g bcaa

bialko - do uzupelnienia brakow w diecie... Twoja dieta jest niepoliczona , nie ma jak uzupelniac , wiec ewentualnie bedziesz lykac zeby lykac...
proponuje zakupic izolat - i wtedy mozesz walnac miarke rano i ok 15 min. po treningu

ale tak jak napisalem z kiepskim zarciem nie wykorzystasz potencjalu tych supli...

wybor nalezy do Ciebie :)
  • 0

mario1981
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoc w stosowaniu
hepatil dzieki bardzo postiodiuje dzial odrzywianie i postaram sie poprawic swoja diete a waze teraz 107kg czy jesli bede stosowal diete redukcyjna zapewni mi dosc energi
  • 0

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoc w stosowaniu
Na redukcji lepiej obciąć węglowodany i jako główne źródło energii wykorzystywać zdrowe tłuszcze - nie ma takich "skoków" energii a potem zamuły jak na węglach.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024