Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta dla ludzi nie mających czasu na jedzenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

tpr1988
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta dla ludzi nie mających czasu na jedzenie
Witam.
Mój dzień wygląda następująco:
wstaje o 8:00, zjem coś (jakieś płatki, tuńczyka, kanapke na chlebie razowym) i uciekam do pracy. W pracy jestem od 9:00-17:00 w tym czasie powinienem zjeść jakieś 3 posiłki, najlepiej jakiś fajny obiad z kurczakiem czy coś, no ale niestety nie ma takiej możliwości, zostaje jakaś kanapka, czy drożdżówka, w domu jestem koło 18 (2 razy w tygodniu chodze na siłke, także od 18 jestem na siłce bezpośrednio po pracy, do 21:00 w domu jestem koło 22:00, gdzie jest czas coś zjeść - przygotować coś konkretnego (w dni kiedy nie biegam na siłke wychodzą czesto wypady do dziewczyny po pracy itp.
Moje pytanie jest następujące, jak sobie dobrać jedzenie, zeby dostarczyć do organizmu potrzebne białka, węglowodany itp? Bo raczej robienie kilku posiłków i zabieranie ich do pracy odpada, pare kanapek - ok. Czy np zakup białka, węglowodanów itp, do rozrobienia z wodą i picie tego dobre kilka razy dziennie (pare razy w pracy) zeby nadrobić braki wchodzi w gre? Jak to wszystko pogodzić?
Dodam, że na siłke chodze dopiero 2mc, zamówiłem sobie ostrowie, i witaminki multi-sport.
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla ludzi nie mających czasu na jedzenie
Masz możliwość w pracy odgrzania jedzenia ? Jak masz to ja tak robię pojemniki z żarciem przygotowuje i w pracy odgrzewam i wsuwam :D.
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla ludzi nie mających czasu na jedzenie
nic nie zastapi normalnego jedzenia
mi upichcenie zarcia na 2 dni zajmuje okolo 1h
wszystko poporcjowane w pojemnikach , lezy w lodowce , do pracy tez zabieram w pojemnikach , wcinam na zimno

w tym czasie powinienem zjeść jakieś 3 posiłki, najlepiej jakiś fajny obiad z kurczakiem czy coś, no ale niestety nie ma takiej możliwości, zostaje jakaś kanapka, czy drożdżówka,

skoro mozesz zabrac kanapki to dlaczego np: ryz i cyc kury odpada ?
  • 0

tpr1988
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla ludzi nie mających czasu na jedzenie
Nie mam możliwości odgrzania, a tak na zimno to troche średnio. Ale jeśli to będzie ostateczność, to chyba zostanie tylko taka opcja. A co z suplami? Bo jutro przyjdzie ostrowia, coś do tego brać jeszcze?
W sumie nie uważam się za chudą osobę, ani na grubą, 83kg przy wzroście 193cm, czy powinienem coś na mase jeszcze brać?
  • 0

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla ludzi nie mających czasu na jedzenie
na mase musisz jesc...

ja przy 190cm i wadze 96 uwazam ze jestem szkieletor...
  • 0

tpr1988
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla ludzi nie mających czasu na jedzenie
Czyli jeść to co jem tylko więcej? (to co jem to jeszcze jest do dopracowania, ale ogarniam powoli) Może do tego jakies suple? (gainery? - nie znam sie na tym jescze)
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla ludzi nie mających czasu na jedzenie

18 jestem na siłce bezpośrednio po pracy, do 21:00


3 godziny treningu?! przede wszystkim to zmien. na silowni spedza sie godzine czasu, MAKSYMALNIE poltorej. Poltorej godziny to ja spedzalem w sumie jak bylem na soku. Przerwy 60-90s, 12 serii na duze partie, 9 na male, nogi 16-20, plecy 16 i w zupelnosci starczy. Posilki tak jak wyzej koledzy pisali - musisz cos wykombinowac. Ja aktualnie sie opierdalam, ale wyobraz sobie, ze wstaje na poranna zmiane o 04:50, jem sniadanie, do pracy biore 2 porcje kanapek+do tego jakis serek wiejski czy cos, po pracy od razu wcinam kurczaka+ryz(godzina 15), 16:30 trening, 18 posilek kolejny i czasem jeszcze przed spaniem cos wcisne. Z taka iloscia jedzenia nic nie zrobisz, a nie tlumacz sie praca, bo masz zajebiste godziny. Ja dodam, ze pracuje na 3 zmiany, a oddalbym wiele, zeby pracowac tak jak Ty.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


tpr1988
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla ludzi nie mających czasu na jedzenie

3 godziny treningu?! przede wszystkim to zmien. na silowni spedza sie godzine czasu, MAKSYMALNIE poltorej

Treningu jest 1-2h (trenują 3 osoby na jednym sprzęcie na przemian) - reszta czasu, to herbatka i chwile pogadania - siłownia u znajomych.

To teraz proszę o pomoc w diecie.

8:00
Płatki musli z mlekiem, i 2 jajka na twardo

12:00
cycek z kurczaka (jakies 250g) i torobka ryżu + jakiś pomidorek czy cos

16:00
cycek z kurczaka (jakies 250g) i torobka ryżu + jakiś pomidorek czy cos

w dzień trenintu:
w domu jestem od 17:30 - 18:00 potem trening - jeść coś wtedy? białko? gainer?
dzień bez treningu - różnie, czasami odrazu gdzies jade, i wracam wieczorem, czasem jestem do wieczora w domu

21:00 - 21:30 jestem w domu
Puszka tuńczyka, chleb razowy, może serek wiejski?

23:00-24:00 - kolacja, podobnie jak wyżej, tuńczyk, chleb, czasmai koktail z mleka i banana


Mam zakupioną ostrowię i jakiegoś gainera z decatlonu (potem zedytuje dokladnie co to jest)


Ogólnie od dzisiaj zabrałem sie tak na powaznie za tą dietke, tzn przygotowałem kurczaka do pracy.
Po śniadanku, dopiero za tego kuraka zabrałem sie o 12, bo do tej pory brzuch pełny, teraz opierdzieliłem to, i strasznie najedzony jestem... nie wiem może mniej tego jeść?
W jakich godzinach brać gainer i białko? w okolicach treningu? rano? wieczorem?

Bardzo był bym wdzięczny za pomoc, gdyż chciałbym ułożyć już jakiś plan diety, i trzymać się tego. A tak naprawde nie wiem czy dobrze jest czy źle, i czy jutro coś innego nie bedzie.
  • 0

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla ludzi nie mających czasu na jedzenie

8:00
Płatki musli z mlekiem, i 2 jajka na twardo

owsiane , jajka daj 3
( mozesz owsiane zmieszac z jajkami , dodac banana , rodzynki i usmazyc omleta - pychota )
jak masz kase to dokup sobie jakis zestaw witaminowo mineralny i szamaj po sniadaniu

12:00
cycek z kurczaka (jakies 250g) i torobka ryżu + jakiś pomidorek czy cos

150g cyca ( 250 za duzo ) brokuly dorzuc polane oliwa z oliwek

16:00
cycek z kurczaka (jakies 250g) i torobka ryżu + jakiś pomidorek czy cos

150g cyca , jakis mix warzyw polany oliwa z oliwek

w dzień trenintu:
w domu jestem od 17:30 - 18:00 potem trening - jeść coś wtedy? białko? gainer?
dzień bez treningu - różnie, czasami odrazu gdzies jade, i wracam wieczorem, czasem jestem do wieczora w domu

15 min. po treningu gainer
w dni wolne ok. 18.00 posilek musi byc ( w ostatecznosci gainer )

21:00 - 21:30 jestem w domu
Puszka tuńczyka, chleb razowy, może serek wiejski?

tunczyk , chleb razowy , dodaj jakis ogorek

23:00-24:00 - kolacja, podobnie jak wyżej, tuńczyk, chleb, czasmai koktail z mleka i banana

serek wiejski z pomidorem i cebulka , troche oliwy z oliwek lub zagryz orzechami

Po śniadanku, dopiero za tego kuraka zabrałem sie o 12, bo do tej pory brzuch pełny, teraz opierdzieliłem to, i strasznie najedzony jestem... nie wiem może mniej tego jeść?

obzarty bo za duzo bialka z cyca ( za duzo kuraka na raz )

W jakich godzinach brać gainer i białko? w okolicach treningu? rano? wieczorem?

gainer ptrz wyzej

bialko - jak potrzebujesz na szybko cos wszamac to platki owsiane woda i bialko , najlepszy gainer na swiecie ( mozesz tak szamac jak ci jakis posilek wypadnie , albo zeby sobie ciut urozmaicc diete )
:D
  • 0

tpr1988
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta dla ludzi nie mających czasu na jedzenie
Dzięki bardzo za pomoc, co do tego najedzenia sie, to po tym kuraku o 12 bylem tak najedzony ze stwierdzilem ze do 16 raczej go nei zjem drugiego, i zostawie ten posilek, ale o 15:00 juz tak mi sie jeść chciało ze opierdoliłem drugą porcje :D (więc chyba sie spaliło? - ale siedze na dupie w pracy przy kompie caly czas, wiec nie wiem ;) )
w tych musli, to są różne zboza i inne pierdoły to źle? (bo są fajne i mi smakują) a owsiane to troche niedobre :D
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024