Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierwszy cykl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

emin88

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chorzów
  • Zainteresowania:Sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl
kogut2, nie demoralizuj młodzieży. Dobre SAA są jak masz 1500 zł na cykl, a nie jak ja do zawodów najtańsza DEKA i WINKO + PROPINAT. To wszystko jest gównem :)
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl

Dobre SAA są jak masz 1500 zł na cykl


to co tam takiego dobrego jest za te 1500zł czego nie dostaniesz za 700zł ?????......bo na GH to te 1500zł to jeszcze dużo dużo za mało ....
  • 0

emin88

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chorzów
  • Zainteresowania:Sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl
geloo83, Staram się wybić chłopakom branie metki z głowy :P:P:P A ty mi tu takie skomplikowane pytania zadajesz :) Jak bym miał 700 zł to na pewno nie zrobił bym cyklu z SAA, tylko zaopatrzył sie w kikla zajebistych odzywek :) Jak bym zawodowo ćwiczył kulturystykę lub trójbój siłowy mógłbym inwestowac takie kwoty. Ale branie żeby się napinac przed dyskoteką jest dla mnie puste. Oczywiście nie krytykuję ludzi, ktorzy biorą bo nie byłem lepszy, ale zawsze starałem się pokazać, że coś z tego mam. Że to nie tylko sterydy pomogły m zbudować sylwetke , ale również cięzka praca. A czytam tu wypowiedzi ludzi, którzy mają 18 lat stażu 3 miesiące i już proszą o rozpisanie cyklu. Trzeba im uświadomić, że przez pierwszy rok na sucho więcej wyciągna :::):):):):)

My mamy rozum i jestesmy odpowiedzialni + dysponujemy wiedzą, a te matoły niektóre najedli by się gówna jak by ktoś powiedział, że się po nim rośnie :):) :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl

Ale branie żeby się napinac przed dyskoteką jest dla mnie puste.


i to jest właśnie najczęstrzy powód ......

Staram się wybić chłopakom branie metki z głowy

rozumiem cię doskonale....i zgadzam sie z tobą...ale to dział własnie dla takich osób .....nieststy im sie nawet przeczytać nie chce jakie są skutki stosowania metki i innych cudów...

Że to nie tylko sterydy pomogły m zbudować sylwetke , ale również cięzka praca.


ludzie myśla własnie błednie...i ty również....że weźmiesz koksik i huj wie jak ci on pomoże , że góry przeskoczysz a będziesz musiał mniej ćw........bład sterydy to leki ...pomagające neszemu organizmowi szybciej sie regenerowac i jeszcze mocniej i dłużej trenować...taka jest prawa....sterydo ty nie zło ....tylko idioci którzy je stosują tylko poto by zaleczyć swoje małe EGO......a kąpleksow sterydami sie nie leczy ....

A czytam tu wypowiedzi ludzi, którzy mają 18 lat stażu 3 miesiące i już proszą o rozpisanie cyklu. Trzeba im uświadomić, że przez pierwszy rok na sucho więcej wyciągna :::):):):):)

owszem zgadzam sie jeśli tylko będa chcieli pracowac na sylwetke latami a nie od stycznia do maja .....SEZONOWCY własnie najcześciej po nią siegają( metkę ) ...poważnie podchodzący do tematu wiedzą o czym mówie....
  • 0

kogut
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl
ja sie napinam nad mozem :hyhy: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0

emin88

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chorzów
  • Zainteresowania:Sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl
kogut2, Ja się nigdzie nie napinam, nie robię sobie fotek i nie wsadzam ich na facebooka oraz nasza klasę jak połowa pustaków hehe. Jedynie gdzie zamieszczałem fotki to nasze kochane forum:)
  • 0

emin88

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chorzów
  • Zainteresowania:Sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl
kogut2, Kogut pisze sie nad "morzem" :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra:
  • 0

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl
nie mówi się "pisze" tylko "jest napisane" :rotfl:

a tak poważnie:
Jak bym zawodowo ćwiczył kulturystykę lub trójbój siłowy mógłbym inwestowac takie kwoty.
taaa, zawodowo sobie na tym zarabiać to sobie można jak się jest IFFB Pro, a nie jak się startuje ot tak jak u nas w kraju ludzie. Do tego sportu raczej w chuj się dokłada, niż się zarobi coś na tym. A już zupełnie jak ktoś dopiero zaczyna, to raczej nie będzie go stać na walenie cykli po kilka tysiecy złotych :P
  • 0

emin88

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chorzów
  • Zainteresowania:Sport

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl
Tiger, Masz rację w naszym kraju kulturystyka to hobby, dla bogatych :) którzy mogą sobie pozwolić na cyklony, odżywki + kosztowne diety.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024