Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podsłuch na tel


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

krzychu1910
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się biorą dzieci??
  • Zainteresowania:Seks Dragi Rap :)

Napisano Ponad rok temu

Podsłuch na tel
Jest jakiś sposób żeby sprawdzić czy mam telefon na podsłuchu? chodzi mi o to czy mozna sprawdzic czy policja nie podsluchuje rozmow.
  • 0
To nie jeste jeszcze czas nieustających wakacji...

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Podsłuch na tel
nie da sie
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: Podsłuch na tel
Mogą podsłuchiwać cały czas i nawet jak jest włączony a nieaktywny jest możliwość podsłuchiwania! :zdziwko:
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Podsłuch na tel

jak jest włączony a nieaktywny jest możliwość podsłuchiwania!

w takim wypadku musi być fizycznie założone urządzenie na tel, innego wyjścia nie ma.
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podsłuch na tel
Ja ostatnio, dosc nietypowym zaułku gadałem przez telefon o osiedlowych biznesowych sprawach, Policja podjechała do mnie jak by wiedzac ze tam jestem, i kierowała we mnie jakas suszarke. jak myslicie moga w ten sposób cos podsłuchac? jak poszedlem jechali za mną przez 2 osiedla.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

Marchewa_1985
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:komputery, siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Podsłuch na tel
słaby... jak nic masz podsłuch... ja bym uważał... :P sprawdź pod łóżkiem czy ktoś nie siedzi i też nie szpieguje Ciebie.. :P jak nic... masz zapewne na głowie FBI... albo coś gorszego... jutro zapewne będziesz w tv : "dlaczego ja".... :wstyd:
  • 0

Zdzisiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 618 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podsłuch na tel
Ja myślę, że jak w takim jednym filmie 24h na dobę obserwują go z satelity :P
  • 0

Marchewa_1985
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:komputery, siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Podsłuch na tel
uuuu ja zadzwoniłbym do Archiwum X to sprawa dla MULDERA - hehe..... :padam:
  • 0

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: Podsłuch na tel
MikolajWB3, jest taka możliwość. Operator może przy wyłączonym telefonie (jeśli jest włożona bateria i dostarczone minimalna wartość zasilania mikrofonu) podsłuchać to co się dzieje dookoła. Służby bezpieczeństwa na całym świecie mają dostęp do wszystkiego.. kont bankowych, wszelakich danych na internecie, w urzędach, w sieci komórkowej.. kiedyś oglądałem program o terrorystach i walczeniu z nimi przez odpowiednie służby, to wiedzieli o nich wszystko, z kim rozmawiali, kiedy, o czym, co kupowali w sklepach, mieli zdjęcia z kamer przemysłowych itd..
Podobno ostatnio gostek "wpadł" w mieście obok bo mieli go namierzonego i w taki sposób (przez wyłączoną komórkę) go podsłuchali i coś udowodnili..

Na forach internetowych o tym też czasami piszą.. a ja rozmawiałem o takich rzeczach z moim nauczycielem od urządzeń elektronicznych (inż. telekomunikacji) i mówił że jest to możliwe.. tylko nie wiem czy by zwykłych ludzi słaby (bez obrazy) namierzali i bawili się w to :P


A to z for internetowych :
"
Wydawać by się mogło, że sposobów jest już dość i każdy, kto chce podsłuchiwać „znajdzie coś dla siebie”. Jednak nie, ostatnia metoda to tzw. tryb emergency. Operator może użyć specjalnego trybu, w którym, nawet wyłączony telefon może uaktywnić tak, że nie będzie nic wyświetlał na ekranie, ale będzie transmitował głos trafiający do mikrofonu!

Przerażające wydaje się, że taką możliwość oferuje każdy (!) aparat dostępny na rynku – operator może podsłuchiwać w każdym momencie. Strach pomyśleć, co by było, gdyby dostęp do odpowiedniego komputera w siedzibie operatora uzyskała niepowołana osoba.
"
Źródło: Artykuł ukazał się w Twojej Komórce nr. 2005-11




"1. Telefon wyłączony da się namierzyć, włączyć lub podsłuchać.
2. Był jakiś czas artykuł w gazecie z prośbą do narciarzy których proszono żeby jadąc w góry w Alpy brali ze sobą komurę. I opisywane były normalne praktyki tam stosowane, że ludzi odnajdowano właśnie po komórce nawet wyłączonej pod warunkiem że bateria nie była kompletnie rozładowana.
3. Pytałem kumpla który ma mgr. inż. z technik łączności bezprzewodowej a frajdą dla niego jest liczenie cyfrowych map terenu (wtajemniczenie wiedzą co to) że jest to możliwe.
4. Mam kumpli w policji i jeden z nich się zajmuje współpracą z operatorami GSM i mówi że się da ale istnieją obostrzenia prawne."


I cały szereg innych potwierdzających informacji, ale przecież nikt oficjalnie tego nie poda ludziom, bo po co utrudniać sobie pracę (policja itd..)
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

corradovr6
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podsłuch na tel
krzychu1910, a masz w telefonie jak rozmawiasz taki jakby pogłos... w sensie że jak byś cały czas słyszał takie jakby echo rozmowy?
  • 0

carlorozzi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:raczej nie balet :p

Napisano Ponad rok temu

Re: Podsłuch na tel
corradovr6, moze masz uszkodzony glosnik albo rozmawiasz z kims w zamknietym pomieszczeniu to tak moze sie dziac.
Kancik, ma racje bateria musi byc w telefonie a wtedy moga wszystko podsluchac.Co lepsze Ci co tego wszystkiego pilnuja maja slowa klucze ktore wukrywaja kazdego dnia i jezeli piszac sms uzyjesz takiego slowa zauwazysz ze cos ten sms dlugo idzie dluzej niz zwykle to jest to znak ze cala twoja rozmowa z osoba do ktorej pisales jest sledzona.
  • 0

stempek1988
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:bilard,siłownia,muzyka,film,motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Podsłuch na tel
policja może prosić operatora sieći np. oragne o udostepnienie całej historii smsoOw . np. kowalskiego dlatego że złapali go np. z jaraniem to konfiskują telefon i cala historia smsow jest w pamięci orange czyli masz rok karte sim to z roku maja twoje smsy i numery innych osob ktore pisaly do ciebie np o załatwieniu połoweczki on może tez być wezwany . Co do podsluchu to musiałbys cos konkretnego przeskrogać i mozesz byc na podsluchu ale niewiem jak to sie nazywa dokladnie bo zapomnialem
  • 0
"w tym sporcie czas jest najlepszym dopingiem..." - M.Pudzianowski

WŁAŚNIE MINEŁY 2 LATA CIĘŻIEŻKIEJ CHARUWY !!!

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

martinrekk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podsłuch na tel

Od jakiegoś czasu korzystam z podsłuchu Spyphone ( spyphone-android.pl) i jestem zadowolona z tego jak to działa. Ja akurat sprawdzam swoją córkę. Jest teraz w dość głupim nastoletnim wieku, zmieniła szkołę, zaczęła zadawać się z jakimiś znajomymi z subkultury której nawet specyfiki za bardzo nie znam, ale krótko mówiąc – nie wzbudzają zaufania.


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024