Skocz do zawartości


Zdjęcie

białko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

mis_12
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

białko
Witam
Chciałbym sie dowiedzieć jakie białko jest najlepsze (niezależnie od ceny) ?
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: białko
nie ma czegos takiego jak najlepsze białko , najlepsze buty itd......bo ilu jest kupująych tyle jest opini ...........to już zależy do osobistych upodobań bo nie zawsze cena sugeruje jakość i na odwrót , ja juz osobiscie troszkę białek przerobiłem ....i kompleksowym białkiem jak dla mnie jest na chwile obecną PEAK INTERNATIONAL WHEY PROTEINE ....zwiększyli ilość smaków obecnie mam u siebie miks orzechowy i ciastko z kremem do tej pory nie piłem nic lepszego , jakość naprawde wysoko i przede wszystkim mieszanka białek poczawszy od ilozatu poprzez koncentraty itd.....białko świetne i jakosc wysoka trzeba też wziąść pod uwagę 84% białka w 100g ...a w amerykańskich oscyluje to w granicach 65-75% więc jakie to białka wogule są ...raczej bulki ....
  • 0

mis_12
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: białko
co powiecie o ostrowi wpc 80? warto kupic?
  • 0

Olek1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Krakowa
  • Zainteresowania:Sztuki Walki, Taniec, Gry Pc

Napisano Ponad rok temu

Re: białko
Słabo sie rozpuszcza ze smakiem tez trochi lipa ale tanie jest i w miare dobre ja to jem i sie przyzwyczaiłem.
  • 0
Kickboxing
Formuła K1

Ogółem sztuki walki to mnie kręci :]

Pan G.
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: białko
Witam,
Jakoby nie zaczynać nowego wątku.
Mam pytanie odnośnie białek Olimp'a. A dokładniej mam 4 na myśli, mianowicie
-Pro Long Protein,
-OLIMP Pure Whey Isolate 95,
-System Protein 80,
-WHEY PROTEIN COMPLEX 100%
Które z nich wybrać? Bo niezbyt wiem czym się różnią? Jeżeli to coś pomoże to chciałbym te najbardziej naturalne, ale nie wiem czy którekolwiek jest takowe:D Ale zależy mi na opinii na temat tych 4 białek. Zaznaczam, że innej firmy nie chcę! Co więcej jakbyście mogli polecić mi smak? Wszyscy polecają mi czekoladę, ale chociaż nie jadłem chyba niezbyt mi podchodzi.
A jeszcze jedno byłem ciekaw, które polecą mi ludzie z olimpu i polecili mi Isolate 95. Ale to tak off topic.
Będę serdecznie wdzięczny za wszystkie uwagi.
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: białko
...olimp zleciał z gramaturami białek a ceny te same nawet troszkę wyższe....walą jawnie konsumenta w dupe....

proponuje WHEY FUZION HI TECA , FA NUTRITION WHEY PROTEINE ( świetne śmaki aż 10 rodzaji ...tak samo jak i PEAK INTERNATIONAL ...)

....Z olimpem proponuje daj sobie spokój ....
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024