Skocz do zawartości


Zdjęcie

cykl i dieta do oceny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

link641418048799
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 255 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

cykl i dieta do oceny
otóz mial byc s+s a wyszło jak wyszło jest no xplode + mono+białko+omega i witaminy...co myslice o tym cyklu z góry dzieki


na czczo 5g mono + do sniadania omega3 i witaminy

6.00

1.plackek KDF - 3 białka jaj, 1 zółtko, płatki owsiane 70g, banan
KALORIE:55O
B:24 T:15 W:78

9.00

2.baton domowej roboty - masło orzechowe 30g, płatki owsiane 35g, odzywka białkowa 3og
KALORIE:430
B:33 T:20 w:36

12.00

3.ryż 70g, piers z kury 150g, warzywa 100g (ogórki,pomidory,sałata,marchewka)
KALORIE:440
B:35 T:13 W:76

15.00

4.makrela 200g, chleb żytni 100g
KALORIE:590
B:30 T:16 W:70

18.00

5.ryż 100g, piers z kury 150, warzywa jak wyżej
KALORIE:560
B:40 T:15 W:83

po 1,5 godzinie porcja no xplode i wyjscie na trenig, trenig zaczynam po 20 koncze przed 22.00

po trenigu mono universal 5g, miód,banan, po 20 minutach odzywka białkowa optimum gold wheym

KALORIE:260
B:24 W:40


ogólnie wyszło KCAL:2830 B:186 W:383 T:70

aktulna waga 72kg na 171cm

jestem juz drugi tydzien na tym cyklu cos tam idzie powoli czy cos dodac,co jest do poprawki,z góry dzieki
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl i dieta do oceny
dałbym jeszcze jeden posilek po treningu a reszta ok
  • 0

link641418048799
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 255 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl i dieta do oceny
próbowałem naa poczatku ale po siłce wracam po 22 a o 23 ide spac bo do pracy wstaje o 5:20 i troche nie bardzo mi wchodzi ten posiłek moze dokupic gainera.....ale czy optimum whey +banan+miód do tego 5g mono to prawie jak gainer własnej roboty, moze katabolizm mnie nie zapierdoli....co radzisz
  • 0

link641418048799
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 255 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl i dieta do oceny
mysłałem o kupnie up your mass i dawac porcje po ternigu zamiast tego szejka ale boje sie typowych gainerów poniewaz minie podlewaja:)
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl i dieta do oceny
link64, lepiej zjedz posilek niz proch
  • 0

kosior92
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl i dieta do oceny

odzywka białkowa 30g
B:33



jakim cudem wyszlo ci 33g bialka jak dajesz 30g odzywki bialkowej ?

zauwazyłem ze wogole liczysz bialko ze wszystkiego a to błąd
białko liczysz tylko z jajek mięsa sera i odżywek białkowycha a nie z płatków ryzów i bóg wie czego

banan z pierwszego posilku do odstawki , dorzuc płatków owsianych i tak na 100g maja 60 g ww
ten chleb zamien na cos lepszego ,ryz albo makaron durum


po treningu wypadało by dac jakies carbo a nie miód i banana , bo wtedy zołądek musi trawic banana i miód i przez to krew z miesni wędruje do zołądka a odzywka ma taką przewage ze jest wykorzystywana natychmiastowo .

po treningu daj carbo i kreatyne czyli o 22
a o 22:40 daj twaróg chudy kostka 200g bedzie dobrym rozwiązaniem na nocny katabolizm


jak coś nie jasne jest to pisz albo jak masz jakies inne pytania
  • 0
Pozdrawiam Kosior92

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl i dieta do oceny
owoc ze sniadania niech zostanie.miód i banan tez dobra opcja po treningu, jako ostatni posilek po treningu dalbym cycke z ryzem.
  • 0

link641418048799
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 255 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl i dieta do oceny
nie wiem czy dam rade zjesc cycka z ryzem o tej porze.....czym moge zastapic to a co bedzie jesli omine ten posiłek
  • 0

kosior92
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl i dieta do oceny

owoc ze sniadania niech zostanie


zamiast ładowac w siebie ww proste niech wrzuci lepiej warzywa jakies

miód i banan tez dobra opcja po treningu


no tak ale odzywka typu carbo zostanie szybciej wykorzystana bez zbędnego marnowania czasu na trawienie a na tym nam zalezy aby organizm dostał swoją porcje ww prostych zeby uzupełnic glikogen jak najszybciej , koszt carbo to 15-20zl za kg wiec nie ma rozpaczy

jako ostatni posilek po treningu dalbym cycke z ryzem.

na ostatni posiłek biały ryż z cyckiem ? nie bardzo posilek powinien być spozyty 30-40minut po treningu czyli około 22:30-22:40 u kolegi , a pisze ze o 23 chodzi spać to powiedz mi czy te ww złożone nie odłożą sie w tłuszcz? odłożą bo biały ryż ma wysoki ig

jakby mial ladowac cycka z kury z ryzem to by musiał chodzic spać gdzies o 2 w nocy zeby to sie przetrawiło
  • 0
Pozdrawiam Kosior92

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl i dieta do oceny

na ostatni posiłek biały ryż z cyckiem ? nie bardzo posilek powinien być spozyty 30-40minut po treningu czyli około 22:30-22:40 u kolegi , a pisze ze o 23 chodzi spać to powiedz mi czy te ww złożone nie odłożą sie w tłuszcz? odłożą bo biały ryż ma wysoki ig


już wielu czołowych kulturytów, z naszego kraju, a nawet na poziomie amatorskim ładuje ww w postaci ryżu na noc.
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


kosior92
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl i dieta do oceny
MikolajWB3, tak ale to węgle o niskim ig , i jezeli ładujesz ww na noc to sniadanie musi sie składac z samego białka tak około 60-65g bialka w 1 posilku

i teraz sytuacja wygląda tak po treningu spozywa kolega carbo a przed spaniem ww o niskim ig np. brązowy ryż , lepiej będzie dać białko na noc pod postacią twarogu bo i tak ww są z carbo
  • 0
Pozdrawiam Kosior92

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl i dieta do oceny
kosior92, jestem zwolennikiem owocow do sniadania, ryz moze smialo ladowac na noc a z tym ladowaniem bialka po 65gram dosniadania to daj spokoj on chce brac kreatyne nie kox, osobicie nie urzywam wegli z proszku i nie polecam tego nawet po treningu.
  • 0

link641418048799
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 255 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl i dieta do oceny
mam jeszcze dwa pytanka.

1.jestem drugi tydzien na tym cyklu obody miesni nabieraja troche kształtu powoli ale waga stoi w miejscu....co jest?

2.otóz jak mówie mija drugi tydzien zostało mi jescze 4 tygodnie cyklu czyli 28 dni, dopiero przyszała spozniona paczka z storm+shock którą miałem wlasnie brac, co robic dozucic storma do konca cyklu czy ciagnac do konca mono+no xplode a S+S zapodac w jesienym cyklu....co myslicie
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl i dieta do oceny

1.jestem drugi tydzien na tym cyklu obody miesni nabieraja troche kształtu powoli ale waga stoi w miejscu....co jest?

lato

2.otóz jak mówie mija drugi tydzien zostało mi jescze 4 tygodnie cyklu czyli 28 dni, dopiero przyszała spozniona paczka z storm+shock którą miałem wlasnie brac, co robic dozucic storma do konca cyklu czy ciagnac do konca mono+no xplode a S+S zapodac w jesienym cyklu....co myslicie

ciagnij mono i nie czaruj
  • 0

link641418048799
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 255 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl i dieta do oceny
dzieki....na tym forum mozna zawsze liczyc na porade w przeciwienstwie do innych :)...pozdro
  • 0

kosior92
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl i dieta do oceny
Lithuanian, dlaczego ww w proszku typu carbo czy tam vitargo odpadają ?

po co do sniadania ww proste ładowac pod postacią bananów ? lepszym wyjsciem jest dodanie warzyw ktore mają dużo witamin

ryz na noc tak ale brązowy a na tym forum wiekszosc ludzi i tak je biały , bo taniej ;)

taka dawka białka z samego rana musi być żeby była nadkompensacja , z resztą z tego co pamietam Geloo83 prowadził diete z manewrem ww na noc takze mozesz poczytac
  • 0
Pozdrawiam Kosior92

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl i dieta do oceny

po co do sniadania ww proste ładowac pod postacią bananów ?


bo to szybkie źródło energii po całonocnej "głodówce" ?

lepszym wyjściem jest dodanie warzyw ktore mają dużo witamin

no ja bym na śniadanie banana na marchewkę na pewno nie zamienił
poza tym dzisiejsze produkty mają tyle witamin
że i tak trzeba je non stop uzupełniać tabletkami.
  • 0

kosior92
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl i dieta do oceny
ale przeciez w sniadaniu ma juz ww z płatków , bialka i tluszcze z jajek , to po co ci jakies szybie zrodlo energii po nocnej głodówce ?

banan =ww proste = cukier prosty odkładający sie w tłuszcz ,zastowanie ma tylko po treningu zeby uzupełnic glikogen
  • 0
Pozdrawiam Kosior92

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl i dieta do oceny
A no racja nie zauważyłem tych płatków.
  • 0

link641418048799
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 255 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl i dieta do oceny
witam ponownie:) otóz własnie mija 5 tydzien cyklu.....nie wiem czy to normalne ale róznicy w obodach mierzac nie widze natomiast w lustrze miesnie staja sie bardziej widoczne jak by sie rzezbily a tluszczyk z brzucha spada waga raz1kg w gore a raz w dół....przy pierwszym cyklu na mono obody np w bicu poszły o 3cm (fakt pozniej troche zleciało)nie mialem wtedy nawet diety....a teraz??????
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024