Skocz do zawartości


Zdjęcie

Praca za granicą agencja pośrednictwa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

krzychu1910
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się biorą dzieci??
  • Zainteresowania:Seks Dragi Rap :)

Napisano Ponad rok temu

Praca za granicą agencja pośrednictwa
Siema chce się zorientować czy ktoś korzystał z takiej opcji pracy za granicą przez biuro posrednika?
Mam zamiar do holandi wyjechac i się orientuje czy to dobra opcja?
Ile by wyniosło przeżycie w tym kraju?
  • 0
To nie jeste jeszcze czas nieustających wakacji...

Guru
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Polski
  • Zainteresowania:Kobiety,Kobiety i Kobiety no i Koksy

Napisano Ponad rok temu

Re: Praca za granicą agencja pośrednictwa
ja pracowałem w czechach przez pośrednika firma Steer nie polecam :D
  • 0
Tylko Bóg może mnie sądzić.

krzychu1910
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się biorą dzieci??
  • Zainteresowania:Seks Dragi Rap :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Praca za granicą agencja pośrednictwa
a ile placili i ile z tego posrednik bierze?
  • 0
To nie jeste jeszcze czas nieustających wakacji...

Guru
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Polski
  • Zainteresowania:Kobiety,Kobiety i Kobiety no i Koksy

Napisano Ponad rok temu

Re: Praca za granicą agencja pośrednictwa
płacili 80 koron na h ale to było 2 lata temu,a jak pytałem pepików ile maja na h to 180-200 koron na h :hyhy:
  • 0
Tylko Bóg może mnie sądzić.

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Praca za granicą agencja pośrednictwa
ja mam 68 koron w szwecji za h pracuje 12 godzin dziennie co daje mi w tym roku ... ooo kur dziękuje za zmiane prezesa nbp bo daje mi to 368 zł dniówki :) nawet nie wiedziałem :hyhy: :hyhy: a i mam w tym juz posrednika ale nie moge zdradzic gdzie(rodzina, która dostaje za mnie dodatkowe pieniądze więc 4 banie można liczyć są), mimo wszystko jest tam duzo miejsc pracy i szczerze mozna by jechac w slepo. Mieszkanie organizują pracodawcy i najczesciej sie nie płaci, a żywność.... mleko od sąsiada prosto od krowy, jajka od kur, można robić masę :) kupujesz mąke i pieczesz chlebek, takie tam mam życie :hyhy:warzywka prosto z pola, w tym roku szef zasadził niebieskie pomidory-> mutacje genetyczne, próbne, mające zwalczać komórki rakowe, więc można troche przyjaciela w sobie poskromić. szwedzkie prawo nakazuje osobom palącym raz na godzine wyjsc na papierosa, jezeli szef nie pozwoli mozna sie sądzic (dostali u nas po 40 tys odszkodowania jak podsumowali ile takich błachych przekrętów wyszło) raj chłopaku :padam: ale 2/3 pracowników nie wytrzymuje dniówki, czasem samemu w ciągu dnia musisz zebrać z 13-15 ton kapuchy, masa tu tylko zawadza. Jak na przetrwanie wydam 200 zł w miesiacu to jest duzo, gorzej jak sie pójdzie na dyskoteke. Ja siedze tak miesiac dwa w roku a nie miałem co z kasą robic do pokoju sprowadziłem sony bravie i ps3 i powoli pokój sobie tam urządzam. :hyhy: dodam ze warunki są takie ze jak przeciąłem sobie ręke nożem, żyły i sciągno. Szef powiedział że zostały tylko 4 czy 5 godzin wiec powinienem wytrzymac, ale dobroduszny przeniósł mnie na zrywanie chwastów... ziema + rana rulez... ale naprawde, mógłbym tam robic i 18 godzin dziennie, niz w polsce na linii za 1600. Do tego szefu zrobi płatny wyjazd do parku rozrywki albo załozy sie o cos i zawsze przegra:) miły kraj, miłe pieniądze :) czasem wkręcam sie do sąsiednich firm po pracy lub w niedziele, bo po prostu niemają pracowników.. szwed nie tkną by takiej pracy tym bardziej za takie "grosze"
  • 0

krzychu1910
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się biorą dzieci??
  • Zainteresowania:Seks Dragi Rap :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Praca za granicą agencja pośrednictwa
Hmmm dobra opcja to na czysto jak wydaz na potrzebne rzeczy kase to ile ci zostaje ?
A mial ktos przezycia z holandia za posrednictwem albo anglia bo te kraje mnie najbardziej interesują, i czy bez matury łątwo tam o robotke?
  • 0
To nie jeste jeszcze czas nieustających wakacji...

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: Praca za granicą agencja pośrednictwa
krzychu1910, jeśli Ci się chce to możesz próbowac szcześcia na wyspach, ale na wiele nie licz :)
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D

stempek1988
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:bilard,siłownia,muzyka,film,motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Praca za granicą agencja pośrednictwa
siemka chciałem odświeżyć temat ponieważ doszło kilku użytkowników i może pracowali przez agencje tymczasowe i mogli by się podzielić agencjami które są warte zwrócenia uwagi a które kompletną lipą .( ogólnie opisać gdzie byli co robili itp. chciałbym dostać jak najwięcej info bo coś ostatnio zaczynam przeglądać oferty
  • 0
"w tym sporcie czas jest najlepszym dopingiem..." - M.Pudzianowski

WŁAŚNIE MINEŁY 2 LATA CIĘŻIEŻKIEJ CHARUWY !!!

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Praca za granicą agencja pośrednictwa
W Holandii pracowalem przez biuro AB Job. Maja swoja siedzibe w Olesnie np. Jedyna zaleta to taka, ze sa wyplacalni, masz zakwaterowanie tak jak obiecuja itd. Do pracy trafiasz losowo - na miejscu Ci powiedza, ze nie ma tego do czego przyjechales i robisz cos innego. Mozesz tez wrocic ale to raczej sensu nie ma. Ja mialem jezdzic na wozku, a trafilem na linie produkcyjna do malej firmy rodzinnej. Napierdalalem po 10h dziennie doniczki z ziemia. Brudna robota i wkurwiajaca strasznie. Powiedzieli tez, ze dojedziesz spokojnie rowerem ..i walilem 8-9km jedna strone :mur: -_- Ogolnie nie polecam Holandii, bo pracownik jest tam traktowany jak niewolnik. Wrocilem po tym wyjezdzie taki suchy ze nie pamietam kiedy tak wygladalem, a bylem ZALEDWIE 3 tygodnie.

Zdecydowanie bardziej polecam Anglie, ale tam bylem na wlasna reke. Pracowalem przez wielu posredniakow, wszyscy wyplacalni, praca taka na jaka sie umowilem taka byla wykonywana. Ostatecznie pracowalem przez Randstadt w magazynie. Robota jak robota -magazynier musi naginac troche, jest norma do wyrobienia ale ogolnie dobrze wspominam ten wyjazd.

To moje wszystkie doswiadczenia z posredniakami. Wiecej grzechow nie pamietam :P

Podsumowujac wyjazd za granice dobra sprawa jak ktos chce dorobic w wakacje, badz nie ma pracy czy cos, aczkolwiek nie po to studiuje zeby nie pracowac w zawodzie. Wole tu robic na utrzymanie tylko i w miare skromne zycie jak tam jebac jak murzyn. Tam jest dobrze, jak ktos pojedzie ze swoim pomyslem na biznes i z zamiarem dlugiego osiedlenia sie.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Guru
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Polski
  • Zainteresowania:Kobiety,Kobiety i Kobiety no i Koksy

Napisano Ponad rok temu

Re: Praca za granicą agencja pośrednictwa
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] kumpel robi przez tą agencje w Holandii od lipca 2010 i nie narzeka.Dużo jest opinii negatywnych na necie o tej firmie ale ze swojego doświadczenia wiem że większa ilość tej opinii to bzdury,bo byłem za granicą i trafiało się mnóstwo ludzi którzy nie przepracowali 1 dnia i narzekali jak to jest chujowo i trzeba robić :hyhy:
  • 0
Tylko Bóg może mnie sądzić.

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Praca za granicą agencja pośrednictwa

jak to jest chujowo i trzeba robić :hyhy:


praca a praca to roznica. Dlatego opisalem przypadek Holandii i Anglii.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: Praca za granicą agencja pośrednictwa
stempek1988, jesli chcesz wyjeżdżac do pracy przez agencję, bierz pod uwage wszelkie mozliwe opcje, które sie moga zdarzyć. Możesz trafić dobrze lub całkiem odwrotnie, ślad po Tobie ginie. Podsyłam linka z ostatnim zaginięciem chłopaka w Szkocji. Poczytaj komentarze pod tekstem.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Wszysko jest mozliwe, dlatego bądź ostrożny.
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D

stempek1988
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:bilard,siłownia,muzyka,film,motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Praca za granicą agencja pośrednictwa
prace mam aktualnie, będę szukał tutaj kopalnia może wózki widłowe zobaczę czy coś będzie w desperacji nie jestem bo prace mam najmniej też nie zarobie ale wiadomo człowiekowi zawsze będzie mało ;)) jak by nie pykło to w tedy będę myślał na razie chce sie dowiedzieć od ludzi którzy na własnej skórze sie przekonali czy warto czy nie wyjeżdżać.
  • 0
"w tym sporcie czas jest najlepszym dopingiem..." - M.Pudzianowski

WŁAŚNIE MINEŁY 2 LATA CIĘŻIEŻKIEJ CHARUWY !!!

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024