Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory prezydenckie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
135 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Kto na prezydenta? (33 użytkowników oddało głos)

Kto na prezydenta?

  1. Jarosław Kaczyński (10 głosów [30.30%])

    Procent z głosów: 30.30%

  2. Bronisław Komorowski (5 głosów [15.15%])

    Procent z głosów: 15.15%

  3. Grzegorz Napieralski (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  4. Andrzej Olechowski (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  5. Waldemar Pawlak (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  6. Janusz Korwin-Mikke (16 głosów [48.48%])

    Procent z głosów: 48.48%

  7. Andrzej Lepper (2 głosów [6.06%])

    Procent z głosów: 6.06%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Wybory prezydenckie
Niedługo wybory prezydenckie. Na kogo głosujecie? Oglądałem ostatnią debatę przedwyborczą no i Komoroch się skompromitował (zresztą Palikot mu w tym pomógł oczerniając ciągle Kaczyńskiego), Napieralski w przemówieniach wypadł najlepiej (to tylko przemówienia), Kaczyński tak średnio.

Jaki są wasze typy?
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie
Ja głosuję tylko i wyłącznie na Janusza Korwin-Mikke. Nie mam innego kandydata. Reszty nie zamierzam pchać do koryta. Reszta to są ludzie totalnie obłudni. Pierdolą polulistyczne hasła. Szczerzą zęby, jeżdżą po teranach zalanych pokazując jacy to oni nie są świetni. Zamiast ogłosić stan klęski żywiołowej, to oni to olali, bo wybory by się przesunęły.

Sram na nich.

JKM na prezydenta, wam też to proponuję.
  • 0

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie
Korwin-Mikke, jedyny słuszny szczery i inteligentny kandydat.
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie
Korwin_Mikke nie wygra i tak bo ludzie widzą w nim dziwaka troszkę. Wg sondaży internetowych Kaczyński w szybkim tempie dogania Komorowskiego. Na wyborach dojdą do tego osoby starsze, które zagłosują na Kaczynskiego i Kaczynski wygra.
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie
A co do tych co jeżdżą po terenach zalanych, to ostatnio Tusk w Sandomierzu razem z ochroną po ryju wyłapali.
W drugiej turze może się wiele zmienić, kłótnie między sojuszami, zobaczycie.. :)
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie
Mi też jakoś Korwin-Mikke swoim wypowiedziami przypadł gustu nie czai się gościu i jest bezpośredni ale pewnie wybiorą Kaczyńskiego z litości...
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

Zdzisiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 618 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie
Z dwojga złego Kaczyński lepszy i na niego zagłosuję, żeby Komorowski nie wygrał...
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie
Ja na Kaczyńskiego i już możecie mnie linczować :P
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie

Z dwojga złego Kaczyński lepszy i na niego zagłosuję, żeby Komorowski nie wygrał...


Z dziesięciorga złegłego Korwin-Mikke lepszy ;)

JKM chociaż mówi dość ostro, to jednak mówi od rzeczy. Ma pomysł na zmanę państwa. Ma pomysły poparte argumentami. Chce znieść podatek dochodowy, rozpierdolić ZUS, a zwłaszcza osoby w nim pracujące i kradnące na umór. Naprawić sądownictwo, w dość prosty sposób czyli tworząc roczki, czyli losowanie sędziów, kto ma do jakiej sprawy przystąpić, i ma ją prowadzić do jej rozwiązania, a nie 30 spraw i przekłada z miesiąca na miesiąc a później liczy się to w latach. Chce przywrócić kare śmierci, oczywiście dla morderców.

Dla mnie osobiście ważne jest jego nastawienie do UE. Krótko mówiąc: "Spierdalać!". Nienawidzę UE, bo odebrała nam suwerenność o którą nasi dziadowie walczyli. Teraz parlament UE jest najważniejszy. Jak oni coś postanowią my musimy zrobić. Przykładów jest mnóstwo.

Druga sprawa czyli pogonić ekologów. To są najwięksi debile tego świata. Za mordy i do lasu ich. Złodzieje!! JKM mówi jasno i otwarcie na ten temat, czyli zero tolerancji dla tych ludzi. Stopnieją lodowce :rotfl: czy -20 stopi lodowce?

I trzecie najważniejsza, czyli wosjko. Wiadomo, że na dzień dzisiejszy wojsko nie jest zbyt dobrze rozwinięte. Chce zwiększyć żołd, wyposażenie itd. Pełna modernizacja. Zero upustów jesli chodzi o budżet. Wojsko musi odstraszać a my nie mamy czym. JKM powiedział fajne zdanie, czyli nie chce aby polscy młodzi ludzie uciekali do legii cudzoziemskiej, tylko z 'uśmiechem' na ustach walczyli w Polskiej armii. Też wypowiedział się na temat dowództwa podczas wojny. Takowego nie mamy. Ktoś nas napada i leżymy, bo jest tak: po napaści premier ma wybrać kandydatów, później wybrać kilku z nich i przedstawić prezydentowi i on dopiero ich wybierze, znając zamiłowanie tych mord do kłótni nie wybiorą go w 10minut tylko w parę lat, a wojna się już skończy.

Ja mam dosyć mord w rządzie. Pamiętajmy urząd prezydenta to ważny urząd często bagatelizowany. Błagam nie Komorowski i nie Kaczyński, bo to wybór równi pochyłej ale tylko w dół.

Jeśli JKM dostałby się do drugiej tury razem z Kaczyńskim i Komorowskim, to ludzie zagłosowali by na JKM'a bo to mniejsze zło. Na to liczę.

Ale ludzie wybiorą Kaczyńskiego lub Komorowskiego bo n-ta część Polski nie zna innych kandydatów. Polskie media to następne gówno, które od początku głosi wprost jawnie że jest dwóch kandydatów!!! Ich jest kurwa 10!!! Później ludzie idą do urn i nie wiedzą co to za nazwiska. A że te dwie mordy są medialne to głosują na nich, a później mamy w rządzie Palikotów, Tusków, Komorwskich, Kaczyńskiego. I chcemy ich tylko powybijać. Później po wyborach ludzie narzekają na rząd itd, a sami ich wybrali.

Ja na Kaczyńskiego i już możecie mnie linczować :P


W bojówkach JKM'a nie jestem, ale lincz by się przydał ;)
  • 0

PiotrekWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Trening w wolnych chwilach szkoła ;o

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie
Korwina-Mikke zagłosuję w pierwszej turze, bo na najbardziej odpowiadający mi program. Z tego co widzę dużo osób chce na niego zagłosować, więc może być w wyborach niespodzianka. W drugiej będzie pewnie Komor i Kacza to wiadomo że na Kaczyńskiego zagłosuje, trzeba wybrać mniejsze zło.

Gorthin, połowa ludzie nie zna programów wyborczych kandydatów i głosuje z sympatii na PIS albo PO.

Może jakaś ankieta ?
  • 0
Veni, Vidi, Vici...

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie
Ankieta już jest. PiS jest oczerniany non stop przez media na polecenie PO - zauważyliście, że PO w świecie TVN jest cały czas słitaśne a PiS w prost przeciwnie? Ja albo Kaczyński albo Korwin-Mikke. Obejrzyjcie sobie za wszelką cenę ostatnią debatę:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

phil750
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 389 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie
a wiecie co ja powiem że to wszystko jedno wielkie kurestwo tusk jebaniec wielce do powodzian teraz jeździ kaczor znów jest rozsławiony przez św. pamięci braciszka i tu niema żadnych norm moralnych tylko prawo biznesu. Według mnie powinni kurwa najpierw ogłosić klęske żywiołową i przełożyć datę wyborów bo kurwa teraz nie czas na to ludzie sie kurwa topią mają wode pod same jaja wszystko stracili co mieli jedyne co im zostało to stare ciuchy co mają teraz na tyłkach i jak oni mają iść do głosowania jak pewnie nawet dowody mają zalane albo nie mają jak wejść do chaty po niego nawet głupizna i tyle. A na kogo będe głosował to nie wiem Napeno nie na Komorowskiego bo to partia powiązana z Tuskiem a tusk to gestapo, mondry w pysku a gówno co robi, Lepper to nie trzeba nic mówić chociaż trzeba mu oddać że zamieszania troche narobi, Pawlak to troche taka ciota, Mikke taki dziwny, myślę że jak by był Ziobro to bym głosował ale na dzień dzisiejszy moim kandydatem jest Kaczyński bo wygląda mi na stanowczą osobę no i jego bratu zawdzięczamy jazdę przez cały rok na światłach co nie ukrywam bardzo mi sie podoba gdyż strasznie polepsza widoczność nadjerzdrzającego pojazdu
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie
Jedno wam powiem od siebie:

kogo byśmy nie wybrali to prezydent ma gówno do gadania w naszym kraju
jest tylko marionetką to że kaczka czy tam korwin ci naobiecuje
jak to będzie cudnie jak go wybierzemy a gówno!

co prezydent sam przegłosuje i wprowadzi ustawy??
prezydent nie może nic co najwyżej se kogoś ułaskawić albo
walnąć veto i tyle a te obietnice to mrzonki i co myślicie że
np jak będzie komorowski to sprywatyzuje służbe zdrowia (lub nie)?
nie kurwa przecież nie pójdzie po szpitalach i ich nie bedzie prywatyzował
więc po co słuchać tych bredni z programami wyborczymi?
i tak nikt ich w życie nie wprowadzi bo nie ma takich możliwości.


patrząc na kandydata na prezydenta trzeba patrzeć na partię
z której sie wywodzi jaki program parti taki program prezydenta.
  • 0

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie
Nie zapominaj BODY że niedługo kolejne wybory, gdyby prezydent i większość w sejmie były takiego samego zdania.. :) Kto broni tak głosować?
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie
fajnie by bylo, ale to tylko, podkreslam TYLKO mlodzi ludzie glosuja w takich sondach, wiec nie liczylbym na to, ze sa wiarygodne.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie
Haha, a wiarygodne są sondy wp, TVN, wyborczej które pracują głównie dla PO?
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie

Haha, a wiarygodne są sondy wp, TVN, wyborczej które pracują głównie dla PO?


tego nie powiedzialem. ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybory prezydenckie
Ale ja nie mówię, że powiedziałeś coś podobnego... Każdy kieruje się typowym TVN, które non stop oczernia PiS. I Najgorsze jest to, że nawet ludzie inteligentni wierzą dla tych portali i tej telewizji... Niestety teraz jest jak najbardziej manipulacja medialna. Dlaczego Komoroch wygrywa w sondażach jak skoro od większości ludzi słyszę, że to komuch, ubek, agent wsi?? I takiego prezydenta chcemy? To już naprawdę wolę aby Kaczyński był a Korwin nie wygra bo za mało ludzi go zna (media nie rozgłaszają o nim) i troszkę dziwny się wydaje.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024