Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

MUGEN
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pytanie
Mam diete redukcyjną i wspomagam się: reduktorem thermo fat burner, BCAA z olimpu , Amino 4500 i witaminy z olimpu.
Oto moje pytania:

Czy taka ilość tabletek nie zaszkodzi wątrobie ?
Termo i białko mam brać 30 min przed posiłkiem, czy łykanie ich razem nie jest problemem, czy np. czy nie będą na siebie negatywnie oddziałowywać ?
na opakowaniu BCAA napisane jest żeby pierwszą dawke brać przed sniadanie, ale czy powinno się brać na czczo ?? czy będzie problem jeżeli najpierw zjem śniadanie, a dopiero potem zażyje bcaa?

Wiem że to może śmieszne pytania i mało szczegółowo piszę, ale jest to dla mnie ważne więc proszę o info i poradę :)
  • 0

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
Nie za dużo tabletek. Na czczo jedz te BCAA.
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
bcaa tylko okołotreningowo i unikaj ich w połączeniu z baiałkiem i innymi posiłkami bo to strata ,

thermo przed posiłkiem ok ale białko ....rozumiem jeszcza aminki całodzienne ale białko walisz w porach porannych na czczo na 30 minut przed śniadaniem i ewentualnie po treningu i na noc ( oczywiscie zaley tez od białka i jego przezaczenia )

aminki proponowął bym brac przed i po treningu razem z bcaa i carbo oraz poracja na noc ewentualnie z rana lub na 30 minut przed posiłkiem ,

co do watroby nie bój nic to co ty stosujesz to znikome ilosci tablet jakie niektórzy stosują ..... wiec o wątróbke bym sie nie martwił chyba ze masz jakieś schrzenia genetyczne lub nabyte to już co innego
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024