Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gdzie pracujecie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
95 odpowiedzi w tym temacie

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie pracujecie?

Po politecznice, obojętnie po jakim kierunku nie powinno być problemu ze znalezieniem pracy, ponieważ aby skończyć tam kierunek, to trzeba mieć pojęcie i o tym pracodawcy wiedzą. :P

moje osobiste zdanie, oparte na faktach ;) :P

pozdro


Bo trzeba mieć łeb na karku. Jak bym chciał pójść na to co by mi się podobało, to bym wybrał historię i bym dziadował do końca życia. A tak wybrałem polibudę jest kuresko ciężko, ale mam większe perspektywy na pracę, co nie oznacza, że jest jej dużo. Zwłaszcza na początku bez dobrych znajomości dostanie się jakąś marną pracę za 1,5 kafla i trzeba się cieszyć że w ogóle się coś ma.

Ja mam nadzieje, że skoro armia przeszła na zawodostwo, to pensje wzrosną i zostane trepem :super: Robota zajebioza (mam o tym pojęcie, bo 3/4 rodziny to wojskowi) nie będę pierdział przez całe życie w stołek i popierdalał przed monitorem lub kartkami 14h na dobe. " Czerwone berety" to by było coś :oczami:
  • 0

trancefxp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:programowanie, siłownia, dziewczęta :P

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie pracujecie?

Teraz, żeby skończyć większość kierunków na uniwerku, czy innych uczelniach (nie licząc politechniki),

uprzedzony jesteś do Uniwerków :D wszystko zależy od kierunku

nie będę pierdział przez całe życie w stołek i popierdalał przed monitorem lub kartkami

kwestia co kto lubi, jedni wolą pracę typowo umysłową, drudzy bardziej aktywną, kwestia upodobań
  • 0

Engineer90
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie pracujecie?

Teraz, żeby skończyć większość kierunków na uniwerku, czy innych uczelniach (nie licząc politechniki),

uprzedzony jesteś do Uniwerków :D


może trochę :)

Praca w wojsku, zajebista opcja. Mam kumpla kierowce w wojsku, był na misji w Czadzie na pół roku za 50 tys. pln, a w Polsce ma wypłate coś koło 2 tys albo ponad (23 lata). Drugi kumpel poszedł do szkoły podoficerskiej.
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie pracujecie?

nie będę pierdział przez całe życie w stołek i popierdalał przed monitorem lub kartkami

kwestia co kto lubi, jedni wolą pracę typowo umysłową, drudzy bardziej aktywną, kwestia upodobań


Pewnie, że jedni wolą za stołkiem pracować inni nie. Ale ja mówiłem o sobie, że nie mam zamiaru przez całe życie pierdzieć w stołek. Niestety po studiach mnie to czeka, czeka mnie dość nudna praca za biurkiem nad stosem rysunków( to jeszcze bym wytrzymał bo ciekawa sprawa) ale również nad stosem obliczeń, od których łeb boli, i usypiam, albo rzucam to w cholere. Pamiętam jeden egzamin, który składał się z obliczenia ze 20 kilku rzeczy, i jak się do niego uczyłem, tak ze 3h w sumie, to co 20 minut wstawałem i siadałem do kompa, rundka w Moha i dopiero dalej się uczyłem.

Nie umiem się uczyć !!!!! Tzn nudzi mnie to, bo siedzie/leże bez czynnie.

Teraz, żeby skończyć większość kierunków na uniwerku, czy innych uczelniach (nie licząc politechniki),

uprzedzony jesteś do Uniwerków :D


może trochę :)

Praca w wojsku, zajebista opcja. Mam kumpla kierowce w wojsku, był na misji w Czadzie na pół roku za 50 tys. pln, a w Polsce ma wypłate coś koło 2 tys albo ponad (23 lata). Drugi kumpel poszedł do szkoły podoficerskiej.


No ba pewnie, że zajebista. Wiadomo wielkich kokosów tam nie ma, oczywiście jeśli mówimy o szeregowcach zawodowych, oni zarabiają 2,5 koła. Ale taki oficer, lub wysoki podoficer to już swoje zarabia. Ale co innego dodatki jakie mają. Trochę tego jest. Mi odpowiada praca w wojsku, piekielnie ciężka, i szacunek do nich mam, znaczy się do tych prawdziwych żołnierzy, bo ślumoki też się trafiają :D A misję chociażby ta w Czadzie to praktycznie lajt, chociaż mają się wycofać. CO by nie mówić praca jak dla mnie najciekawsza, jaką póki co chciałbym wykonywać, wg mnie można zostać kimś wyjątkowym.
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie pracujecie?
Pośrednik finansowy, handlarz, ochroniarz, wyłudzacz, porywacza, morderca...





czego to sie ludzie chwytają... ;)
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie pracujecie?
Brakuje jescze policjant, ratownik medyczny i ksiądz ; D
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie pracujecie?
A może ktoś przepisywał teksty za kase? Ze słuchu lub pisma? Mam taki jeden adres, i za 1h plik, płacą 100zł. Ale póki co nie poszukują nikogo, a szkoda bo wydaje mi się że kasa dobra i łatwa, kolega tam dorabia i sobie chwali, bo praca lekka a nawet można dorobić na nudnym wykładzie? Może ktoś ma jakieś sprawdzone adresy?
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie pracujecie?
Znowu powróciłem do pracy za kółkiem :D Polecam! Jak dla mnie najlepsza możliwa praca jaką mogę wykonywać, płaca bardzo dobra, przynajmniej u mnie w firmie. Zawsze podwyżka by się przydała, ale nie narzekam.
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie pracujecie?
Ja teraz znalazłem zajebistą robotę na budowie pracujemy na przeróbkach nie orobisz się 12 zł\h na 22 dni robocze ponad 2,5 tys wyjdzie się a praca lajtowa :D.
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie pracujecie?
A ile godzin dziennie machasz?
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

Czarektoja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 480 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska
  • Zainteresowania:statek dziwki wóda lasery

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie pracujecie?
ja robie na mechanice samochodowej. Oraz studiuje
A w przyszłosci chce pracowac jako strazak oraz otwozyc własny warsztat samochodowy
a marzenie to kierowca rajdowy. Ok stycznia zamierzam kupic rajdówke i zaczac przygode z kjs
  • 0

varjo99
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dolny śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie pracujecie?
A co myślicie o pracy jako instruktor kulturystyki/fitness? Taki kursik 1000 + zł i powiedzmy później do tego kurs trenera osobistego. Troche o tym czytałem, ale nie do końca wiem jak to jest. Jedni mówią, że trzeba iść na AWF aby były z tego konkretniejsze pieniążki.. W sumie przymierzam się do wyboru studiów i mimo, że może to się wydać śmieszne bo ćwiczę dopiero niecały rok to .. widzę siebie w takiej roli :P ostro ten rok przepracowałem, pogłębiłem swoją wiedzę, nadal chcę to robić i mam wielką motywację :) chętnie pomagałbym ludziom na siłowni po zdobyciu potrzebnych umiejętności. Wyobrażałem sobie to tak: robię kurs instruktora kulturystyki + jeśli trzeba to i trenera osobistego i szukam dorywczej pracy w jakimś klubie fitness, siłowni w dużym mieście (gdzieś wyczytałem, że po przepracowaniu w miesiącu 80 h premia w wys. 1000-1300 zł) oraz idę na AWF szkolić się dalej na powiedzmy trenera osobistego II kategorii. To tylko plany, których mogę nigdy nie zrealizować także się nie śmiać ^^ Jak wy to widzicie? Podzielcie się wiedzą na ten temat ;)
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie pracujecie?
acha.
  • 0

varjo99
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dolny śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie pracujecie?
Dzięki, dużo wniosłeś swoją wypowiedzią do tematu ;) :P
  • 0

trancefxp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:programowanie, siłownia, dziewczęta :P

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie pracujecie?
ponoć ciężko znaleźć pracę bo łatwo dostać papier, mówią że każdy kto ma 1500-2000 pln dostaje papier, pracę też nie tak łatwo znaleźć, nawet w tych dużych miastach, tak mówią kolesie którzy pracują jako instruktorzy i czynnie startują w zawodach z którymi mam kontakt. zarobki niewielkie chyba że uda Ci się wkręcić w treningi personalne, ale musisz mieć dużą wiedzę popartą tym co sobą reprezentujesz np na zawodach.
ogólnie nie taki łatwy kawałek chleba


Tyson, nabijaczu postów :rotfl:
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie pracujecie?
Ode mnie trener z siłki na 7-8 tyś wychodzi jak mówił kiedyś. Na zawodach nie startuje.
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie pracujecie?
Nie chciało mi się czytać całości :P Musze różniczki i całki pykać teraz:P
  • 0

trancefxp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:programowanie, siłownia, dziewczęta :P

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie pracujecie?
MikolajWB3, dużo zależy od szczęścia i od tego czy uda się wkręcić w coś lepszego. przeciętni instruktorzy często kończą w wieku 30 lat w sklepie z suplami za niewielkie pieniądze albo w innej pracy, ale są też tacy, którzy trzepią ładną kasę.
  • 0

preesure
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie pracujecie?
obecnie nie pracuję, gdyz zaczełam studia ;)
  • 0

Guru
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Polski
  • Zainteresowania:Kobiety,Kobiety i Kobiety no i Koksy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie pracujecie?

obecnie nie pracuję, gdyz zaczełam studia ;)


oooo kolejna kobieta na forum :) witam :oczami: :hyhy:
  • 0
Tylko Bóg może mnie sądzić.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024