Skocz do zawartości


Zdjęcie

Depakine Chrono 300 a jakies suplementy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

prezes602
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Narol
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Depakine Chrono 300 a jakies suplementy
Witam
Jestem tu nowy chciałbym wiedzieć czy moge brać jakieś suplementy, odrzywki z depakine chrono 300, szczególnie zalezy mi na tym aby przytyć mam niedowagę a dokładnie to chciał bym brać to dextrose i kreatine. Zależy mi na pilnej odpowiedzi. Pozdrawiam
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Depakine Chrono 300 a jakies suplementy
Wystarczy Ci narazie dobra dieta i przytyjesz :] najwcześniej po pół roku ćwiczenia jest przewidziane branie jakichkolwiek kreatyn i tym podobnych :]
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

prezes602
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Narol
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Depakine Chrono 300 a jakies suplementy
Ja chodzę na siłownie i cwicze już długo 5 miesiecy będzie bez żadnych odżywek, ale dowiedziałem sie że to by mi pomogło, bo jestem bardzo szczupły, tylko chce wiedzieć czy nic mi się nie stanie jak wezmę tą dextrose i creatine z tego co czytałem to nie powinno ale chce mieć jeszcze dla pewnośći wasza opinie brałem jedynie białko takie w proszku znaczy się takie coś gdzie jest więcej białka, ale to tylko troche
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Depakine Chrono 300 a jakies suplementy

cwicze już długo 5 miesiecy


no to zaszalales-5 miesiecy to dlugo :P ja nie uwazam ze dlugo cwicze a lacznie w swoim zyciu 4 lata sie zmagam z zelastwem :P Przy tej wadze to z zarcia wszystkie wartosci odzywcze wyciagniesz. Poczytaj troche o dietach itd a dasz rade.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


prezes602
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Narol
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Depakine Chrono 300 a jakies suplementy
nie wyciągne karzdy i się dziwi ile ja jem bo jem dużo a mam szybką przemianę materi, nie uważam że 5 miesięcy to długo może źle się wyraziłem ale rychu napisał ze po poł roku cwiczen moge brać a mi chodzi jedynie o to czy z tymi lekami co ja biore to mogę brać tą dextrose i creatine ?
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Depakine Chrono 300 a jakies suplementy
Teraz dopiero przeczytalem o jakim leku napisales w temacie. Nikt na tym forum n ie jest lekarzem i nie powie Ci, czy mozna to laczyc z kreatyna. Udaj sie do lekarza sportowego i on doradzi co i jak.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


prezes602
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Narol
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Depakine Chrono 300 a jakies suplementy
a jeżeli ani na tych suplementach nie pisze nic o tym leku ani na tym leku nie pisze nic o przeciwskazaniach na suplementy to jk byście zrobili byście brali bo nie mam takiego lekaza w pobliżu
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Depakine Chrono 300 a jakies suplementy

a jeżeli ani na tych suplementach nie pisze nic o tym leku ani na tym leku nie pisze nic o przeciwskazaniach na suplementy to jk byście zrobili byście brali bo nie mam takiego lekaza w pobliżu


kreatyna podnosi cisnienie. Znacznie. ja majac normalnie 120/80 na krecie mam 140-140pare/90-90pare. Wg mnie to sa wystarczajace przeciwskazania.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


prezes602
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Narol
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Depakine Chrono 300 a jakies suplementy
ale co ma do tego ciśnienie nie raz miałem wysokie, chodiz o to rzeby kreatyna i dextrosa nie działały jak alkochol ponieważ nie moge pić alkocholu, ale nie w stylu że niby procenty ma tylko inne właściwości
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Depakine Chrono 300 a jakies suplementy
A na co bierzesz ta dextroze ??Ja bralem leki przeciwko epilepsji i brałem kretę i lekarz nie miał żadnych przeciwskazań :]
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

prezes602
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Narol
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Depakine Chrono 300 a jakies suplementy
czy też miałeś epilepsje ? a ja jednak nie będe brał dextrose tylko garniera ten za 30zł i cm3 i jak nie powinno mi nic się stać jak wezme krete i garniera ? po garnieże napewno nic tylko nie wiem jak kreta
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Depakine Chrono 300 a jakies suplementy
P.S Gainer garnier to rodzaj szamponów :rotfl: :P. Miałem ale ja jak zaczynałem brać kretę to w sumie byłem w końcowej fazie leczenia teraz już kończę brać lekki mam tzw. zejście bo tego nie można tak po prostu odłożyć ale już wszystko ok :D. Depakine Chrono hmmm nie wiem co to za lek ja brałem Tegretol CR 200 lub 400 zależy jaki etap leczenia był :]
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

prezes602
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Narol
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Depakine Chrono 300 a jakies suplementy
no wiesz ja juz ataków nie mam i na poczatku to były takie słabe a teraz to czasami tak na chwile jakby na 1sec. tak sie zawieszam :D ale to żadko P.S. Chodziło mi o odrzywketo jak kupie te niewiem 180 kps. cm3 i 900g Odżywki to jak to dawkować w moim wieku 15 lat ??
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Depakine Chrono 300 a jakies suplementy
Dawkowanie to nie wiem tak jak tam pisze na opakowaniu a jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi :P :] a Gainera to według braków diety ... No właśnie masz dietę :]. Masz tak samo jak ja miałem zero ataków ale chujowe wyniki badań i od roku nagle poszło zaznaczę że coraz lepsze wyniki badań miałem o dziwo odkąd zacząłem ćwiczyć . Więc w 90% jestem pewien że możesz brać bo jakbyś miał jakąś przypałową epilepsję to lepiej lekarza spytać chociaż teraz dla pewności też spytaj :].
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

prezes602
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Narol
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Depakine Chrono 300 a jakies suplementy
No wiesz do lekarza czesto nie jeżdze nie mam czasu a przecież dla swojego dobra mówie prawde po co mam kłamać, jeszce bym sobie gorzej narobił a od kiedy nie masz ataków ? też miałeś takie zabużenia świadomości ze sie wieszałeś ?? Sorki że nie na temat ale tak przyokazji ciekawy jestem, twoim zdaniem jak to wezme to powinno coś dać ?
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Depakine Chrono 300 a jakies suplementy
Kreatyna w połączeniu z dobrą dietę zawsze "coś" da tylko to też zależy od kreatyny :]. Co do ataków ja miałem jakąś zwiechę jak miałe 3 lata potem nic kompletnie nic ale wyniki badan chujowe i dopiero teraz mam święty spokój:P. Nie no żadnych zaburzeń świadomości nie miałem tylko chujowe wyniki badań i czasem mnie zajebiście głowa napierdalała i tylko tyle.
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

prezes602
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Narol
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Depakine Chrono 300 a jakies suplementy
a jak ułożyć dobrą diete >?<
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Depakine Chrono 300 a jakies suplementy
http://www.fabrykasi... ... t15384.htm tu masz o dietach 60kg w górę więc przy twojej wadze powinny skutkować :D
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

prezes602
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Narol
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Depakine Chrono 300 a jakies suplementy
a jak mam jeść tylko to co na diecei ??? No bo to troche mało a nie moge jeszcze oprócz tego jeść co innego ??
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Depakine Chrono 300 a jakies suplementy
Mało :przestraszony: to ładny masz spust :oczami: jedz i niech masa będzie z Tobą :D tylko nie kurwa chipsy i inne te chujostwa :P. Jak Tobie mało5-6 sytych posiłków to jak zmieścisz śmiało jedz więcej :D
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024