Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co myślicie o firmie ALRI ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co myślicie o firmie ALRI ?
Jak w temacie, co myslicie o tej firmie ? Wiele z ich supli ma interesujace sklady, jeszcze inne byly zachwalane wielokrotnie. Ale wogole co to za firma ? Amerykańska czy jaka ? Ma jakies tradycje jak np. Universal czy istnieje krótko ? Ma prawdziwe zaplecza laboratoryjne czy robią to w garażu ? Co o niej wiecie ? Pytam bo np. ciekawa wydaje sie ta afera z Venomem, ze cos bylo tam nielegalnego (siburtamina czy cos) , czego wogole nie bylo na etykiecie, a sama substancja byla niedozwolona. Jak dla mnie, taka akcja rzuca duzy cien na firme, potem czlowiek bierze ich produkty sie sie zastanawia co tak naprawde spozywa.

Co myslicie ? Co wiecie na temat tej firmy ?
  • 0

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o firmie ALRI ?
16 osób przegladało ten post i nikt nie ma zdania ? czy ktos tu jeszcze pisze na tym forum czy juz wogole nędza tu nastała ?
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o firmie ALRI ?
glutamen nie bulwersuj sie ;) ja zagladalem, ale nie mam nic do powiedzenia to nie pisze ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o firmie ALRI ?
Dziwne kontrowersyjne "wynalazki".
  • 0

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o firmie ALRI ?
Zauważcie ze w ogóle natworzyło się teraz tych firm o których nikt nic nie wie. Firmy które wydały jakis produkt, który zrobił szybką furorę i rozsławił daną firme……ciekawe jest to ze sa to głównie firmy z USA a owym rozsławiającym produktem był spalacz tłuszczu……….w którym do konca nie wiadomo co „siedziało” w środku albo boozer teścia. Jest wiele takich przykładów, firm o których tak naprawde nikt nic ni wie:

1) no własnie ALRI którzy zrobili tak osławiony i zachwalany Venom (który oprócz spalania fatu u wielu powodował dziwne jazdy), w którym się potem okazało siedziały jakies zakazane prochy. Teraz czytałem tez ze jakis tam doktorek odkrył ze JungleWarfare zawiera jakies sterydy albo ph, bo ma negatywne skutki na zdrowie. Na ich stronie wyczytałem ze ten jakis koksiarz L.Rea oprocz tego ze pakuje to jest tez naukowcem w ich teamie i robi suple……….muahahaha…ciekawe ile klas skończył i co z niego za naukowiec.

2) Palo Alto Labs którzy wypuścili Leviathan Reloaded, tez zachwalany spalacz, sam chciałem go kupic. Ale co tak naprawde wiemy o tej firmie ? Jak długo istnieje ? Gdzie ma laboratoria ? Jacy naukowcy pracują o nich ? ((Bo nawet najbardziej badziewna Polska firma Megabol, podaje dokladnie jacy naukowcy/lekarze u nich pracuja (współpracują) i jaki lekarz habilitowany jest autorem którego produktu)). A może oni robią te suplementy w garażu jakims, a na drzwiach garazu jest napisane Palo Alto Labs, może Palo i Alto to koledzy, Palo sypie do kapsułek z Leviathana efke a Alto siedzi przy kompie i robi strone internetową i interes się kręci.

3) Extreme Labs którzy dali światu cudowny Arremadex , nad którym tez zastanawiałem się kupic. No ale weźmy ta firme pod lupe ? Co o niej wiemy ? Pierwsze pytanie, czemu nie można kupic tego produktu (arremadexa) w normalnym zwykłym nieinternetowym sklepie ? Czemu w ogóle nawet na necie za bardzo nie można go kupic za wyjątkiem jednej strony (o której powiem pozniej) bo allegro nie licze, to żaden sklep. Czemu jedynym (chyba) dostawca tego produktu do Polski jest niejaki (nijaki) Ceberpaker, który wyrósł z SFD a potem pojechal do USA robic kokosy wysyłając suple amerykańskie do Polski. Wiele naczytałem się o tym kolesiu i jego firemce złych rzeczy (nie wiem czy prawdziwych, odrazu zaznaczam) i opinii ze robi jakies wałki z produktami. Strona na której sprzedaje to suple.us i tylko tam można kupic arremadex. Tzn. chyba tylko tam, tylko tam udało mi się go znalesc. Czemu ? Czy to nie dziwne ze tak „wspanialy” towar można kupic tylko na jakiejs stronie spod ciemnej gwiazdy a nie w normalnym sklepie ?

4) Gaspari Nutrition i ich produkt Novedex. To samo. Co to za firma, wzieła sie z nikąd. Ktos cos o niej wie ? Oczywiście Novedex to nie jedyny produkt tej firmy podobnie jak w powyzszych przykładach, ale najbardziej znany……a firma już nie bardzo znana.



Tak dochodze do wniosku ze chyba nie warto bawic się w te wszystkie „wynalazki” (jak to ładnie nazwał Bodzio) wyprodukowane przez firmy, o których tak naprawde nikt nic nie wie. Nie wiadomo czy można im ufac czy nie, czy to sa firmy z tradycjami robiące bezpieczne suplementy czy firemki które pojawily się z nikąd tylko zeby szybko zarobic kasiore wypuszczając jakis megaskuteczny produkt ale zawierający jakies niedozwolone substancje. Dlatego teraz jestem na Animal Cutsie w którym wiem co jest w srodku a nie Venomie w którym nie wiadomo co tak naprawde siedzi. No sami zobaczcie na przykładzie ALRI, zadałem pytanie - kto cos o nich wie i nikt nic nie napisal, wniosek ? Wielu z was żarło suple od nich nie wiedzac co tak naprawde jecie, to tak jak kupic lekarstwa na targu.
Dlatego ja wole inwestowac w firmy typu Universal (moim zdaniem zdecydowanie najlepsza firma), Trec, Olimp, Weider, Muscletech i inne, którym można ufac, które robia suple od lat, które maja tradycje, jakas siedzibe która można sprawdzic, ktore nawet w razie czego można namierzyc i podac do sądu gdyby się okazało ze robią wałki, których produkty kupuje się w normalnym sklepie a nie tylko po necie.

A wy co myślicie ? Zapraszam do dyskusji.
  • 0

leniu89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rz

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o firmie ALRI ?
Gaspari Nutrition nieznane ? .. :wstyd:
  • 0

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o firmie ALRI ?
no ja wiem nie wiele na ich temat, jesli znana to napisz co wiesz, ja wiem prawie nic wiec chcialbym cos wiedziec. Rozumie ze znana i powazana jak Universal albo Olimp tak ?
  • 0

trancefxp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:programowanie, siłownia, dziewczęta :P

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o firmie ALRI ?
glutamen, poczytaj sobie o Rich'u Gaspari i będziesz wiedział co to za firma. jedna z najbardziej szanowanych marek supli na świecie. to że nie słyszymy tak często o niektórych firmach nie oznacza że robią tylko undergroundowe wynalazki nie wiadomo z jakiego źródła. niektóre firmy są w polsce mniej popularne od megabola ze względu na cenę swoich produktów ;)
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] fociaki Trancef'a

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o firmie ALRI ?
ok, nieomieszkam poczytac, co kolwiek napisalem w tym poscie to nie sa dane na pewne 100 % , tylko to co ja wiem i moje opinie, dlatego zaprosilem do dyskusji by wiedziec wiecej. Ok, to Gaspari....a reszta ? Tez znana ?
  • 0

trancefxp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:programowanie, siłownia, dziewczęta :P

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o firmie ALRI ?

jakis tam doktorek odkrył ze JungleWarfare zawiera jakies sterydy albo ph

ameryki nie odkrył bo od dawna było wiadomo że Alri robi wiele produktów w oparciu o PH dlatego nie są one sprzedawane w sklepach z suplami tylko przez internet
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] fociaki Trancef'a

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o firmie ALRI ?
no poczytalem o Gaspari, czyli co firma dobra ? Pożądna ? Bo jesli tak to sobie kupie Novedex, bo kiedys sie tez nad nim zastanawialem. Wlasnie po to sa takie posty jak ten zeby wyjasnic wszelkie wątpiwosci.

ameryki nie odkrył bo od dawna było wiadomo że Alri robi wiele produktów w oparciu o PH dlatego nie są one sprzedawane w sklepach z suplami tylko przez internet


ja nic nie wiem od dawna, wchodze na pierwsza lepsza stronę z SUPLEMENTAMI chce kupic SUPLEMENT ktory ma byc boozerem teścia i okazuje sie ze mogą tam byc sterydy w tym albo ph.........to wcale nie jest takie oczywiste czy wiadome. Na ich stronie tez nie pisze cos w stylu "uwaga dosypujemy sterydy do naszych suplementow tak do smaczku"
Dzieki tematom jak ten moze bedzie bardziej wiadome
  • 0

trancefxp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:programowanie, siłownia, dziewczęta :P

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o firmie ALRI ?

ja nic nie wiem od dawna

jak ktoś dłużej interesuje się tym sportem i suplementacją to za zwyczaj wie takie rzeczy. wiadomo że zdarzyło się przez ostatnie pare lat kilka incydentów związanych ze składem suplementów innym niż podany na opakowaniu ale są to raczej pojedyncze odosobnione przypadki
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] fociaki Trancef'a

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o firmie ALRI ?
no ja interesuje sie od 2006 o nic nie wiem o firmach typu ALRI czy Gaspari, bo jak zauwazyles ja interesuje sie tym sportem a nie koniecznie suplementacją i nazwami firm. Pozatym dotad zazywalem suple ktore mozna bylo kupic w normalnym sklepie takie jak Hi-Tec, olimp czy Universal

p.s. daje sobie leb obciac ze 80 % ludzi z tego forum przed pojawieniem sie Venomu nie słyszało w zyciu o firmie ALRI

p.s. 2 od 2006 interesuje sie tak powazniej, a gdy pierwszy raz lapalem za hantle na silowni to ty miales wtedy 14 lat, ale pomimo tego nie slyszalem o firmie ALRI ani o tym ze dosypują sterydow do suplementów
  • 0

trancefxp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:programowanie, siłownia, dziewczęta :P

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o firmie ALRI ?

nie slyszalem o firmie ALRI ani o tym ze dosypują sterydow do suplementów

nie dosypują sterydów do suplementów, tylko oprócz supli, produkują także prohormony
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] fociaki Trancef'a

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o firmie ALRI ?

Czemu jedynym (chyba) dostawca tego produktu do Polski jest niejaki (nijaki) Ceberpaker, który wyrósł z SFD a potem pojechal do USA robic kokosy wysyłając suple amerykańskie do Polski. Wiele naczytałem się o tym kolesiu i jego firemce złych rzeczy (nie wiem czy prawdziwych, odrazu zaznaczam) i opinii ze robi jakies wałki z produktami. Strona na której sprzedaje to suple.us i tylko tam można kupic arremadex. Tzn. chyba tylko tam, tylko tam udało mi się go znalesc. Czemu ? Czy to nie dziwne ze tak „wspanialy” towar można kupic tylko na jakiejs stronie spod ciemnej gwiazdy a nie w normalnym sklepie ?


do tego mogę się ustosunkować informacjami z internetu. Słlyszałem o wyjebkach towaru. Gdzies był obszerny artykuł o tym jak uda mi sie go znaleźć to napewno go tutaj dam.
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o firmie ALRI ?

do tego mogę się ustosunkować informacjami z internetu. Słlyszałem o wyjebkach towaru. Gdzies był obszerny artykuł o tym jak uda mi sie go znaleźć to napewno go tutaj dam.


spoko. Był o tym artykół m.in. na SFD


nie dosypują sterydów do suplementów, tylko oprócz supli, produkują także prohormony


JW to nie prohormon tylko suplement (czy sie myle ?? jesli tak to mnie poprawcie prosze ) a napisalem ze czytalem jakies wypowiedzi doktorka ze wykryl w nim jakis tam steryd czy ph, nie wiem dokladnie, czytalem to po angielsku. Czyli kupujesz cos co jestes przekonany ze jest suplementem diety a tu ZONK.
  • 0

trancefxp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:programowanie, siłownia, dziewczęta :P

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o firmie ALRI ?

JW to nie prohormon tylko suplement

dosypali do supla trochę firmowej mieszanki i od razu wielkie halo :D
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] fociaki Trancef'a

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o firmie ALRI ?
no to dobra, skoro Gaspari dobra firma to co powiecie na temat pozniszego supla. Bo teraz jak juz mowilem jestem na redukcji z Animal cutsem a potem bym chcial poprobowac z boozerami teścia. Wczesniej pytalem juz co mysliscie o pewnych polaczeniach, ale jak zwykle nie doczekalem sie zadnej odpowiedzi.

Co myslicie o Halodrol Liquigels - mam na mysli ten nowy, bo ten stary Halodrol-50 byl ph. Ten nowy jest podobno suplementem - w pełni legalnym (prawda to ??). Podobno dobrze jest po tym wziasc novedex. Co myslicie o takim cyklu ? Najpierw 1 opakowanie Halodrol Liquigels ktore starczy tak na 30 dni a potem 1 opakowanie Novedex, ktory tez starczy mniejwiecej na 30 dni. Razem 8 tygodniowy cyklonik ze zwiekszonym poziomem teścia.

p.s. a propos Novedex, na innym forum koles zrobil jego test

badanie na zawartosc testosteronu tydzien przed cyklem:

Dołączona grafika

badanie w 6 tygodniu cyklu z novedexem:

Dołączona grafika [/code][/fade]
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o firmie ALRI ?

4) Gaspari Nutrition i ich produkt Novedex. To samo. Co to za firma, wzieła sie z nikąd. Ktos cos o niej wie ? Oczywiście Novedex to nie jedyny produkt tej firmy podobnie jak w powyzszych przykładach, ale najbardziej znany……a firma już nie bardzo znana.



no tu to żeś sobie strzelił samobója
bo to jedna z najbardziej cenionych marek suplementów
w ameryce i nie tylko istnieje od wielu lat
a jej założycielem jest słynny kulturysta rich gaspari.


co do novedexu to sobie nie kupuj bo to akurat średni produkt
znacznie lepszy jest arremadex i mnie to szczerze mówiąc wali
czy firma jest znana czy nie bo ten produkt działa zajebiście :P
  • 0

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co myślicie o firmie ALRI ?

no tu to żeś sobie strzelił samobója
bo to jedna z najbardziej cenionych marek suplementów
w ameryce i nie tylko istnieje od wielu lat
a jej założycielem jest słynny kulturysta rich gaspari.


żadna hańba, poprostu nie wiedzialem, nigdy nie mowilem ze jestem nieomylny albo wszechwiedzacy

co do novedexu to sobie nie kupuj bo to akurat średni produkt
znacznie lepszy jest arremadex i mnie to szczerze mówiąc wali
czy firma jest znana czy nie bo ten produkt działa zajebiście


tak tylko ze arremadex ciezko dostac, jedynie widzialem go na stronie suple.us.
Co do novedexu to fakt, czytalem wiele opinie ze kiepsko dziala, ze nie dorównuje 6-oxo czy arremadexowi, ale czytalem tez wiele opini ze zadzialal fantastycznie, opinie sa podzielone. Widziales test tego kolesia, norma tescia to 241-827, a on mial 361, jak na 26 lat to w sumie wydaje sie ok, bo przypuszczam ze blisko 800 to maja 18-latkowie :) w 6 tygodniu cyklu z novedexem mial az 1903 to jest wzrost o ponad 500 %, moim zdaniem wynik absolutnie zadawalający
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024