Skocz do zawartości


Spalacze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Spalacze
co powiecie na temat spalaczy MHP dren i MAP Arson ? slyszalem ze wyrywają z kapci podobno najmocniejsze z tych najnowszych spalaczy, ktos z was testował albo jacys kumple brali? podzielcie sie opinią

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze
dwie probki dalem koledze to mowil ze podbija cisnienie mocno i tetno podnosi na treningu ogolnie lekko cpunski srodek :) MAP bym sobie odpuscil.
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze
wiem ze teraz DRENa je victor martinez i mowi ze kopie , a arsona szamie jeden z dobrych polskich kulturystów

trihoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:piłka nożna,siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze
kosior mialem tylko probki ale mowie ci szczerze ze takie kopa nie mialem na innych probkach spalaczy, wytrzepany z 4godziny bylem po zarzyciu przed tre. A co do tre. to przebiegal tak szybko ze niewiedzialem czy robie przerwy Jak skonczylem to sie zastanawialem czy wogole go zrobilem zadnego zmeczenia i mega pobudzenie !.Niemoglem zjesc normalnie posilku po tren. widelec latal mi w dłoni A i najwazniejsze co zauwazylem to dziwnie mnie brzuch bolal po łyknieciu tabsa asz takie jakby drgawki mialem od tego pobudzeniia a potem czesto witalem kibel :przestraszony:

Ogólnie jak dla mnie mega mocny spalacz lecz nie sugerujcie sie tym do konca bo tylko probki mialem,a na kazdego dziala inaczej, ale napewno niechcialbym bym zjesc calego DRENU

CHUDNIJ :rotfl:
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze
bo wlasnie planuje suplementacje na 8 tyg redukcje i wrzuce dren i arsona własnie

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze
a powiedzcie mi panowie (sorry za lekka zmiane tematu) co myślicie o animal cuts, jak sie to ma do tych wszystkich wymjatających reduktorów jak venom czy leviathan ?
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze
animal cuts dziala i to dobrze.
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze

wiem ze teraz DRENa je victor martinez i mowi ze kopie


ta a ronnie coleman je mono z olimpu i mówi że na tym
zrobił taką masę :rotfl:
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze

ta a ronnie coleman je mono z olimpu i mówi że na tym
zrobił taką masę :rotfl:

i WPC Ostrowi :rotfl:

Też słyszalem ze ten dren to dla cpunow sie nadaje :D tak samo jak i hydroxycute.
  • 0

tomason80
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze
8 miechów temu zaczołem spalać mase troche tego było bo ważyłem 100 przy 175 spadłem 21kg,najlepiej zadziałał Xenadrine Rfa1(10kg)30 dni,Hydroxycut(5kg)20dni,na koniec Lipo6 z nutrexu(3kg)ale sylwetka na Lipo się fajnie wyrobiła,Polecam
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze
tomasz80, sylwetka na lipo się dobrze wyrobila bo moze juz usunela tą koncową masę tluszczową i odkryla tych miesni? Nie slyszalem jeszcze o Xenadrine Rfa1 ale jak widze porywnując go do Hydroxycute to ten drugi się chowa :P
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze
xenadrine , slyszalem bardzo dobre opinie o nim :) lecz ja bym stawiał na dzisiaj na Arson i Dren

tomason80
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalacze
Z drugirj strony niema co patrzec ,czy hydro czy Xenadrine z takiej masy poczatkowej zawsze najwiecej poleci.A co do Xenadrine to wyszedł teraz nowy XENADRINE RFA X,podobno ten to ma jebniecie. :D
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024