Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czym zastąpic wyciąg?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym zastąpic wyciąg?
ja na drazku najlepszy zawsze ;p
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym zastąpic wyciąg?
Ale spójrzcie też z innej strony na to. Drążek się w chuj w życiu przydaje. Na wszystkich egzaminach do mundurówek jest, na jakiś tam wuefach i pewnie jeszcze by się znalazło więcej tego. Jeden z drugim się nie podciąga i później zakłada tematy w sterydach, płacz i lament bo za dwa tygodnie testy i czy może winstrol się podciągnie za mnie na drążku??? Ja tam ostatnio zwykłe pompki nawet robię z nudów, klata nawet idzie, a i o testy jestem spokojny w razie jakby odblokowali nagle nabory.

EDIT: zresztą ramzi mówił. nie trzeba odrazu się 100 razy podciągać wystarczy 2-4 na poczatek, albo kumpel może pomóc czy nawet głupie krzesło przysunąć pod nogi.
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym zastąpic wyciąg?
Blackzone, no wlasnie masz racje, nikt nie jest taki ze stanie sobie i nagle sie podciagnie 100 razy, ale tez jak ktos nawet nie probuje i tylko pierdoli ze nie da rady, bo to, bo tamto to tez za duzo nie osiagnie, pierwszy tydzien podciagnij sie raz a drugi juz probuj 2 razy. Sam zaczynalem od max 5 a teraz jak dobry dzien to 25 pojdzie na serie takze mysle ze przyzwoicie
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

carlorozzi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:raczej nie balet :p

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym zastąpic wyciąg?
wlasnie ktos predzej napisal ze na podciaganie najlepsze jest podciaganie!
tez narzekalem jakis czas temu ze 8 tylko i marudzilem po dwuch tygodniach juz robie 12-13 i czuje ze z czasem bedzie wiecej
  • 0

Kamil32
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czym zastąpic wyciąg?

wieksza masa = wieksza sila

- nie w moim przypadku (narazie) :rotfl:

Ale spójrzcie też z innej strony na to. Drążek się w chuj w życiu przydaje. Na wszystkich egzaminach do mundurówek jest, na jakiś tam wuefach i pewnie jeszcze by się znalazło więcej tego. Jeden z drugim się nie podciąga i później zakłada tematy w sterydach, płacz i lament bo za dwa tygodnie testy i czy może winstrol się podciągnie za mnie na drążku??? Ja tam ostatnio zwykłe pompki nawet robię z nudów, klata nawet idzie, a i o testy jestem spokojny w razie jakby odblokowali nagle nabory.


Mi nie chodzi o to, żeby robic przechuj wyniki na drążku, tylko chce plecki poszerzyc, bo na grubosc zrobiłem już trochę wiosłowaniem sztangielkami, a na szerokośc nie bardzo :P
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024