Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podtrzymanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

sucre
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Podtrzymanie
Witam.Zostal mi jeszcze tydzien cyklu na metce,przez caly ten cykl bralem bialko prolongatum,x-panda i zma.Bialko mi sie juz konczy,x-panda jeszcze troche mam tak samo zma.Pytanie mam takie co wziac po tym cyklu zeby za duzo nie ucieklo.Zdecydowany jestem na mutant masa,cell pump i zakupione juz mam bcaa.Czy ten zestaw bedzie odpowiedni??Z gory dziekuje za wszelkie podpowiedzi.
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podtrzymanie
brałes x- panda podczas cyklu zamist stosowac go po cyklu dla mnie wyrzucanie pieniędzyw błoto tym bardziej na to gówno ( mete :wstyd: ) , bcaa powinno być stoswane podczas cyklu i nie wiem czy ma na chwile obecną stoswanie cell pumpa jak jechałeś na x-pandzie który rowniez zawiera kreatyne , widać ze nie przemyślałes tego cyklu tylko waliłeś jak popadnie , mm może być teraz tez proponowął bym ci jakiegoś tribulusa a najlepeiej arrimadex xt lub nolvadex xt gaspari po tym syfie jaki w siebie ladowałeś
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Podtrzymanie
x-panda to po cyklu trza bylo na podtrzymanie a nie w ciagu.. Po co Ty szamales krete na cyklu, jak i tak przy mecie to nic nie dalo?
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


sucre
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Podtrzymanie
Jak pytalem wczesniej na forum to wlasnie takie suplementy i polecali...mowiono tez ze po mecie na potrzymanie mozna wziac kreatyne.Co do bcaa to powiedziano mi zebym teraz nie bral bo biore bialko tylko wziac po cyklu.Wiec zakupie tego mutant masa,bcaa juz mam i co jeszzcze zakupic zeby niebylo spadkow.Cell pump naprawde jest zbedny?
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podtrzymanie
ale ty ją stosowałęś podczas cyklu alebo źle zrozumiałeś co ci ludzie tłumaczyli albo źle zadałeś pytanie i nie uwzględniłeś ze bedziesz szamał mete
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Podtrzymanie
heh a xpand to nei kreta? Tak jak geloo83 mowi-wywaliles kase w bloto. Meta daje organizmowi duzo wiekszy bodzien jak kreta..
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


sucre
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Podtrzymanie
OK,trudno,czlowiek uczy sie na bledach,xpanda chcialem wziac jako pobudzacz przed treningiem ale srednie to bylo albo srednio kopalo bo wzialem metke.Wiem jaki blad popelnilem.Na wydanie mam okolo 300zl.Mutant kosztuje 200 wiec co jeszcze mam dokupic?
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Podtrzymanie
mutanta mozesz kupic, ale mozesz tez dorzucic tak jak Bodziu AAKG Mega Hardcore. Skoncz tego X-panda i z kreta daj sobie spokoj. Poprostu nie zadziala ona na Ciebie teraz.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


sucre
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Podtrzymanie
Ok,bardzo dziekuje za wszelkie porady.Zastosuje sie do tego i mam nadzieje ze spadkow duzych nie bedzie.Powiedzcie mi teraz jak to brac.Mutanta wiem ale jak bcaa i to AAKG.bcaa mam dymatiza.na opakowaniu pisze ze dwie przed i dwie po treningu ale slyszalem ze to za malo.
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Podtrzymanie
zamiast tego aakg mega hardcore proponuje noza IV do tego białeczko a nie MM
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Podtrzymanie
AAKG osobiscie nie bralem. Sprobuj brac tak jak jest na opakowaniu napisane, jak nie poczujesz nic to zwiekszysz delikatnie porcje. Z 3 tyg podtrzymania powinienes zrobic, wiec wylicz sobie tak zeby Ci starczylo. CO do BCAA to Ci nie powiem jak stosowac, bo nie szmalem nigdy. Rano na czczo napewno i przed treningiem. Reszte niech napisza inni.

zamiast tego aakg mega hardcore proponuje noza IV


a moze byc i tak. Na podtrzymanie to kreta sie najbardziej nadaje, ale Ty juz jej potencjal wykorzystales, wiec kombinuj ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


sucre
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Podtrzymanie
Bialeczko bralem teraz woec chcialbym wziac mm bo slyszalem ze jest dobry.Kurcze myslalem ze w xpandzie sa sladowe ilosci kreatyny.ten noz 4 i aakg to sa jakies boostery??
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024