Skocz do zawartości


Zdjęcie

dawkowanie supli na redukcje+dieta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie supli na redukcje+dieta
rańcem najkorzysteniej ponoć.
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie supli na redukcje+dieta

to jak panowie dac te aeroby- kiedy i ile razy w tyg?


na początek z rana w dni nie treningowe , zapas antykatabolików i w drogę :D

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie supli na redukcje+dieta
tez uwazam ze bialko na masie sie lepiej sprawuje ale

leucyne...ktora na masie jest primo a w wielu aminach jej ilosc jest znikoma, chyba ze ktos kupuje same leucyne


przypuszczam ze tyle samo jest leucyny w przecietnych aminach ile w przecietnym bialku serwatkowym, z prostego powodu, aminokwasy sa robione z hydrolizatu serwatki + jako dodatek jakies tam wolne formy aminow , wiec aminogram bedzie ten sam bo przeciez aminokwasy nie tracą sie jakos czy znikają pod wplywem wstepnego trawienia, aminogram hydrolizatu i izolatu jest podobny, rozni sie tylko tempem wchlaniania
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie supli na redukcje+dieta
glutamen, tylko ile trzeba zjesc białka, a ile aminów, zeby dostarczyc konkretne ilosci aminow ;)

maks, nosz kurwa to ja wydam chyba z 2k na te cykle..

a co myslicie zeby w dt walic suple tak jak rozpisałem, a w dnt rano na czczo aeroby i przed tym i po porcja sp 80?
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie supli na redukcje+dieta
a co ty myślisz ? to droga zabawa i wierz mi że 2tysiaki to nie jest dużo jak na 1 cykl :D a ty robisz 2 ;)

.M.A.D.M.A.S.K.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:METROFLEX GYM
  • Zainteresowania:Kulturystyka, armwrestling, zarabianie hajsu, ochrona ludzi pred nimi samymi

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie supli na redukcje+dieta
gówno to da dla jasności :)
gluta i spalacz podstawa przed aerobami. Rano na czczo ci starczy tętno 120-130 nie większe! zacznij od 30 minut i zwiększaj do godziny
  • 0
BODYBUILDING HARDCORE FREAK

NAJWAŻNIEJSZA ZASADA OCHRONIARZA:
WALCZ NIE CZYSTO I NIE DAJ SPROWADZIĆ SIĘ DO PARTERU

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie supli na redukcje+dieta

Rano na czczo ci starczy tętno 120-130 nie większe! zacznij od 30 minut i zwiększaj do godziny

to akurat wiem :]

gluta i spalacz podstawa przed aerobami.

spalacz jest, a nad gluta musze pomyslec- moze uda mi sie jeszcze cos kupic jak kasa pozwoli :P

czyli moze to wygladac tak
poniedziałek: aeroby poranne
wtorek: aeroby poranne
sroda: trening siłowy+aeroby
czwartek: trening siłowy+aeroby
piatek: aeroby poranne
sobota: trening siłowy+aeroby
niedziela: trening siłowy+aeroby
^^ ?
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie supli na redukcje+dieta
nom aero z rana to chyba najlepsze rozwiązanie , nie trzeba sie natyrać a efekty będą ;) a kasy wydać trzeba :D
patrz na mada profil masa , avek po redukcji :hyhy: areoby czynią cuda :hyhy:

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie supli na redukcje+dieta
to kurde jak pójde spac o 22 i wstane około 5:45 zeby zrobic aeroby to bedzie to tylko niecałe 7h snu- nie za mało do dobrej regeneracji?
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie supli na redukcje+dieta
zależy jak leży :hyhy: Ronnie wracał o 12 w nocy z roboty i jeszcze robił areoby :hyhy: ale co ja będe o nim pisał :hyhy:

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie supli na redukcje+dieta

ale co ja będe o nim pisał

raczej o jego cukieraskach xD :hyhy: :wstyd:
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie supli na redukcje+dieta
a ty co może czysty :rotfl: byś w końcu przestał nas wkręcać :hyhy:

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie supli na redukcje+dieta
no dobra nastepne 3k to idzie mi na saa :rotfl: :wstyd: ale cichooooo!!! :hyhy: :wstyd:
  • 0

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie supli na redukcje+dieta
bikerider, żenada .... idz sobie wpierdol jakiegoś mielonego masz 17 lat a w Twojej głowie zamiast sie uhahać czy spizgać jak dziwka w sobote , to to że musze kupić antykataboliki bo Ci spadnie .... to co masz to Ci styknie w zupełności nic już nei musisz dokupywać
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

.M.A.D.M.A.S.K.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:METROFLEX GYM
  • Zainteresowania:Kulturystyka, armwrestling, zarabianie hajsu, ochrona ludzi pred nimi samymi

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie supli na redukcje+dieta

bikerider, żenada .... idz sobie wpierdol jakiegoś mielonego masz 17 lat a w Twojej głowie zamiast sie uhahać czy spizgać jak dziwka w sobote , to to że musze kupić antykataboliki bo Ci spadnie .... to co masz to Ci styknie w zupełności nic już nei musisz dokupywać


Czy spizganie się w sobote jest normalne no nie wiem. Wiem natomiast jedno że bez poświęcenia nie da się robić wyników chyba że wynikiem jes 35 w łapie.

Co do tych aerobów rób cały czas rano na czczo a treningi silowe zostaw na treningi silowe chyba ze potem aeroby wyczerpia swoja moc mozna dorzucic do treningu silowego.
Glutamine wręcz musisz kupić po przebudzeniu jesteś w stanie katabolizmu który dosłownie cię wyżera i jeszcze masz trzasną cardio. Jak lubisz mięśnie które zbudowałeś to kup glutaminę.
  • 0
BODYBUILDING HARDCORE FREAK

NAJWAŻNIEJSZA ZASADA OCHRONIARZA:
WALCZ NIE CZYSTO I NIE DAJ SPROWADZIĆ SIĘ DO PARTERU

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie supli na redukcje+dieta
Grzesiek91, po czesci popieram twoje zdanie
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie supli na redukcje+dieta
glutamen, dopiero co wrocilem z treningu wiec napisze stosunkowo szybko :rotfl:

sklad bcaa w duzej mierze nie ulegajacy zmianie to:

leucyna - glowny aminokwas informujacy komórki o potrzebie produkcji nowych bialek
walina - stymulujące działanie
izoleucyna - wykorzystywana jest jedynie w celach energetycznych

moim zaintersowaniem sa miesnie tak wiec wybieram leucyne :rotfl:

i teraz tak: wynika z tego ze tylko leucyna wprowadza nasz organizm w stan anabolizmu zreszta badan o leucynie jest juz sporo, niema juz problemu aby zakupic ją jako oddzielny suplement, wystarczy poczytac ze leucyna jest kluczem do sukcesu - budowania miesni. dawka 7-10g leucyny zostala sprawdzona przez duzą ilosc osob i jednoznacznie wskazuje na bezsens uzywania izoleucyny i waliny do budowania masy miesniowej. czyli kupujac bcaa w celu robienia masy tak naprawde tylko 50% zawartosci pudelka jest potrzebne. a wiec czy warto jest przeplacac skoro w 50g izolatu mamy srednio ~5g leucyny?. szybkie porownanie kosztow i wygrywa odzywka bialkowa :D

chcac prowadzic dalsze porownanie to zaraz wielu napisze ze bcaa szybko sie wchlania bo omija watrobe itd. wiec jest nie zastapione odrazu po treningu itd. tylko ze przy masie to shit prawda hehe, bez katabolizmu niema budowy miesni!wiec na treningu masowym nie potrzebuje po treningu az tak szybko dostarczyc antykatabolikow, jak sie spoznie te 10-15 min nic sie mi nie stanie a nawet wyjdzie mi to na zdrowie bo po tym czasie przez te kilkanascie minut nastepuje "pozytywny katabolizm" - organizm sie oczyszcza to raz ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - B. Hensey)

a dwa ze tak naprawde po treningu przy masie w miejsce bcaa moge wstawic kazde bialko szybkowchlanialne ktore utrzymuje sie w krwioobiegu do 2 godzin czyli np wspominany izolat. wiadomo o czym pisalem ze bcaa zostanie szybciej wykorzystane niz izolat ale patrzac na porcje 50g wpi (to jakies 10-12g bcaa) mamy powolne stopniowe uwalniane aminokwasow do krwioobiegu co rownaloby sie w przyjeciem rownorzednym mega dawki aminkow :) by uzyskac rowniez ich te 10g pozatym przyjecie bialka po treningu ktore utrzymuje sie kilka godzin zapewnia mi stala ilosci bcaa przez okres utrzymywania sie np. izolatu w organizmie (~90 min) a aminy musialbym lykac 1 kaps co 10 min by miec ten sam efekt

jak dla mnie bcaa na masie to poprostu za droga impreza i nigdy ich nie polece na tym forum do budowania masy. sa one dobre lecz do redukcji gdy ich szybkosc dzialania po aerobach jest wazna lub przy wytrzymalosci albo sile, jednak na masie suplement absolutnie zbedny ktory mozna zastapic bialkiem ktore ma nad bcaa w przypadku masy przewage
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


.M.A.D.M.A.S.K.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:METROFLEX GYM
  • Zainteresowania:Kulturystyka, armwrestling, zarabianie hajsu, ochrona ludzi pred nimi samymi

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie supli na redukcje+dieta
Zgadzam się z tą leucyną ale jeśli chodzi o 15 minut dobrego katabolizmu to nie wg mnie za długo 5-8 minut styka zanim człowiek ochłonie po treningu.
  • 0
BODYBUILDING HARDCORE FREAK

NAJWAŻNIEJSZA ZASADA OCHRONIARZA:
WALCZ NIE CZYSTO I NIE DAJ SPROWADZIĆ SIĘ DO PARTERU

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dawkowanie supli na redukcje+dieta
ale ja wcale nie pisalem o bcaa tylko a aminokwasach ogolnie, np. takich jak uniwersal 3001, piszac aminokwasy to mam na mysli normalne kompleks wszystkich aminokwasow czyli takie jakie znajduja sie w bialku, bo aminokwasy to nie tylko leucyna, walina i izoleucyna, pozatym bcaa nie sa hydrolizatem serwatki tylko wolnymi formami leucyny, izoleucyny i waliny. A to ze leucyna to podstawa to wszyscy tutaj to doskonale wiedza - wywód zbedny. Sam biore oprocz bialka, oprucz aminokwasow 3001 uniwersala, oprocz bcaa czysta leucyne w proszku. Napisalem tylko ze w aminogramie (w tym zawartosci leucyny) roznicy nie ma pomiedzy aminami (KOMPLEKSEM takim jak universal 3001) a serwatka. Bo aminy tez sa robione z hydrolizatu serwatki, wiec aminogram musi byc taki sam jak bialka. Na marginesie wspomniane aminy 3001 - bardzo dobre i mocne aminy, 4 gora 5 talbetek w zupelnosci zastepuja porcje bialka jesli chodzi o ilosc przyjetych aminokwasow. Tak czy siak zgodze sie tez ze na masie lepsze bialko niz aminy - jesli mam kase tylko na jedno lub drugie oczywiscie, bo jesli mial bym kase na to i na to, to wiadomo ze kupilbym oba - tak jak teraz mam :) A dlatego lepiej bialko bo aminy na noc bezuzyteczne, bo wchlona sie bardzo szybko i przez reszte nocy bedzie brak "dostawy" aminow, a noc to bardzo wazna pora jesli chodzi o przyjmowanie bialka.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024