Skocz do zawartości


Zdjęcie

WASZ IDEAŁ KOBIETY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

WASZ IDEAŁ KOBIETY
co waszym zdaniem powinna miec idealna kobieta dla was czym sie kierujecie poza wrażeniami wzrokowimi które często mogą zmylic z tropu nie jednego

foty jak najbardziej wskazane :ok:
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZ IDEAŁ KOBIETY
mnie to zawsze zastanawia jeden fakt ze znam jakas dupe fajna, zaokraglona gdzie trzeba, madra da rade o wszystkim pogadac itp itd ale znajduje se taka ciote jakiegos powykrecanego, szczypiora z kolczykiem w nosie tatuazem na 23cm ramieniu i kurwa wtedy wpadam w szok ogolnie widze ze fajne dupy trafiaja na jakis pierdolcow i wtedy sie zastanawiam gdzie jest ta jebana sprawiedliwosc :kwasny:
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZ IDEAŁ KOBIETY

poza wrażeniami wzrokowimi które często mogą zmylic z tropu nie jednego

foty jak najbardziej wskazane :ok:


hehe tutaj geloo83 zaprzeczyles samemu sobie ;)

ale do rzeczy ;)

Kiedys myslalem ze mam jakis ideal itd, zawsze mialem brunetki np. Teraz jestem z blondynka ktora jest najlepsza dziewczyna jaka dotad mialem. Jest bardzo ladna, inteligentna, ma poczucie humoru..duzo by wymnieniac cech jakie ma. Jesli chodzi o ideal kobiety to przede wszystkim powinno sie z nia dobrze spedzac czas, nie myslac o tym co bedzie jutro. Przy niej powinno to wszystko znikac. Jesli tak jest, to znaczy ze trafilismy na swoj ideal ;) Jesli chodzi o bodzce wzrokowe to nie oszukujmy sie ale jest to w chuj wazne. Kobieta powinna nas krecic i wzajemnie, bo bez kontaktu fizycznego nie ma udanego zwiazku. Wiem cos o tym bo mialem wczesniej kobiete ponad 5 lat. ;)

gdzie jest ta jebana sprawiedliwosc :kwasny:


wiesz co Ramzi? to oznacza tylko i wylacznie to, ze ona jest go warta skoro z nim jest. Dam taki przyklad-Ja mialem zawsze ladne dziewczyny. Nie te lachony wypacykowane, tylko ladne dziewczyny. Ladne, madre i inteligentne. Jakos dobrze na tym wychodzilem, bo te "lachony" uwazaja sie za nie wiadomo co i szukaja ksiecia z bajki, a czasem jest i tak ze daja dupy na prawo i lewo. Poznajac kobiete musicie sobie odpowiedziec na pytanie-czy chcecie dziewczyny, czy laski..Roznica? Dziewczyna jest na dlugo, a laska na raz, czy 2...Moglbym o tym wyklad normalnie pierdolnac, bo mimo wieku jaki mam(23)to wiem duzo na temat zwiazkow i relacji damsko-meskich.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZ IDEAŁ KOBIETY
Tysona koleżanka jest fajna :D tylko jeszcze się liczy charakter :] i styl życia :P .
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

carlorozzi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:raczej nie balet :p

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZ IDEAŁ KOBIETY
zgadzam sie ze wszystkim tym co napisal szafik, :)

ale idealy kobnitki to chyba kazdy z nas ma takie same zeby miala ładny biust nie za duzy chyba taki zeby sie w dlon iescil ladnie zeby pupe miala ladna nogi zgrabne :)
  • 0

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZ IDEAŁ KOBIETY

mnie to zawsze zastanawia jeden fakt ze znam jakas dupe fajna, zaokraglona gdzie trzeba, madra da rade o wszystkim pogadac itp itd ale znajduje se taka ciote jakiegos powykrecanego, szczypiora z kolczykiem w nosie tatuazem na 23cm ramieniu i kurwa wtedy wpadam w szok ogolnie widze ze fajne dupy trafiaja na jakis pierdolcow i wtedy sie zastanawiam gdzie jest ta jebana sprawiedliwosc :kwasny:


Rozmawiałem już z różnymi laskami na ten temat. Wiesz dlaczego z nim jest? Bo się o nią starał. Większość z nas jak widzi super laskę to myśli:
1. "nie mam szans u takiej laski"
2. "taka laskabędzie mnie zdradzać na lewo i prawo, bo może mieć każdego"
i po prostu odpuszczamy sobie. Zauważcie, że najlepsze laski albo nie mają facetów, albo mają palantów.

Jak dla mnie laska musi być do mnie podobna. Podobny poziom inteligencji i poczucia humoru. Każdy ma wady i niektórzy akceptują jedne innych nie, a drudzy odwrotnie. Ja mam żonę pedantkę i niejeden dostałby z nią białej gorączki. A ja się przyzwyczaiłem :oczami:
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZ IDEAŁ KOBIETY

Jak dla mnie laska musi być do mnie podobna. Podobny poziom inteligencji i poczucia humoru. Każdy ma wady i niektórzy akceptują jedne innych nie, a drudzy odwrotnie. Ja mam żonę pedantkę i niejeden dostałby z nią białej gorączki. A ja się przyzwyczaiłem :oczami:


i tu zawarles jedna ze zlotych mysli-kazdy ma wady, tylko dla jednych sa one malo istotne, przy zaletach jakie dana kobieta posiada, a inny by nie mogl z nia wytrzymac.

Tylko wiecie co jest najlepsze? to sie od razu czuje po pierwszy kontakcie, ze z ta dziewczyna bedzie nam dobrze. Moze jest inaczej? Ktos zaprzeczy? Oprocz dwu tygodniowych dziewczyn mialem jedna 5 lat ponad i teraz jestem z obecna 4 miechy i tak wlasnie bylo w 2 przypadkach-w sumie w 3, ale z jedna bylem 2 tyg, bo to bylo na obozie. Musialo sie to szybko skonczyc ze wzgledu na odleglosc. Od razu sie dobrze rozmawia, swobodnie czuje, usmiech sam sie pojawia na twarzy przy niej...Wiecie o co chodzi co Wam bede tlumaczyl ;) Odpowiednia kobiete od razu sie "wyczuje" - bez podteksow :P
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Jakub23
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Comedy Central
  • Zainteresowania:x360 i takie tam

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZ IDEAŁ KOBIETY
Ja powiem tak.
- obniżcie wymagania, co poskutkuje częstyszym bzykaniem
- poczucie humoru -> Jak lasa ma dobre poczucie humoru to nieda się z taką nudzić... :) :zglupkiem:

Jeżeli mam się rozpisywać o tym ideala to jak ją poznam to będe wiedzial. Powiem tak niema sensu szukać według danych kryteriów ja mówie tak jak trafisz na tą jedyna to będziesz wiedział (=:
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZ IDEAŁ KOBIETY
Po za wyglądem (oczywiście, że ładna itp mniejsza o większość :P ) to powinna być:
- mądra
- wyrozumiała
- obiektywna
- z poczuciem humoru
- powinna być rozgadana i umieć rozmawiać (niekiedy trafiam na laskę gdzie można nawijać godzinami a ona odpowie: yhym, nom :wstyd: )


- obniżcie wymagania, co poskutkuje częstyszym bzykaniem

dokładnie, kto wybredny ten nie rucha :rotfl:


Tylko wiecie co jest najlepsze? to sie od razu czuje po pierwszy kontakcie, ze z ta dziewczyna bedzie nam dobrze. Moze jest inaczej? Ktos zaprzeczy?

Dokładnie, najlepsze u mnie jest to, że za każdym razem nie udawało mi się gdy takie coś poczułem.

Rozmawiałem już z różnymi laskami na ten temat. Wiesz dlaczego z nim jest? Bo się o nią starał.

Ale co? Jest z nim tylko dlatego bo się o nią starał? BEZ SENS jak dla mnie. Chyba, że wtedy on się jej spodobał pod jakimś względem. A najgorsze jest to, że niekiedy się starasz jak możesz a widzisz, że ona ma cię totalnie w piździe.
  • 0

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZ IDEAŁ KOBIETY


Rozmawiałem już z różnymi laskami na ten temat. Wiesz dlaczego z nim jest? Bo się o nią starał.

Ale co? Jest z nim tylko dlatego bo się o nią starał? BEZ SENS jak dla mnie.


Niekoniecznie. Czesto laski są z facetami, bo się boją, że zostaną same. Znam bardzo dużo lasek, które chociaż widzą, że ich facet jest nie teges (i wszyscy wokół im to mówią) nie potrafią jakoś zakończyć znajomości. Do czasu aż nie poznają kogoś innego, kto będzie się o nią starał.
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZ IDEAŁ KOBIETY

Niekoniecznie. Czesto laski są z facetami, bo się boją, że zostaną same. Znam bardzo dużo lasek, które chociaż widzą, że ich facet jest nie teges (i wszyscy wokół im to mówią) nie potrafią jakoś zakończyć znajomości. Do czasu aż nie poznają kogoś innego, kto będzie się o nią starał.


świete słowa ..tak jest w wiekszości przypadków ..porostu kobieta myśli ze nikt inny sie nią zainteresuje uwierzcie mi znam takie rakiety ze komin dymi ale one maja tak niskie mniemanie o sobie ze głowa mała ..wynika to włąsnie z faktu ze maja faceta który je psychicznie męczy np. " kto cie bedzie inny chciał itp....." masakra ...

niektórym kobietą wystarczy okazac troszke zaintesresowania ....one to zauwazą i bedzie im z tym dobrze nawet jesli będą kłaśc na ciebie laske uwierz mi ..odczuja to najbardziej w momęcie gdy ty je oleje ....tak jest zawsze ..gdy traci sie coś zaczynamy to doecenia ...
co do ideału ...kwestja sytuacji czy chcesz miec lachona czy kobiete /matke/kochankę ...miałem juz lachona ..uwierzcie mi dzida straszna ale w głowe ojjojojojoj szkoda słów .......

obecna kobieta nic dodac nic ujac .....ideał każdy ma inny ale najwazniejsze jest ze możesz na niej polegac ...bo koledzy mogą cie olac rodzina może cie olac ...ale jesli ona będzie trwał przy tobie to najwazniejsze ......

wyglada ma znaczenie ......ale jesli ten wyglad dopełni cechami które cie kreca masz swój ideał......

nie ma lepszego dopingu jak odpowiednia kobieta przy boku

i zapamietajcie słowa " huja na smietniku nie znaleźliście nie pakujcie go w byle dziure "....
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZ IDEAŁ KOBIETY

chcesz miec lachona czy kobiete /matke/kochankę



zamiast czy przecinek i mamy ideał :rotfl:

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZ IDEAŁ KOBIETY
dla jednego meszczyzny moze byc wiele idealow, mam to szczescie ze moja dziewczyna lubi chodzic do fryzjera, raz dlugie raz krotkie pozniej znow dlugie rude blad czarne, jakie tylko chce. w ubior tez moge ingerowac, oczywiscie wszystko w granicach rozsadku i bez nakazu, za porozumieniem stron.

zaczolem od wygladu bo o nim latwiej i krocej mozna powiedziec. co do reszty (rownie waznej) dziewczyna ma leb na karku, bardzo rozsadna, moge jej ufac, jesli chodzi finanse to zyjemy razem, razem sie utrzymujemy, z tym ze to ona o wszystko dba by oplacic na czas, itd, ja tez by sobie poradzil ale ona to robi lepiej, niebylo jeszcze tak bym cos chcial i musial dluzej czekac niz dwa miesiace, a zarabiam przecietnie.
przede wszystkim dzieki temu ze planujemy zawsze wydatki w przod.

a wracajac do tego fryzjera, to kiedys przyjechalem wieczorem z pracy (chyba) i poszedlem spac, rano budze sie obracam, przytulam, otwieram oczy (jek podstarzalej dziewicy) i widze plecy i jakas blond glowe. sie wystraszylem, bo zapomnielem ze dziewczyna byla pofarbowac wlosy.
  • 0

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZ IDEAŁ KOBIETY

ja tez by sobie poradzil ale ona to robi lepiej


ten tekst już słyszałam :chytry:
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZ IDEAŁ KOBIETY
ideał kobiety ? hmmm ładna , mądra , zgrabna ( jak ja ćwicze to czemu ona nie :D ) i jedynie brunetki :cool:

.M.A.D.M.A.S.K.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:METROFLEX GYM
  • Zainteresowania:Kulturystyka, armwrestling, zarabianie hajsu, ochrona ludzi pred nimi samymi

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZ IDEAŁ KOBIETY
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0
BODYBUILDING HARDCORE FREAK

NAJWAŻNIEJSZA ZASADA OCHRONIARZA:
WALCZ NIE CZYSTO I NIE DAJ SPROWADZIĆ SIĘ DO PARTERU

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZ IDEAŁ KOBIETY
po co wklejasz swoje zdięcie ? :| no ale w sumie hrrrr :rotfl:

darOOO110
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka,motoryzacja,imprezki

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZ IDEAŁ KOBIETY
.M.A.D.M.A.S.K., jak ona sie nazywala ? chetnie ja oblukam :P
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZ IDEAŁ KOBIETY
.M.A.D.M.A.S.K., szczerze mówiąc nie chciałbym mieć takiej pani jak na zdjęciu....











nie podołałbym z nią i co wtedy? :rotfl: :rotfl:
  • 0

.M.A.D.M.A.S.K.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:METROFLEX GYM
  • Zainteresowania:Kulturystyka, armwrestling, zarabianie hajsu, ochrona ludzi pred nimi samymi

Napisano Ponad rok temu

Re: WASZ IDEAŁ KOBIETY
Monica Brant Ms Olympia Figure Fitness :)
Mi się takie kobiety podobają że chuj!
  • 0
BODYBUILDING HARDCORE FREAK

NAJWAŻNIEJSZA ZASADA OCHRONIARZA:
WALCZ NIE CZYSTO I NIE DAJ SPROWADZIĆ SIĘ DO PARTERU



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024