Skocz do zawartości


Zdjęcie

wybór supli na redukcje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

absolvent
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wybór supli na redukcje
no niby tak byloby dobrze zeby stosowac jak zaleca producent... ale gdyby tak stosowac gainery jak zaleca producent... ;) w sumie to chyba nawet nie mozna stosowac za dlugo spalaczy a mnie wystarczyby na 6 tyg wiec przeginka... :P jak kupie to zastosuje 2x3 :) wg mnie BCAA anabolic system TRECa jest godny polecenia :) bralem i bylem bardzo zadowolony :D
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wybór supli na redukcje

amino 2700 - 700 kapsow cena okolo 200


dla mnie to będzie dobry wybór bo sam sie nad nimi zastanawim a wiem ze te aminokwaski to pierwsza liga wśród aminek , biorąc pod uwage ze maja pełny aminogram wiec dla mnie kosiorki straszne za tą cene , mozna je stosowac również okołotreningowo tylko ( np. 3-4tab przed treningeim i 3-4 po treningu ) bcaa tak sie stosuje i jest ok wiec czemu tych tak nie wykożystać ,

venoma kolega dobry bral polecilem zreszta mu to jazd nie mial ale schudl niesamowicie ponad 10 kg w 1.5 miecha to kurwa uwierzyc nie moglem wazyl 94 chyba po tym wazyl tyle co ja 82-3 chyba cos takiego


tylko jestem ciekaw jakości umiesnienia po takim spadku wagi , bo chciał niechciał VENOM strasznie ora i nie oszczdza nawet mieśni

ja potrzebuje zjechać na oko parę kilo głównie z pasa bo sie mała oponka tworzy


wiec dla ciebie proponował bym połaczenie SCHORCHA + YOHIMBINKA , LUB TIGHTA + YOHIMBINKA ,
  • 0

NorBI
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: wybór supli na redukcje
ACTIVLAB BCAA L-GLUTA XTRA puszka wychodzi 50 zl i starcza na miesiac w proszku to jest

a co myślicie o czymś takim warto się tym zainteresować czy pozostać przy amino 2700??
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wybór supli na redukcje
wiesz geloo83, nie dodalem ze on jest popierdolony i jego dieta opierala sie na 2 posilkach w ciagu dnia, no i nie trenowal pajac :wstyd:
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: wybór supli na redukcje
Ja póki co na redukcji zbytnio nie zmieniam
treningów (moze bardziej na siłę jadę prio to siła klaty)
dieta też jakos nie ograniczona zbytnio jem nawet słodycze
tyle że zamiast całej paczki zjem se dwa ciastka i chuj

do tego mniej wegli i śmieci wszelakich i aero 3 x w tygodniu
po treningu siłowym. No i napieprzam ostro na brzuch
myśle że to dobra droga
żeby nie uszczuplic mięśni a pozbyc sie brzucha.
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wybór supli na redukcje
wiesz redukcja to 80% dieta trening suple to reszta.
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: wybór supli na redukcje
No cóż? najwyzej nie pójdzie tak dobrze jak zamierzam
Ale to nic straconego bo jak sie zrobi cieplej zarzucam
treningi boksu i powinno byc gites.
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wybór supli na redukcje

ACTIVLAB BCAA L-GLUTA XTRA puszka wychodzi 50 zl


mój młodszy braciszek to stosuje i jest zadowolony ;)
  • 0

NorBI
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: wybór supli na redukcje
Skladowo wychodzi najkorzystniej i z pewnością pójdzie na cykl plus polecany scorch
ewentualnie później dopalenie tightem:)
plus bialeczko i będzie dobrze :)
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wybór supli na redukcje
będzie bardzo dobrze ;)
  • 0

NorBI
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: wybór supli na redukcje
odzyweczki juz zakupione :P
ACTIVLAB BCAA L-GLUTA XTRA -1kg
4 kg bialeczka olimpa
2.25 białka biogenixa
scorch
1kg carbo biogenixa
Teraz pytanie jak to dawkować
treningi mam zawsze miedzy 11 a 13
jedna dawkę scorcha przed treningiem a gdzie upchnac 2??
BCAA walić przed treningiem siłowym a po aerobach 2 porcje BCAA plus carbo a pol godz, później porcje białka??
czy moze 1 porcje BCAA przed aerobami a po aerobach 2 porcje BCAA plus carbo a pol godz, później porcje białka??
w nietreningowe będzie HIIT lub piłka nożna i walić porcje BCAA przed i po??
dzięki za pomoc bo mam mętlik:)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: wybór supli na redukcje

z pewnością pójdzie na cykl plus polecany scorch
ewentualnie później dopalenie tightem:)

tight jak bedziesz kupowal postaraj sie kupic starego jest o wiele lepszy, i szkoda ze nie kupiles jednak Venom-a a sajdy po nim to nic wielkiego...przygnebienie czy zamulenie to nic wielkiego a za to jakie efekty koncowe :D
odnosnie dawkowania

scorch - zaczynasz od 2 razy dziennie po 1 tab na czczo z rana i 30 min przed aerobami a nastepnie zwiekszasz sukcesywanie dawki wedlug odczuc, ja pamietam ze doszedlem do dawkowania 2x po 3 tab dziennie

bcaa jedziesz jak napisales przed treningiem i po skonczeniu aerobow z dawka carbo

bialka natomiast zakupiles moim zdaniem za duzo, bo w okresie okolotreningowym masz juz aminy z glutamina wiec w zupelnosci wystarczy bialko dawkowac 1 porcja rano, oraz prolongatum przed snem

w niedziele po wysilku fizycznym aminy tylko po
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


NorBI
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: wybór supli na redukcje
dzięki:)
białko się nigdy nie zmarnuje zostanie najwyżej na następne cykle ;)
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: wybór supli na redukcje

tight jak bedziesz kupowal postaraj sie kupic starego jest o wiele lepszy, i szkoda ze nie kupiles jednak Venom-a a sajdy po nim to nic wielkiego...przygnebienie czy zamulenie to nic wielkiego a za to jakie efekty koncowe :D


Tutaj się z Tobą nie zgodzę Joks. Ci którzy brali venoma często narzekali na bóle głowy, zimne poty i nadwrażliwość. Poza tym w venomie nie ma jak manipulować dawką za bardzo. Jeden kaps może okazać się za mało, a dwa to może być morderstwo :P Venoma lepiej zostawić dla zawodników (wg. mnie).

zaczynasz od 2 razy dziennie po 1 tab na czczo z rana


No właśnie jak to jest wg. Ciebie? Na każdym spalaczu jest napisane inaczej, na jednym aby brać z rana na czczo, a na drugim aby brać do posiłku/po posiłku zaraz. Czy ta różnica może wpłynać jakoś znacząco na końcowe wyniki? Jak jest zdrowiej? A może spowodowane to jest tym, że w jednym spalaczu są dodatki yohimbiny, cla które nalezy brać po posiłku?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: wybór supli na redukcje

Tutaj się z Tobą nie zgodzę Joks. Ci którzy brali venoma często narzekali na bóle głowy, zimne poty i nadwrażliwość. Poza tym w venomie nie ma jak manipulować dawką za bardzo. Jeden kaps może okazać się za mało, a dwa to może być morderstwo :P Venoma lepiej zostawić dla zawodników (wg. mnie).

ee tam ;) stacki tez kapsel niszcza niektorym (jak np pierwsze mocne serie xtreme,nitro,hp) i byly po ich zażyciu objawy jak cisnienie, bol glowy, swedzenie, mdlosci a mimo to brali ludzie, biora i brac beda i nie pozwola by nawet zadna kropelka sie uronila :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024