Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta bezmleczna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Twisted One
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Cycuszki, astrofizyka, fotografia.

Napisano Ponad rok temu

Dieta bezmleczna
Jako, że jest to mój pierwszy post na Waszym forum - witam serdecznie. ^^

Na początek przedstawię sytuację:
85kg, 191cm, dużo tłuszczu, mało mięśni.

Za chwilę zamówię sobie zestaw sumplementów na 30 dni:
Thermo Fat Burner - 120 tabletek,
L-Carnitine GOLD - 473 ml,
CLA - 200 kapsułek.

Cel:
Jakiekolwiek barki (bo na chwilę obecną nie mam ich praktycznie w ogóle) i generalne odtłuszczenie (głównie brzucha i ud). Po prostu już czas wziąść się za siebie... :wstyd:

Środki:
Jestem w trakcie A6W, zacząłem robić pompki ale chyba trzeba będzie wybrać się na siłownię i ogarnąć jakiś konkretniejszy plan... = do ustalenia.

Dieta:
Jestem uczulony na mleko, a jako, że wszystkie rozpisane tu diety zawierają mleko, serki i jogurty... nie mam pomysłu czym to zastąpić. Moglibyście pomóc? :help:


Na razie od 2 tygodni w ogóle nie używam cukru (tak jak wcześniej używałem go BARDZO dużo), przerzuciłem się z Coli na wodę, nie jadam po 20 i zrezygnowałem z wieczorowego piwkowania... generalnie chcę pójść za ciosem, nie wiem co mi się stało ale przez ostatni czas trzymam się wszystkich moich postanowień, a więc muszę zacząć póki stan mojego umysłu jest właśnie taki. :P

Pomożecie? :oczami:
  • 0
"Póki słońce i powietrze, zawsze będzie wiatr; to dobrze, że czasem wieje w twarz."

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta bezmleczna

Środki:
Jestem w trakcie A6W, zacząłem robić pompki ale chyba trzeba będzie wybrać się na siłownię i ogarnąć jakiś konkretniejszy plan... = do ustalenia.

oj raczej sie wybierz bo nie wiem po co ci te suple jak ty nie masz żadnych podstaw to ....wyjebałeś kaske w błotko :oczami:

Dieta:
Jestem uczulony na mleko, a jako, że wszystkie rozpisane tu diety zawierają mleko, serki i jogurty... nie mam pomysłu czym to zastąpić. Moglibyście pomóc?


jajka , mieską , rybki to jako żródło twojego białka w diecie

okreś ściśle cele czego sie spodziewasz
  • 0

Paradoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 385 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze Wsi
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sporty siłowe, Motoryzacja,

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta bezmleczna
Ale od a6w sobie tylko wyrobisz miesnia ale one zostana i tak pod warstwa (....) wiec najlepiej aeroby i jeszcze raz aeroby (bieganie, duzo skakania, rowerek)
  • 0
"Siła jest bogiem trening nałogiem rzeżba zabawa a masa podstawą"

Twisted One
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Cycuszki, astrofizyka, fotografia.

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta bezmleczna
@geelo83: jak wspomniałem - "chcę jakoś wyglądać"... szersze ramiona, płaski i umięśniony brzuszek, te klimaty. ^^

@Paradoks:
Drugi dzień. Wstaję, wciągam suple, biegam pół godzinki, robię pompki, prysznic, śniadanko, praca (2 śniadanko), red bull, skakanie na skakance, a6w, obiadek, relaks, podjadanie owocków, sen... może być? Jaki będzie efekt? :)
  • 0
"Póki słońce i powietrze, zawsze będzie wiatr; to dobrze, że czasem wieje w twarz."

Paradoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 385 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze Wsi
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sporty siłowe, Motoryzacja,

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta bezmleczna
Ee no to jest zajebiscie dzien pełen energi jak tak bedziesz ciagnał to tłuszczyk zleci w mgnieniu oka. Tylko dozuc siłownie zeby Ci miesnia wyrosły jakie bo to co robisz to jest na poprawienie sylwetki (pompki. aeroby itp.). No i oczywiste jak miesnia to i dieta odpowiednia tez i bedzie zajebiscie. :hyhy: :hyhy: :hyhy:
  • 0
"Siła jest bogiem trening nałogiem rzeżba zabawa a masa podstawą"



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024