Skocz do zawartości


Zdjęcie

sus 500 + ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

creatura
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

sus 500 + ??
Witam!!

mam 2 pytania,

1) mialem tu swoj temat sus 500 wszystko pieknie ladnie duzo osob odpisalo dostalem wszystkie informacje jakie chcialem, wchodze chce jeszcze raz se przeczytac i co widze?! temat usuniety dlaczego??

2) jade wlasnie 4 dzien na susie i zostalo mi jeszcze troche shock therapy ze wczesniejszego cyklu, nic sie nie stanie jesli bede go bral przed treningami??
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sus 500 + ??
nie ma takiej potrzeby, bo i tak bedziesz mial pompe, ale jak sus sie rozkreci. ja przez poczatek cyklu jadlem storma, ale ja mam dlugi cykl, wiec od krety zdarze odpoczac, pamietaj by po susie zarzucic cykl na krecie. najlepiej krete zaczac w ostatni tydzien cyklu.
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: sus 500 + ??
ten shoc therapy to zostaw sobie po susie
Jestem ciekaw tego Susa wiec jak mozesz to pisz tutaj co pare dni efekty itp
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: sus 500 + ??
Też jestem ciekaw jak ci pójdzie jesli tak jak myślę
to po 3-4 dniach powinienes już załapać kilka kg na wadze.
  • 0

BigOgr
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z konca swiata

Napisano Ponad rok temu

Re: sus 500 + ??
Witam serdecznie szanowne grono....pisze bo czytam i przegladam rozne fora na temat susa itd i im wiecej czytam tym mniej wiem:(Moglby mi ktos napisac i wytlumaczyc - najlepiej jak 5 letniemu dziecku - jak pozadnie zrobic cykl z susem czym suplementowac dalej?Czy po susie jest konieczny odblok? Zaznaczam , ze trenadrol odpada...dobrze szlo, pompa byla, ale zona powiedziala, ze pewnie juz jej nie kocham i mam inna:)poza tym strasznie syfy na plecach mi wyskoczyly co u mnie nigdy sie nie pojawiala przed trenem. Z gory bardzo dziekuje
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sus 500 + ??
waga, staz, cykle, wiedza, wiek. to nam pomoze ci pomoc.
  • 0

BigOgr
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z konca swiata

Napisano Ponad rok temu

Re: sus 500 + ??

waga, staz, cykle, wiedza, wiek. to nam pomoze ci pomoc.

113kg,3 lata(z przerwami)do tej pory mialem cykle na trenie, winztrolu + suple, nitrobolon, xpand, proteiny,wiedza...mysle, ze na poziomie srednim:)
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sus 500 + ??
to pewnie krzywdy sobie nie zrobisz,
ja jadlem susa po dwa kapsy (rano do jedzenia, przed lub po treningu ale w odstepie dwoch godzin od 18)
po samym susie nie warto sie odblokowywac clomidem z apteki, tylko kupic 6-oxo, to suplement dobry na "po cyklu", jako pomoc do powrotu do normy.
na cycki, gino, nalezy brac 300mg wit b6, sa takie tabletki "vitaminium b6" maja 50mg w tabletce, bez recepty, kolo 5-7zl, sa opakowania 30, lub 50 tabletkowe, te wieksze lepiej kupic, bo duzo schodzi na cykl, na ulotce jest napisane ze mozna jesc przez 3tyg, ja jadlem przez 4, bo tak dlugo trwal moj cykl, warto zaczac dwa dni przed cyklem, i skonczyc jeszcze z 3-4dniu po cyklu
ja po 4tyg brania tej wit w tak duzych dawkach nie odczulem skutkow ubocznych,
witaminy, magnez, tez wiadomo.
dieta to sprawa indywidualna, ja jadlem duzo bialka, duzo ww, w nocy z dwa posilki (20%ww zlozonych 80% blika)

jesli chodzi o dwake, susa to ja wazylem 63-65kg, jadlem dwa kapsy, twoja waga jest duzo wieksza, wiec i susa powinno byc wiecej, zwlaszcza ze trenika juz jadles, przy tej wadze 4to chyba minimum. postaram sie dowiedziec to ci tutaj pozniej podam.

jakie miales cykle z tym trenem? a w ogole to ladnie rezal?

wiadomo po cyklu, ten 6-oxo, kreatyne, glutamine,, troche bcaa, bialko, ale to juz tez sprawa indywidualna. powodzenia

a i czosnek w tabletkach na cisinie, dla ochrony zoladka mozna pic alugastrin, pewnie to juz wiesz.
  • 0

BigOgr
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z konca swiata

Napisano Ponad rok temu

Re: sus 500 + ??
Witaminki lykam luzik, na ochrone zoladka biore ranigast:)Spisuje sie wzorowo. Trenu mialem tylko jeden cykl 4 tygodnie po 2kapsy dziennie, nie zwiekszalem dawki bo efekty postepowaly calkiem zadawalajaco, po 2 tyg 1.5cm w bicepsie:Oco bylo szokiem. Niestety pozniej szybko opada jak sie czyms nie zastapi, wiadomo. Ale w moim przypadku po trenie bylo za duzo efektow ubocznych dlatego, tez wiecej go brac nie bede, dla wlasnego i innych spokoju:)
Dzieki za podpowiedz, ceny w zl nic mi nie mowia bo mieszkam w anglii wiec moze jakby ktos cos chcial z UK a bede mogl zalatwic lub pomoc to nie ma sprawy:)pozdrawiam
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sus 500 + ??
w UK z tego co slyszalem, to nawet jak chcesz kupic cos na bol glowy w wiekszej ilosci, czyli 3-4opakowania, to sie sraja "na co panu tyle.", chyba ze to byl tylko taki przypadek.
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: sus 500 + ??
BigOgr, powiem ci ze z tym susem to różnie bywa...

1 cykl brałem najpierw jeden potem dwa max 3 kaps dziennie
i poszło mi w około 2 tygodnie mniej wiecej 7 kg
start cyklu to 105 kg takze przy tak małych dawkach poklepało potwornie :)

blok słaby, objawy gino wystąpiły i żadnych wiecej skutków ubocznych
potworna siła i pompa


2 cykl obecnie z trenem 1 tydzień poszło 4 kg
i w zasadzie na tym koniec zero skutków ubocznych
(w 1 tygodniu gdy masa szła było kiepsko bania bolała ciśnienie skakało zmulenie jak chuj)

a brałem tylko po 1 kapsie trena i susa wiecej to by mi baniak explodował chyba

teraz juz nic nie działa 2 tydzień zero sajdów biorę po 8 kapsułek
i nic kompletnie nie czuję... i też nie rosnę :/

PS jeśli wazysz te 113 i nie jesteś zbyt zalany to respekt :ok: :padam:
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: sus 500 + ??
Susik "lajtowny" PH tez go sprobuje:D ale dopiero za jakis cza:D 113kg przy dobrej definicji?? :padam: do stop
  • 0
wracamy do żywych...

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sus 500 + ??
tak sus lightowny w saidach, a przepieknie krzepki i efektywny
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sus 500 + ??
zapytalem zie na innym forum, i to odtrzymalem w odpowiedzi

"a co osobnik chce uzyskac?

standardowo dla takiego konia to 100 mg sus-a i w gore. w zaleznosci od tolerancji, celu, efektu ( jesli 75 bedzie dzialalo to nie ma sensu podbijac ). cykl 4 tyg. mozna dorzucic propka 100 mg co drugi dzien i ew. zejscie 50.

odblok apteczny+sklepikowy"
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: sus 500 + ??

standardowo dla takiego konia to 100 mg sus-a i w gore


przesada czego dowodem jest mój pierwszy cykl.
chocjeśli by miało działać na niego tak jak na mnie czyli ok 10-14 dni
to lepiej na poczatku walic jak najwięcej sie zniesie żeby narobić jak najwiecej mięcha póki działa...
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sus 500 + ??
body piszac to nie mam zamiaru podwarzac twojej decyzji, ani jej oceniac, ani sie nie przekomazac.

na mnie sus dzialal przez caly okres 4tyg, i mi poszlo 10kg, szlo od konca pierwszego tygodnia do ostatnich dni, wiec moze powinniscie z taka duza waga (40kg wiecej odemnie) brac wieksze dawki estry 4,9. sprobowac od 3, czy 4kapsow.
nie wiadomo co jest przyczyna tego ze ci idzie a pozniej staje w miejscu, byc moze chodzi o dawke, a byc moze nie. proponowal bym stala dawke 3, lub 4 kapsow.
albo nawet fronta z 4, kapsow, a pozniej dalej 3kapsy.
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: sus 500 + ??
10 kg poszlo ci po susie? a jakosciowo jak z tą masą?

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sus 500 + ??
tluszczu troche na brzuchu, ale na redukcje to sie nawet jeszcze nie zalicza.
jak przeszedlem z susa na enana, poszlo mi dodatkowe dwa kg, moze teraz sie bardziej rozkreci i bedzie dalej rosnac.
ile w tym wody zobaczymy po cyklu, ale na tescie sa zdjecia jak pociety bylem na susie, wiec watpie by byla to woda, miesien twardy w chuj.
  • 0

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sus 500 + ??

wiec watpie by byla to woda, miesien twardy w chuj


no sory,ale chyba nie myslisz ze jest to czysty miesien ??? 10kg miecha w 28 dni i to na susie tylko....nawet w erze tak nie ma ;)
  • 0

trihoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:piłka nożna,siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: sus 500 + ??

10kg miecha w 28 dni i to na susie tylko....nawet w erze tak nie ma ;)


Zgodze się z BARKY
Może teraz się dobrze czujesz masa siła ok na plus
Ale wszystko wyjdzie w praniu ,jak skończysz iwejdziesz na odblok
i tylko będzeiesz spał koło wagi i sprawdzał czy aby napewno śa wszystkie kilogramy na miejscu :hyhy:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024