Skocz do zawartości


Zdjęcie

Byly chlopak


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Byly chlopak

widze ze moda jest na sztuki walki straszna


wśród leszczy :rotfl:

Salata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:SW, Motor, itd. itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Byly chlopak

Wiadomo ze jakby to byl zawodnik startujacy w turniejach mma/ tajski bokse/bokser w wadze 80kg to by gopowalil

co ty porownojesz mate do 'ulicy' tacy ludzi najczesciej sie zesraja niz kogos powala poza sala no chyba ze leszczy
;p

mu z buta w jajca

ta karate sie do niczego innego nie nadaje :D
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Byly chlopak
kurwa jak by mi jakiś w jajca zajebał to bym go odnalazł w końcu , wywiózł i zakopał w lesie chyba kurwa , dziewczyny mogą walić w jaja :hyhy:

Majorka
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 763 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Byly chlopak
Hahah,ale się uśmiałem :rotfl: :rotfl: z kopa w jajcaxD
A co do tych walk to sztuki walki są dobre jak ktoś umie tyle co Bruss Lee, albo taki Chuck Norris ja tam wole siłkę i posparować na rękawice, lub w szkole co i raz na jakąś solówke wyjść :D
  • 0

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Byly chlopak
Faktycznie ciężki temat. Wiele mądrych słów tu już padło, ja dołożę swoje 3 grosze ;) Po pierwsze rozmiar ma znaczenie przy podobnych umiejętnościach. Przy sytuacji mięśniak vs. trenujący szczypior nie można wyrokować. Zbyt dużo zależności. To prawda z tym co pisał Peet, że lucky punch i każdy leży. Wystarczy dobrze trafić na koniec szczęki. Spowoduje to uderzenie mózgu o tył czaszki w takim pkt. że nie ma mocnych by to ustać. Siła ciosu nie ma tu ogromnego znaczenia. Widziałem walki, w których po lekkich ciosach przeciwnik padał jak kłoda. Zresztą bokserzy również to podkreślają, że nokautujący cios często nie jest tym najsilniejszym. Bardzo wiele zależy tu od tego jak ułoży się walka i kto poprowadzi ją pod siebie. I tu na lucky punch bym nie liczył :hyhy:

(...)
można sobie pisać po kabelku a ja to bym mu low kicka zasadził
a ja to bym zrobił unik i mu zajebał heh nie ma szans
takie rzeczy potrafią tylko naprawde dobrzy fajterzy.


Dokładnie, nawyki przychodzą dopiero po ok. roku regularnego treningu.
Szafik napisał, że mało ludzi trenuje SW i na siłce i ma całkowitą rację. Mało ludzi trenuje cokolwiek. W takiej sytuacji na ulicy szansę ma nawet kolarz (nad kolesiem, który nic nie robi). Wątpię czy ten chłopak robił cokolwiek, a nawet jeśli trenował powiedzm boks, to jeśli Joks rzuci się na niego to góra jeden cios zdąży obczaić. Wątpię czy to byłby lucky punch, one tak łatwo nie wchodzą. A zresztą o czym mi piszemy. Joks na 100% mu nie najebie, bo nie będzie sobie robił kłopotów z prawem przez przegranego typa. To tamten musi główkować co ma zrobić. Joks jest na pozycji lidera.
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Byly chlopak
narazie podjelismy wspolne dzialania zmiany numeru tel ;), od razu zakupimy sobie dwie startowki i bedziemy mieli tansze polaczenia :rotfl: obiecalem jej ze nie bede sie mieszal bo za rozwiazaniami silowymi ona nie przepada...dziewczyna jest inteligenta i nie lubi czegos takiego, inne panny moze i cos takiego by kreciło ale to raczej małolaty tak wiec obiecalem jej ze daje sobie spokoj po tym jak mu napisalem: "chyba dawno nie czules nic cieplego w ustach" nie bede robil z siebie glupka skoro mnie o to poprosila slowa dotrzymam, a wie ona ze nerwowy potrafie byc :hyhy: i zapewne dlatego mnie o to poprosila...zreszta widzialem jego fotki i dziwie sie ze on nie nosi kamieni po kieszeniach by go wiatr nie zwiał :rotfl: z tego co wiem on prawdopodobnie poprostu nawet nie wie o moim istnieniu, dziewczyna moja poprostu mu nie odpisuje na smsy nie odbiera telefonow, blokuje go na gg tak wiec raczej nawet nie wie ze ona ma juz nowego chlopaka poprostu wogole z nim nie pisze. choc po tym jak wyladowywal flustracje na niej i ją obrazal mam wielka ochote mu jebnac z partyzanta :hyhy: bo jakos ciezko mi zaakceptowac swiadomosc ze ktos jej ublizal a ja nic nie zrobilem :[
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Byly chlopak
Joks, daj jej fote to ocenimy czy warto krzywdzic jej byłego :rotfl: :rotfl:
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Byly chlopak
zebys nie mogl zasnac na tym swoim rowerze :rotfl: jej widok zarezerwowany jest only for me :hyhy:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Byly chlopak

, od razu zakupimy sobie dwie startowki i bedziemy mieli tansze polaczenia


Prosze na priv nowy numer telefonu :oczami: :hyhy: :zawstydzony:
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Byly chlopak
nie tak glosno hehe, zaraz sobie cos ten stary zboczeniec maks pomysli :rotfl: choc glos masz calkiem męski miki :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Byly chlopak
O właśnie Joks pochwal sie co tam wyrwałeś za intelektualistkę :P
  • 0

carlorozzi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:raczej nie balet :p

Napisano Ponad rok temu

Re: Byly chlopak
ja to bym chcial sie juz poza waszym tematem dolaczyc do slow BODYGUARD, bylo cos pisane ze ten z duza masa jest wolniejszy: to jest mit tak jest tylko w filmach ze kolo wyprowadza 1 cios a bohater 3 w tym czasie w rzeczywistosci moze byc ze wolniejszy ale to o ulamki sekund zreszta kto czeka na cios?czesto jest tak ze jest od razu ostra napazanina po gebach i wtedy ciosy sa tak szybko zadawane ze nie wiem jak tu te wszystkie wyminac a ten z duza masa trafi raz i nie musi az tak dobrze a gosciu lezy.Takie fakty wiem bo kiedys tak sie bilem z kumplem w klasie on waga 100 kg ja 63 bilismy sie oklepywalem go troszke przyjol 2 razy mnie trafil i juz dalej sie nie bilem.Oczywiscie to nie byla walka o cos tam tak po prostu kto ile wytrzyma :)
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Byly chlopak

szafik napisał/a:
Wiadomo ze jakby to byl zawodnik startujacy w turniejach mma/ tajski bokse/bokser w wadze 80kg to by gopowalil

co ty porownojesz mate do 'ulicy' tacy ludzi najczesciej sie zesraja niz kogos powala poza sala no chyba ze leszczy


to twierdzisz ze moj trener, ktory trenuje kilkanascie lat by sie zesral? Twierdzisz tez ze ludzie ktorych znam i trenuja po 2-3lata tajski tez sie posraja? Chyba tylko leszcze, a z tych co znam to ludzie z charakterem, ktorzy normalnie sie tlukli za swoje, a do tego teraz jeszcze trenuja wiec odpowiedz sobie sam na to czy mata ma zwiazek z ulica... Ja pierdziele bez przesady :/ Pochodz troche na treningi to porozmawiamy wtedy..

SRY ZA SPAM JOKS :padam:

BTW:

Bardzo dobre rozwiazanie Joks ;) a co do tego ze ja obrazil, to lipa-domyslam sie co czujesz..chcialbys go poprostu zjesc :P
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Salata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:SW, Motor, itd. itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Byly chlopak
trenowalem mt prawie rok co ladniej mozna nazwac w wiekszosci takich przypadkow kb z lokciami i kolanami... bo wiekszosc ludzi i tak tego nie rozrozni zbytnio
w grudniu bedzie 3ci rok boksu i dalej go cwicze
na ulicy tez praktykuje i nie raz widzialem jak kolesie tacy dostawali albo takiego trenera sobie bral koles kozak na solowke (a nigdy nic nie cwiczyl tylko ulica) i tamci mowia papa... i do tego posrania to chodzilo o wiekszosc bo nie wszyscy ale tez na tej macie moga se wygrywac bo na ulicy to juz nie zbyt chyba ze z leszczami jak pisalem ;p
bla bla bla... tez sry za spam :P



a co do tego chlopaka to jak napisze czy cos jeszcze to powiedz kumplom/owi zeby zrobili to za Ciebie.. przeciez jej sie nie poplacze ze mu dowalili za nia.. a jak ona sie dowie to pomysli ze go napadli czy cus pasuje do tych czasow :rotfl:
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Byly chlopak

choc glos masz calkiem męski miki

spytaj mikiego kto z jego internetowych kolegow ma najgrubszy głos :hyhy:
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Byly chlopak
body ? :rotfl:

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Byly chlopak

spytaj mikiego kto z jego internetowych kolegow ma najgrubszy głos :hyhy:

No kto :P Ty masz głos takiego 40 latka :D więc powiadam

UWAŻAJCIE :rotfl: :rotfl:
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Byly chlopak
ciii bo sie dowiedzą :[ :rotfl:



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024