Skocz do zawartości


Zdjęcie

doradzcie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
103 odpowiedzi w tym temacie

EVOL1418048782
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 457 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:przecież wiecie
  • Zainteresowania:siłownia, samochody

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
i bardzo bym się z tego cieszył gdyby miał przejebane, frajer jebany, dzisiaj się okazało jak sędzina czytała jego pierwsze zeznania że huj jeden wszystko na mnie powiedział, że ja go namówiłem żebyśmy tam szli, ze ja go biłem, groziłem mu i że to ja chciałem wyrzucić go przez okno... dobrze tylko że mona (ten poszkodowany) powiedział jak było, i wyszło że "mój kolega" ma bardziej przejebane. Przeprosiłem go na sali rozpraw, sędzina kazało to zanotować, on przyjął przeprosiny. A z tym odszkodowaniem to nie wiem jak będzie, bo 25 tysiaków to nie mała sumka, jeżeli ja jestem na utrzymaniu mamy która sama nas wychowuje, nie pracuje bo się ucze to duże prawdopodobieństwo jest że przyznają takie odszkodowanie?
  • 0
Tylko ciężką pracą ludzie w mięśnie się bogacą...

d4tul
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
walcz i nie daj sie! a z tego typa to nie zla parowka ale to tak btw.
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
acha koledzy ach koledzy .......nie wazne jak będzie ..jesli sad przyzna mu odszkodowanie bedą ściągać z twojej rodzinki jeśli jestes niepełnoletni bo starsi za cibie odp ...druga sprawa jesli jestes pełnoletni dostaniesz do odrubki napewno i momecie gdy weżmeisz sie za robote będą z ciebie ściagać ......pokazałś skurche wiec masz + , do tego myśl teraz o sobie bo kumpla frajera i tak ujebia i tak ....idz na ugode może sie dogadasz z chłopakiem i jego starymi ....dostaniesz minimalnie zawiasy ...a co do kaski może jakoś sie dogadasz osobiscie
  • 0

Majorka
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 763 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
Moje zdanie jest takie, że lapiej tak wysoko zapłacić karę,niż w pace schylać się po mydło :D
  • 0

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
ja mysle ze nie przyjebia ci takiego odszkodowania, w sumie nie ma za co ( straty moralne i inne chuje nie sa tyle warte w tym przypadku) a czysto materialnych to o ile pamietam nie ma....

jak cos to za te 25 tys to wynajmij ruska zeby go zajebali i po klopocie hehehhehe oczywiscie taki ponury zarcik....

a co do szmaty ktory byl z toba wtedy na akcji, to poprostu brak mi slow, normalnie nie wiem jak tak mozna, jestem zbulwersowany, napisze do ziobro hehehe. Nie no powaznie, co innego jakby pogadal z toba wczesniej ze on juz ma zawiasy i bedzie mial przejebane jak cos ,a ty jeszcze masz czysta karte to zebys wzial to na siebie ( u mnie sie tak czasem robilo ), ale zeby tak strzelic z dupy i nawet nic ci potem nie powiedzial, to jest koniec,dupa zbita i skandal i paranoja. Aż sie zaperzylem ;) wybaczcie ;)
  • 0

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie

bo 25 tysiaków to nie mała sumka, jeżeli ja jestem na utrzymaniu mamy która sama nas wychowuje


Eh no to ładny prezent mamie sprawiłeś :/ ale cóż masz nauczkę na przyszłość. A jeśli chodzi o kolesia, to normalne, że chciał sie wybielić i zwalić winę na Ciebie EVOL


a co do kaski może jakoś sie dogadasz osobiscie

To chyba nie będzie możliwe po prawomocnym wyroku? W sumie trzeba poczekać na drugą rozprawę. EVOL, aleś sie wkopał. Będzie sie to za Tobą ciagnąć jak śmierdzące gówno :/
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie

jak śmierdzące gówno :/


...w spodniach.

dzisiaj nie ma juz szacunku ani solidarnosci, zostanil tylko "kaczynscy"
  • 0

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie

ja mysle ze nie przyjebia ci takiego odszkodowania, w sumie nie ma za co ( straty moralne i inne chuje nie sa tyle warte w tym przypadku) a czysto materialnych to o ile pamietam nie ma....


Też tak myślę. Sąd weźmie pod uwagę (mam nadzieję) twoją dotychczasową niekaralność i wyrażenie skruchy. Każdy zasługuje na drugą szansę. Z kolegą jest gorzej, ale jak widać należy mu się. Trzymam kciuki Evol.
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

EVOL1418048782
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 457 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:przecież wiecie
  • Zainteresowania:siłownia, samochody

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
kurde, do tej pory zastanawiam się jak tak można w chuja przyciąć... widzę się z nim codziennie, czasami nawet wypijemy razem a ten pajac nic nie powiedział że tak zeznał, gdybym wiedział to na pewno by było inaczej. Pewnie cwel myślał że się nie wyda jak zeznał a jak sędzina czytała jego zeznania to zapytał się czy może usiąść bo mu słabo to go jeszcze zjebała... :D chciałbym żeby dostał nauczkę za to co odjebał
  • 0
Tylko ciężką pracą ludzie w mięśnie się bogacą...

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
..powiem tak jak poleci na puszke ten tówj były " ziomal " i chłopcy puszczą w eter ze ejst frajerem oj to tylko współczucie :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony:
  • 0

EVOL1418048782
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 457 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:przecież wiecie
  • Zainteresowania:siłownia, samochody

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie

..powiem tak jak poleci na puszke ten tówj były " ziomal " i chłopcy puszczą w eter ze ejst frajerem oj to tylko współczucie


możesz być pewny, że jak pójdzie siedzieć to ja mu już tam umile wczasy... znam kilku ludzi co siedzą w Kłodzku...
  • 0
Tylko ciężką pracą ludzie w mięśnie się bogacą...

Majorka
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 763 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
Po prostu mydło pojdzie w ruch :hyhy:
  • 0

fastaf
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RADOM

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
evol bardzo pomaga jak sedzia przed koncem wyroku mowi czy oskarzony chce cos jeszcze dodac:-i wtedy ty najlepiej przepros za wszystko jego przepros powiedz ze patrzac na to co zrobilem czuje sie bardzo zle ale duzo to mnie nauczylo mowisz ze zalujesz i prosisz o niski wyrok poniewaz chcialbys kontynuowac nauke.... ja dostalem tylko nadzor rodzicow za wspol udzial w rozbuju chociaz moj kolega poszedl siedziec na 3 lata prokurator wnioskowal o 4 (byl nie karany dobre wyniki w szkole itp) ale nie wyrazil skrochy i sedzina mu tyle wjebala ze dopiero na euro 2012 wyjdzie. :/ :/
  • 0

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie

ja dostalem tylko nadzor rodzicow za wspol udzial w rozbuju


A Ty co się k... chwalisz teraz?. 15 lat gówniarzu masz i powinienieś z nosem w książkach siedzieć, bo pisać dobrze nie potrafisz, a nie się bawić w rozboje. Wrażeń Ci mało? Zjebali tą edukację wprowadzając gimnazjum :[. Połowa tego forum ma konflikty z prawem. Świat chodzi na psy. :znudzony:
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
Spokojnie Aurelia :D

Są tacy co nie mają konfliktu z prawem , jak ja :hyhy:

Majorka
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 763 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
Aurelia ma racje ( chodź sam mam kuratora :wstyd: ale dostałem go pod koniec I liceum...) teraz już jestem spokojny...,ale jak to mówią mądry polak po szkodzie :/
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
Aurelie zaraz szlak trafi lutnie takiemu jednemu i sama będzie miała problemy :hyhy: spokojnie aurelio spokojnie :hyhy: są tu jeszcze porządni ludzie :hyhy:

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
Luzik Maks, ale denerwują mnie niektóre posty pisane w nonszalancki sposób. Wiem, że są porządni ludzie i chwała Wam za to. Z tego co czytam, część się chce poprostu pochwalić. A nie na tym rzecz polega. Co to za życie bez dreszczyka emocji prawda? tam rozbój, tam jakaś kradzież, wjazd do domu po pijaku (Evol to tylko przykład, spoko nie czepiam się już :rotfl: ), wreszcie gwałt, jakieś morderstwo, dożywocie. A mamy tylko jedno życie, niestety :chytry:
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
mlodzi sa to chca przyszpanowac tyle ze nie ma czym :rotfl: podobnie jak osoby ktore biora koks i pozniej plazowka cwany zdobyl to w 6 miechow to co inni zdobywaja przez lata tyle ze nie zdaja sobie sprawy ze skutkow ubocznych ale nie ma co pisac bo pare ksiazek by mozna bylo napisac na ten temat, jak dla mnie tacy ludzie to poprostu leszcze i jedyny pozytyw jest taki ze jest z kogo sie smiac. :hyhy:
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: doradzcie
śmiać to sie można z osób co mówią że nigdy nie wezmą a potem biorą :hyhy: choć tyranie po to żeby na plaży sie pokazać jest modne nie tylko wśród koksów :rotfl:
a w ogóle ramzi co ty wiesz o koksie :rotfl:



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024