Skocz do zawartości


Zdjęcie

pomoc w wyborze gainera


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

absolvent
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

pomoc w wyborze gainera
witam pisze w imieniu brata :) ma 20 lat i wazy 66kg przy wzroscie 167cm. ma problem z przybieraniem masy... mysle ze najlepszym rozwiazaniem bedzie dla niego gainer... tylko ja osobiscie nie bralem nigdy i moge mu doradzic tylko teoretycznie a zalezaloby nam co oczywiste na skutecznosci...;p macie cos godnego polecenia?

dodatkowo prosilbym o ulozenie jakiesj diety dla niego... student awf wiec uprawia czynnie sport i przeszkadza to w nabieraniiu masy... hmb i kreatyne ma oraz zamierza kupic gainera wiec mozna to wszystko uwzglednic w ukladaniu diety :) prosilbym o podanie szacunkowych godzin spozycia i ilosci... :) dzieki wielkie za pomoc i sory ze pisze o diecie w tym temacie ale mam malo czasu i niestety nie dalbym rady napisac w dwoch roznych watkach o tym :)
pozdrawiam
  • 0

Adaskoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoc w wyborze gainera
Siemanko, ja osobiście jem teraz Weider Mega Mass 4000, spotkać się można z najróżniejszymi opiniami na temat tego gianera. To mój już drugi pakecik tego produktu i parę kg złapałem na nim więc jestem zadowolony... .

A co do diety zajrzyjcie do działu "Odżywianie" tam jest sporo przydatnych info w podwieszonych tematach, i wiele przykładowych diet.
Najlepiej jak sobie sam ułoży dlatego bo sam wie kiedy, i ile ma godzin zajęć w szkole i na co może sobie pozwolić o danej porze i do tego niech dorzuci tego geinera jako suplement diety... bo co tu mogę napisać tego typu tematy były wałkowane tysiące razy... :P Poszukaj a napewno coś znajdziesz na naszym forum...
A wsumie jeśli student AWF to powinien mieć jakieś podstawy o żywieniu czy coś w tym stylu ...A jak nie to szukać i szukać a się znajdzie bo on najlepiej sam dla siebie dietę dopracuje :P Temacik z przykładowymi dietami: http://www.forum-kul...showtopic=31418

:evil:
  • 0
TYLE SZANS, ILE ODWAGI !!!
Nie masz pleców?? NIE OSZCZĘDZAJ ŁOKCI!!!...

absolvent
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pomoc w wyborze gainera
dzieki wielkie ;) juz ktorys raz natrafiam na kogos kto je tego mutant massa ;) poszukamy w odpowiednim dziale, zawsze lepiej jak ktos doswiadczony ulozy... no tak czy inaczej dzieki za odp ;p
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024