Skocz do zawartości


Zdjęcie

1 cykl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

Phantom
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

1 cykl
Witam !
Cwicze juz okolo 3 lata , zjadłem już trochę supli ale nie byłem zadowolony z efektow, ktore były bardzo mizerne jak na wydana kwote . Chcialbym wziąsc coś mocniejszego od kreatyny ktora wg mnie jest mocno przereklamowana . Nie mam duzych wymagań jesli chodzi o mase i siłe (bede zadowolony jak pojdzie mi wiecej niz na kreatynie itp ). Głownie chodzi mi o to aby skutki uboczne byly jak najmniejsze a efekty zadawalające.
  • 0

husky1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl
Masz jakąś dietę ?
  • 0

Phantom
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl
diety jako takiej nie mam, staram sie jesc wiecej, czsami sie gainera kupi albo bialko .
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl

diety jako takiej nie mam, staram sie jesc wiecej, czsami sie gainera kupi albo bialko .


i masz swoja odp czemu kreatyna nic Ci nie daje...Jak to ktos keidys napisal na forum:

KOKS NIE JEST LEKARSTWEM NA NIEDOZYWIENIE!! :krzeslem:

ps. hah nareszcie moglem uzyc tej emotki w takim celu, w jakim jest stworzona :rotfl:
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Phantom
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl
hahah nie rozsmieszaj mnie wazysz 71 kg i smiesz mi takie pouczenia dawac . Ja mieszkam z rodzicami i studiuje nie mam zbyt wiele czasu na diete (jem to co mama zrobi ) a i pieniedzy zeby codziennie kupowac np piers z kurczaka tez tyle nie mam. Mam akurat troche kasy to bym sobie jakiegos cykla zrobil , nie stac mnie zeby caly czas diete trzymac ! usatysfakcjonowany ....?
ps. nie napisalem ze mni nic nie daje , ale jak wydalem 500 zl i przybylo mi tylko 2 kg i troche na sile to chyba malo ;/
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl
jezeli chcesz miec efekt i nie wydac kasy na suple i byc niezadowolony to zainwestuj kase w diete... jak masz pieniadze to kup sobie za to jedzenie... ja tez nie bylem nigdy zadowolony z efetow, a wydawalem kupe forsy na te kreatyny... od kiedy inwestuje w diete zarobione pieniadze (oczywiscie nie wszystkie) jestem zadowolony i czuje sie lepiej i... zdrowiej :)

Jezeli nie masz diety to tylko sobie zdrowie popsujesz na koksie... zastanow sie nad tym
  • 0
wracamy do żywych...

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl

Mam akurat troche kasy to bym sobie jakiegos cykla zrobil , nie stac mnie zeby caly czas diete trzymac ! usatysfakcjonowany ....?
ps. nie napisalem ze mni nic nie daje , ale jak wydalem 500 zl i przybylo mi tylko 2 kg i troche na sile to chyba malo ;/


nie pograzaj sie...ja tez mieszkam z rodzicami, pracuje, studiuje zaocznie i trenuje tajski a wiec mam napewno mniej czasu od Ciebie. KAsa nie szastam na prawo i lewo ale diete jakas potrafie sobie trzymac. Waze 71kg i smiem Cie pouczac bo gowno wiesz o tym sporcie. Bez diety nic nie zrobisz-poczytaj troche kolego to sie dowiesz ze ona daje 50% sukcesu albo i wiecej. Wydales 500zl i przytyles 2kg?hmmm to chyba jadles 2.5 tys kcal dziennie. Nie tylko ja moge Ci to napisac co napisalem. Waze ile waze-o to sie nie martw bo urosne, a wiesz czemu?bo mam odpowiednia wiedze o swoim organizmie i juz wiem co musze z nim robic zeby rosnac. Teraz potrzeba mi tylko czasu. Pogadamy za 2 lata kolego jesli chodzi o moja mase ;) btwmoja masa 71kg to same miesnie jakbys nie zauwazyl-wole wazyc 71 przy takiej definicji jak byc zalanym przy 80-85 kg ...tak wiec zamilcz, poczytaj troche i za miche sie wez. Co myslisz ze na koks starcisz mniej kasy jak na zarcie?jestes w bledzie! popyt na bialko podczas cyklu to minimum 3g/1kg ciala a jak Ty nawet 2 nie dostarczasz to zapomnij ze na tym urosniesz-popsujesz sobie zdrowie i utopisz kase bo na bank nie masz o tym wiedzy. To ze ktos Ci rozpisze cykl to nic trudnego-ja tez to moge zrobic, ale po chuj? bez koksu mozna zrobic 15kg w ciagu roku a minimum to 10. Za koks sie mozna brac jak masz odpowiednia wiedze i znasz swoj organizm! To tyle jesli chodzi o moje pouczenia. Poczytaj troche a poznie pisz kto to Cie moze pouczac-powiedz to profesorowi ktory wazy 60kg, a ma wiedze 10 razy wieksza od Ciebie :kijemgo:
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Salata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:SW, Motor, itd. itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl
kocham tego typu teksty 'wazysz 71kg'
no i co ze tyle wazy wazac tyle moze byc 8 razy wiekszy niz ty i miec sily 8 razy wiecej..
kg nie do konca mowia o rozmiarach miesni..

koks Ci odrazam jak Ty jesc nie potrafisz (dieta) bo bez dobrej diety na koksie albo chuja uzyskasz albo uzyskasz malo gownianej jakosci i zleci szybciej niz przybylo :)

na oko kolejny koles co mysli wezme se kox i mnie rozjebie... :rotfl:
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl

na oko kolejny koles co mysli wezme se kox i mnie rozjebie... :rotfl:


dokladnie :wstyd: :rotfl: Nawet nie wie na jakies zasadzie to dziala, a pierdoli od rzeczy n/c :...:
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Phantom
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl
taa a kto powiedzial ze chce samego koksa kupic ? na czas cyklu zakupilym oczywiscie gainera i bialko i staralbym sie wiecej jesc . Wybaczcie ale nie jestem z tych co mysla ze samego koksa wezma i urosna ... i nie robcie ze mnie laika tylko dlatego ze nie mam diety ...

ps: dzieki Patryk666 , twoj post wniosl cos do tematu i uswiadomil mi pare rzeczy , reszta mysli ze sa super goscie i tylko pisza po chamsku , szkoda gdyz obylo by sie bez ponizania mnie :/ (dowartosciowaliscie sie ? ).
  • 0

Phantom
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl
dobra przemyslalem to sorki , nie wiem czy diete zdolam wprowadzic w zycie :/ , myslicie ze najlepszym rozwiazaniem byloby zakupienie duzej ilosci gainera i bialka bez kreatyny itp... ?
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl
Nikt tu nie jest po to zeby Cie obrazac. Napisalem to samo tylko dobitniej, zeby do Ciebie trafilo. Nie masz diety, wiec nie bierz sie za koks. Gainer i bialko...to super ze to kupiles, ale to jedynie uzupelnienie diety. max 30% bialka mozna dostarczy ze zrodel sztucznych(czytaj supli), i 50% wegli. Im wiecej tym wieksze prawdopodobienstwo ze dostaniesz po nich sr...rozwolnienia :P Mowie Ci teraz jak najbardziej powaznie-zacznij jesc duzo a 150g piersi z kurczaka na kazdy obiad to nie jest duzo jakbys sobie policzyl..1kg=okolo 14 zl powiedzmy ze 15. Ja jak jestem na cyklu(czytaj kreatyna-narazie nic mocniejszego nei bralem) to 5 dni w tyg jem naobiad 150-180g piersi z kuraka+woreczek brazowego ryzu. Ryz kosztuje okolo 3zl, sa tam 4 woreczki, czyli 0.75 za woreczek. Kurak 20 dni w miesiacu=3kg=okolo 45zl. Sumujac wychodzi 60zl za obiady na caly miesiac-to duzo?3zl za obiad? odmowisz sobie jednego piwka i masz juz obiad porzadny...nie mam kasy to tylko wytlumaczenie. Z mala iloscia gotowki mozna sobie poradzic w ten sposob ze rezygnuje sie swiadomie zczegos na rzecz innej rzeczy. Rezygnujesz np z slodyczny na rzecz tresciwych posilkow...Powaznie Ci mowie-zacznij wiecej jesc, zmien podejscie do sportu, po 2 miechach solidnej diety zakup sobie monohydrat kreatyny np mega caps z olimpu(koszt 50zl), do tego dolozysz gainerek+bialeczko i spokojnie w 6 tyg wrzucisz 4-5kg. Zeby sie za koks brac trzeba miec naprawde duza wiedze i znac bardzo dobrze swoj organizm-jak na co reaguje i co dla niego najlepsze ;)

myslicie ze najlepszym rozwiazaniem byloby zakupienie duzej ilosci gainera i bialka bez kreatyny itp... ?


zrob tak: najpierw dieta, pozniej po miesiacu powiedzmy(jak juz bedziesz wiedzial ze utrzymasz diete) bialeczko i gainer, pozniej po miesiacu kreatynka zwykla mono. Z efektow bedziesz na bank zadowolony. Ja stosuje n zasade taka ze po cyklu odpuszczam sobie troche zeby odpoczac od supli itd. Moge sobie wypic bez zadnego ale(aczkolwiek nie pije zbyt czesto)i mimo spadkow rzedu 0.5-1kg wiem ze zrobie w kolejnym cyklu 4-5kg. Nie zamierzam sie poprostu faszerowac wszystkim i trzymac diety cala wiecznosc bo to nudne jest na dluzsza mete :P
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Phantom
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl
Dzieki ;) , jednak nie wezme koksu , spróbuje ulozyc diete , z twoich wyliczen to faktycznie wychodzi taniej dieta niz suple . Mysle ze jedzenie codziennie te 200 g piersi i ryz (dodatkowo ) + jakis gainer spokojnie moglbym wykonac .
  • 0

lukasDG86
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl
Phantom, ale pamiętaj, że dieta to nie tylko obiad, jeszcze jakieś 5 - 6 posiłków trzeba zjeść podczas doby. Wydatki będą większe.
  • 0
3.11.08 - BCAA + CLA + OMEGA 3 + HCA Chitosan + WPC 80 + Chrom + Olimp Thermo Speed Extreme + White Blood + HMBolon.
Cel: Fat 10%, Pas <79cm, 6-pak

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl
pomalu sie wkrecisz i zrozumiesz co tu jest najwazniejsze:D... :padam:
  • 0
wracamy do żywych...

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl
Phantom madra decyzja-na to jeszcze przyjdzie odpowiedni czas, chyba ze calkowicie z tego zrezygnujesz to juz do Ciebie bedzie nalezala decyzja ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl
bo to trzeba kurwa jeść żeby rosnąć, po za tym zaciekawiło mnie jak można mieć kase na suple i saa a nie mieć na diete :hyhy:
ale mam nadzieje że zrobisz to co powinieneś o koksie pomyśl za 15 kilo

Salata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:SW, Motor, itd. itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl
maks bo na tamto mozesz se odkladac kase nie majac jej na bierzaco xd
czy jakos tak :D
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl
na diete też można odkładać i robić zakupy raz na tydzień ;)

mrc1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Siłownia, suplementacja, kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl
Phantom, fajnie ze Ci przemówili do rozsądku bo jak czytałem twoje pierwsze posty w tym temacie to mi ręce opadały. Dieta to PODSTAWA koks nie jest cudownym lekarstwem na niejedzenie!

Z czego chcesz rosnąć jak nie dajesz organizmowi odpowiednich cegiełek?
To jest tak jak byś budował dom bez cegły na samej zaprawie. Co z tego że masz coś co trwale łączy pewne ogniwa jak tak na prawdę nie ma czego łączyć no i domu nie zbudujesz...

hahah nie rozsmieszaj mnie wazysz 71 kg i smiesz mi takie pouczenia dawac .


tu przesadziłeś bo szafik dobrze Ci pisał. :wstyd:
  • 0
Life is too short to be small



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024