Skocz do zawartości


Zdjęcie

2cykl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

LukasPakto
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2cykl
no ja właśnie jeszcze słyszałem opinie że nitrobolon to taka odżywka że dieta nic nie da. Nie testowałem i nigdy tego nie zrobie bo jakby mi tak spadlo to bym obrzydzenia do odzywek nabral
  • 0

skiera
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano Ponad rok temu

Re: 2cykl
a ja słyszałem że po kapuście z grochem prawy biceps szybciej rośnie niż lewy i odstawiłem bo wole nie ryzykować... :rotfl:

te mięśnie które zbudujesz na cyklu zostaną, napewno nie zmienią się w h20 i ich nie wysikasz...
  • 0
"Bycie Animal to nie tylko 120 kg mięsa i siła konia! To motywacja do tego, aby w życiu zawsze umieć wstać jak upadniesz..."

LukasPakto
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2cykl
o jeju mowie co slyszalem a sam nie probowalem... czepiasz sie...a z ta kapusto to prawda :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0

unsmokable
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:deskorolka

Napisano Ponad rok temu

Re: 2cykl
a ja za to slyszalem o nitro wiele pozytywnych opinii. nie ukrywam ze zależy mi na odżywce która zapewni mi jak najwiekszy przyrost ktory nie spadnie, bo kolejny cykl zapewne zrobie dopiero jak sie znowu zimno zrobi ^_^. pozdro koksy xD
  • 0

LukasPakto
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2cykl
nie wiem moze i masz racje :) ale jak wybór nitro albo cm3 to chyba jednak to drugie :) pozdro koksy...można zamknąć temat :)
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2cykl

nitro albo cm3 to chyba jednak to drugie

nie ma co porownywac nawet- nitro II dobry stack kreatynowy, cm3- jedna, prosta forma kreatyny- jablczan.

I pytania typu- skoczy mi sila? rozwalaja mnie. Skad My to mamy wiedziec?! Nie bedziesz sie opier.dalal na treningach to skoczy. Suple to tylko dodatek.
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: 2cykl
na 2 cykl proponowalbym jeszcze zwykle mono na 3 CP
a nb2 obecnie stosuje, jestem bardzo zadowolona jak narazie (po 6 tygodniach cyklu)
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: 2cykl
tak jak napisal guzu ... nie ma co porownywac nitro i cm3 ... niebo a ziemia... a gadanie typu"zejdzie Ci prawie wszystko po nitro " mnie rozwaliło ... mialem cykl na nitro II i zayebiscie mi poszlo i nic nie spadlo ... pod warunkiem ze trzymasz jako taką diete ...



ps.

zadowolona

hmm... kobieta ? :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: 2cykl
pozna juz pora :P myla mi sie knefle na klawie ;/
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024