Skocz do zawartości


myprotein


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

myprotein
Mam pytanie dla tych co mieszkają w u.k. Ostatnio koles z pracy (angol) polecil mi strone na ktorej sa sprzedawane suple o tej samej nazwie co strona: myprotein . Dokladnej nazwy czy linka do strony nie moge chyba podac na tym forum ale latwo sie domyslec skoro znacie nazwe produktu i jesli wiecie jaka jest koncowka adresow stron w u.k. Kurde obadajcie to naprawde tanie suple, ogrmony wybor wszystkiego i podobno dobrej jakosci. Ten koles to kupuje, nie bierze tylko tego, ale tez, i jest dupny jak dwa razy ja, wiec chyba wie co mowi. Maja np. ogrmony wybor bialka i izolat i hydrolizat i kazeine i jakies tam jeszcze , tyle rodzajow bialka maja ze nawet nei wiedzialem ze tyle rodzajow bialka istnieje :D Kreta tez jest i co ciekawe np. kreta kupowana w holland & barrett firmy body fortres nie ma oznaczenia creapure. W sumie sie tu jeszcze nie spotkalem nigdy z tym oznaczeniem na monohydracie. A tam na myprotein jest. Obadajcie to, napiszcie co myslicie...a moze ktos juz z tamtad zamawial ??

tak na marginesie ktore z tych bialek to typowa kazeina ktora sie bierze na noc ?

Instant Milk Protein (Instantised Casein) czy Calcium Caseinate (Instantised) ?

Po nazwie powiedzial bym ze to pierwsze ale w opisie tego drugiego pisze ze jest idealne na noc.

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: myprotein
sorry ale jeszcze musze dopisac

na tej stronie nie zamawia sie na puchy tylko na kilogramy (w przypadku np. bialka) albo na gramy (w przypadku np. krety czy argiiny itd.) . Chcesz np. izolat bialka i zaznaczasz ile chcesz kilo czy 1 czy 3 i czy chcesz miekka torbe czy w puszcze plastikowej. Z takim czyms sie jeszcze nie spotkalem. I serio jest tanio. Np. glutamina badziewnej i taniej firmy body fortres w sklepie H&B kosztuje (bez zadnej promocji) tak pi razy drzwi okolo 8 fula za 60 tabletek - jedna tabletka 500 mg gluty czyli 8 fula za 30 gram gluty. A dla przykladu na tej stronie macie 2.59 za 100 g czystej 100% - wej gluty, albo inny przyklad: 2.99 za 100 g czystej leucyny, albo: 5.99 za 100 gram AAKG. Korde jesli te produkty sa dobrej jakosci - a wszystko wskazuje ze tak - to to jest raj dla pakerow ! Pytanie dlaczego oni maja tak tanio ? M.in. dlatego ze nie maja zadnych reklam, nie maja 10 roznych rodzajow opakowan - innych dla kazdego produktu, tylko te same w ktore laduja to co zamowisz i ci wysylaja, czyli nie placisz za ladne kolorowe opakowanie z rysunkiem pakera, itd. No ten koles z roboty polecal mi te produkty , mowi ze sam teraz glownie zamawia z tamtad bo naprawde jest tanio a w ten sposob mozna zaoszczedzic kupe kasy. Maja tez rozne certfikaty ktore mozna sobie obejrzec na tej stronie.

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: myprotein
Kain, u mnie chlopak sie tym zajadał , koleś ma łep na karku i wie na czym polega ten sport. Jeśli chcesz moge go dopytać co i jak z tą firma i skad to miał.
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: myprotein
no skad to mial to wiem - z tej strony, tylko z tej strony mozna zamowic i dostarczaja do domu. Ale tak tak wypytaj sie prosze go o wszystko, czy dobre suple, czy czul cos biorac te suple, czy dobrej jakosci itd itp. Z góry dzieki.

Teraz sie tak serio zastanawiam bo wczesniej jesli ktos z was czytal zalozylem post z pytaniem o suple bo jade do Polski na urlop i poradzono mi i juz nawet sie zdecydowalem ze kupie anablic trigger (przed treningiem) i godlen finish ( po treningu). Bo chcialem zrobic jakis nazwijmy to "cykl" bez krety. Do tego musial bym i tak dokupic jakies bialko zeby miec cos na DNT.

Ale sie tak zastanawiam czy nie lepiej nie kupowac nic w Polsce i po powrocie z urlopu nazamawiac supli z tej strony i dowalic mega zestawik. Kupil bym:

- 1kg hydrolizatu serwatki (wchłania sie w ciagu sekund, idealne odrazu po treningu)
- 1kg izolatu serwatki
- 1kg kazeiny (na noc)
- 500 gram glutaminy (a co sie bede rozdrabniał :D )
- 500 gram bcaa
- 500 gram tauryny
- 100 gram AAKG (to bym bral tylko przed treningiem dla lepszej pompy)
(do tego wszystkiego tez carbo ale to juz nie z tamtad)

Co myslicie o takim zestawiku ? 3 kg bialka, 1.5 kg antykatabolikow i 100 g AAKG. Wszystko to razem wyszlo by mnie 97 funtów. A za anabolic trigger, golden finish i jakies bialko wydal bym okolo 93 funtów. Wiec sam nie wiem co robic. Radzcie cos ludzie.

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: myprotein
a czy aby ceny nie sa podyktowane zblizajacym sie terminem waznosci :) bo i takie chwyty sa stosowane...

Instant Milk Protein (Instantised Casein)

mieszanka bialka z kazeina

Calcium Caseinate (Instantised)

tylko kazeina z mleka
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: myprotein

1kg hydrolizatu serwatki

z tego co mi wiadomo to tego nie sprzedają ot tak pojedyńczo
przynajmniej ja sie z takim produktem nie spotkałem.
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: myprotein

Kain napisał/a:
1kg hydrolizatu serwatki

z tego co mi wiadomo to tego nie sprzedają ot tak pojedyńczo
przynajmniej ja sie z takim produktem nie spotkałem.


no własnie, tez sie zdziwilem ale oni maja wiele supli ktorych pojedynczo nie widzialem (np. leucyna, moze juz jest jako sama, ale ja dopiero to u nich zobaczylem) . Pozatym w sumie jak kupujesz aminokwasy (caly kompleks a nie tylko bcaa) to to jest nic innego jak wlasnie hydrolizat. Na tej stronie pisze ze to jest hydrolizat najwyzeszej jakosci i pisze nawet zeby uwazac na wiekszosc firm ktore oszukuja bo podaja ze ich bialko oprocz koncentratu i izolatu zawiera tez hydrolizat a w rzeczywistosci jest go od 1 do max 2% - robia to tylko po to by wygladalo ladnie na etykiecie, ze niby jest hydrolizat a jest w takich ilosciach jak by go wcale nie bylo.

a czy aby ceny nie sa podyktowane zblizajacym sie terminem waznosci :) bo i takie chwyty sa stosowane...


nie nie, to nie jest jakas promocja , ze dowalili niskie ceny teraz, oni maja takie ceny od dawna, od poczatku. Na tej stronie pisze ze oni maja wlasna fabryke robiaca te suple. Biora towar w postaci wyrobow i polwyrobiw mleczarskich, potem ten towar wedruje to tej fabryki, tam z niego robia bialko i inne rzeczy, pakuja to odrazu i z tamtad wysylaja do ludzi - klientow. Innymi slowy nie mozna kupic tego towaru w zadnym sklepie, tylko i wylacznie u nich na tej stronie. Dzieki czemu nie ma posrednikow (takich jak hurtownie, sklepy i inne) , reklam i ch. wie czego. Opakowania sa wszystkie biale, kazde jest takie samo. Zreszta wejc sobie na strone i poczytaj tam jest wyjasnione czemu maja tak tanio. Normalnie bym w to nei wierzyl i myslal ze to jakis shit, ale koles to bierze z roboty i zachwalał.

Tak na marginesie z ta kazeina, tam na tej stronie pisze ze owszem kazeina to bardzo dobre bialko jesli chodzi np. na noc, dlugo sie wchlania itd. Ale pisze tam ze jeszcze lepsze pod tym wzgledem jest bialko z bialka jaj, ktore tez dlugo sie wchlania ale w przeciwienstwie do kazeiny przyswaja sie w calosci. Co o tym myslicie ? Moze lepszym rozwiazaniem na noc od kazeiny jest bialko z jaj (konkretnie z bialka jaj).

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: myprotein

np. leucyna, moze juz jest jako sama, ale ja dopiero to u nich zobaczylem)

jest nawet olimpu :D

Ale pisze tam ze jeszcze lepsze pod tym wzgledem jest bialko z bialka jaj, ktore tez dlugo sie wchlania ale w przeciwienstwie do kazeiny przyswaja sie w calosci. Co o tym myslicie ? Moze lepszym rozwiazaniem na noc od kazeiny jest bialko z jaj (konkretnie z bialka jaj).

yop, juz dawno wiadomo ze albuminy jaja wchlania sie raz dluzej od kazeiny, a dwa jest idealne dla czlowieka (aminy bialek jajecznych sa najodpowiedniejsze do rozbudowy bialek miesniowych,ustrojowych itd.) to wlasnie ten rodzaj bialka jest wyznacznikiem dla innych bialek wedlug wspolczynnika okreslanego mianem bv. dla przykladu bv kazeiny to 77, a jaja 100
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: myprotein
dobra to bym kupil taki zestawik jak podalem wczesniej ale w takim wypadku zamiast 1 kg kazeiny kubilbym 1 kg bialka jajecznego. No i co sądzicie ? Lepiej kupic anabolic trigger, golden finish i jakies bialko czy taki zestawik jak wyzej ? Zakladajac ze jakosc tych supli jest dobra. Sam jeszcze nie mam 100 % pewnosci. Chcialem jeszcze choc by jedno potwierdzenie z innego zrodla to wtedy byl bym pewien. Lithuanian, mial mi cos napisac i nei wiem gdzie zniknął - przedawkowal sterydy czy co :hyhy:

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: myprotein
Joks, a co ty na temat tego hydrolizatu powiesz?
bo jak dla mnie to troche dziwne...
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: myprotein
na moje oko cos w rodzaju ostrowi, wlasna produkcja, wlasne opakowania bez naklejek. podejrzewam ze zawartosc zapewne ma taką jaką deklaruje producent bo to nie problem kupic surowce i wyprodukowac tylko ze zapewne rozpuszczalnosc i smak nie takie jak w markowych produkatach, czyli to samo co w ostrowii bo takie maszyny do rozdrabniania itd. to juz swoje kosztuja wiec pakuja pewno sam obrobiony surowiec ale najwazniejsza i tak zawartosc
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: myprotein
Ktos sie orientuje czy to wysylaja do Polski? :hyhy:
poza tym zdaje mi sie ze to cos w stylu produktow vitamin shopu, czyli cena niska, nie wiadomo jak z jakoscia.
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: myprotein
nie wiem co was tak dziwi w hydrolizacie; tu jest dosc popularny. Nie wiem jak w Polsce ale wydaje mi sie ze tez powinno byc cos takiego jak kompleks wszystkich aminokwasow. Bo zauwazylem za na tym forum jak ktos pisze aminki to ma na mysli bcaa. A tutaj u nas sa aminokwasy zawierajace wszystkie aminy np. amino 1500 z body fortres albo amino 1500 z Precision Engineered. Wysle wam na prive linki do sklepow w ktorych sa wyzej podane produkty i sobie zobaczycie ich sklad - ze to jest nic innego jak hydrolizat tylko ze w dupnych tabletkach. Skoro moga byc tabletki to moze byc i proszek, zreszta te tabletki zapewne sa z proszku hydrolizatu serwatki.

Załączone pliki



GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: myprotein
nie wiem czy wysylaja, pisze na stronie cos takiego jak dasz na "Shipping" a potem na "International Shipping" : " ze sorry ale nie wysylaja na caly swiat jedynie w zasiegu europy" ale nie wiem czy do polski tez, bo dla anglikow europa sie konczy na niemcach - jebani rasisci. ale da sie to sprawdzic, poprostu musisz cos jak gdyby zamowic a potem zobaczysz czy da sie wybrac polske.

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: myprotein

Nie wiem jak w Polsce ale wydaje mi sie ze tez powinno byc cos takiego jak kompleks wszystkich aminokwasow. Bo zauwazylem za na tym forum jak ktos pisze aminki to ma na mysli bcaa. A tutaj u nas sa aminokwasy zawierajace wszystkie aminy

tak, tylko widzisz to bcaa sa najwazniejsze dla nas, ich sobie nasz organizm sam nie wytworzy jak pozostale to raz, a dwa ze w takich aminokwasach gdzie sa egzo i endo o jakich piszesz, spojrz na dawki kompleksu bcaa...jest ich tyle ze niewiem czy moj kot by poczul :D dlatego ludzie glownie kupuja bcaa, gdzie dawke masz mega wieksza niz w uniwersalnych (calym kompleksie)

a niedawno bedac w temacie aminokwasow to wogole i tak kroluje tylko 1 aminokwas bcaa leucyna. jak wiadomo mozesz niewiem jak ciezko cwiczyc, ile jesc itd. bez leucyny nie urosniesz to ona jest podstawowym skladnikiem odpowiedzialnym za miesnie. co juz daje jakis poglad o roli tylko 3 aminokwasow bcaa :D drugi izo z tego co pamietam odpowiedzialny za sile chyba jest.

obecnie ludzie kupuja tylko bialko + leucyne (lub bcaa z duza iloscia leucyny) i wychodza na tym bardzo dobrze raz ze tanio, dwa roznorodnosc aminow od a-z, trzy tak sie sklada ze sa pory dnia gdzie bialko jest lepsze od aminow :D naukowo dowiedzione i przetestowane hehe o ile pamietam jakos tak wychodzilo ze jedne sa lepsze przed treningiem, drugie sa lepsze po treningu, przed snem oczywiscie ze bialko, bo aminy ktore szybko sie wchlona nie bede sie utrzymywac tak dlugo we krwi, a duza dawka aminow przed snem powoduje tez bezsennos, tak wiec najlepiej miec i bialko i bcaa lub tylko leucyne

a sklad jak pisalem jesli jest taki zadeklarowany przez producenta to napewno taki jest w rzeczywitosci. wkoncu mieszkamy w cywilizowanym kraju gdzie sa przeprowadzane rozne kontrole, certyfikaty itd. tym bardziej watpie by w anglii wałowali sklad i narazali sie na konsekwencje. skoro w polsce wyszly juz przekrety hi-teca, olimpu, uniwersala cos tam jeszcze pamietam trec mial wpadke to w anglii tym bardziej

szybkie porownanie bo wychodze na zabieg :orany:
w linku jakim mi podales jest:
L-Leucine - 182mg
taka ilosc potrafi naprawde zabic :D gdy np bcaa olimpu 1 tabletka L-leucyna 550mg czyli 3x wiecej, a nie pamietam jakie kupowalem kiedys juz aminy bcaa gdzie leucyny bylo sporo wiecej niz w tych olimpowskich a chcac rosnac musisz przyjmowac minimum 1g leucyny/10kg dlatego niema sie co dziwic ze ludzie tak kupuja i zachwalaja torrenta kotry ma idealne dawki po treningu i ta leucyna :]
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: myprotein

nic innego jak hydrolizat tylko ze w dupnych tabletkach

aaaa no to nie pitol mi ze kupiłeś sobie hydrolizat białka
tylko kupiłeś aminy w tabsach a to zasadnicza różnica
!!!
bo hydrolizawanego białka w proszku na kilogramy
to chyba zadna firma nie sprzedaje (choć nie wiem czemu)
stąd było moje zdziwienie

pozatym nie widze nic niezwykłego ze kupiłeś aminy w tabletkach
bo "tutaj u was są" a w polsce to afryka i nie ma kompleksów amino...
ja sobie jem często amino 2700 universala bo są zwyczajnie najbardziej wypasione
a ze wszyscy mają fioła na punkcie BCAA bo "Joks tak powiedział"
to juz ich sprawa :rotfl: :hyhy:

i wyobraź sobie że w polsce jest taka kosmiczna technologia
że piłem hydrolizat białka w płynie... eee znaczy amino w płynie heh :P :P :P
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: myprotein

aaaa no to nie pitol mi ze kupiłeś sobie hydrolizat białka
tylko kupiłeś aminy w tabsach a to zasadnicza różnica



eeee nie, owszem mialem aminy w kapsach, ale co do tego zestawiku co podalem wyzej to go jeszcze nie kupilem, tylko planuje kupic i w tym zestawie jest hydrolizat w porszku :) W PROSZKU. To poprostu jest hydrolizat bialka serwatkowego :)

Drogi joks'ie to wszystko co napisales o tym ze bcaa sa najwazniejsze - a juz leucyna to wogole - a te aminki co ja kupowalem to tam bcaa jest jak kot naplakal to ja to wszystko wiem :) nie musiales mi tego pisac, ale dziekuje :) Pelne zestawy aminkow tak samo jak hydrolizat jest po to zeby mozna sobie to wziasc szybko po treningu zamiast bialka, bo hydrolizat to nic innego jak wstepnie przetrawione enzymatycznie bialko. Wiec po to sie to bierze zamiast normalnego bialka po treningu bo taki hydrolizat wchlania sie w ciagu sekund. A to ze w nim jest powiedzmy sobie malo bcaa to wiadomo, jest w nim tyle bcaa co w normalnym bialku. Dlatego jak zauwazyles napewno swoim bacznym wzrokiem, oprocz hydrolizatu, izolatu i bialka jajecznego mam zamiar tez kupic bcaa. Wiec mysle ze to jest rozwiazanie by odrazu po treningu łyknac wegle, hydrolizat i bcaa - bo to sie najszybciej wchlonie, a troche pozniej izolat i np. bialko jajaeczne. A moze dokupie sobie do tego tez i sama leucyne - a co bede oszczedzal.... na zdrowiu :P

Ale dziekuje za twoja dluuuuugą wypowiedz (blebleble) bo paru rzeczy nie wiedzialem jak np. :

skoro w polsce wyszly juz przekrety hi-teca, olimpu, uniwersala


a ludzie tak chwalili olimpa, chyba nawet ty jesli sie nie myle, mowiles ze byles w labolatorium olimpa, albo to nie byl olimp ?

wyobraź sobie że w polsce jest taka kosmiczna technologia
że piłem hydrolizat białka w płynie... eee znaczy amino w płynie heh


nie denerwuj sie misiu, nie mialem tego na mysli, prawda jest taka ze u.k. jest 100 lat za murzynami jesli chodzi o suple, nie znaja tu polowe odmian krety jakie sa w polsce, w kazdym stacku kreatynowym jest tylko.....monohydrat a czasem sie zdarzy etyl ester. Chyba ze anglicy doszli do wniosku ze mono jest nie do podbicia a te wszystkie jej odmiany to sciema....tego nei wiem

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: myprotein

W PROSZKU. To poprostu jest hydrolizat bialka serwatkowego :)

hydrolizat wiesz...... moze byc z koncentratu lub izolatu. ma wtedy to samo bv co jego zrodlo...jest wtedy tylko chwytem marketingowym nazywanie takiego produktu hydrolizatem, ktory swoja droga moze byc nawet i z kukurydzy :) i tak naprawde dla organizmu niema roznicy co czlowiek szamie. moze byc i dobre wpc, dla miesni niema znaczenia czy dostarczasz czyste aminokwasy czy nawet estryfikowane czy cycka z kurczaka :D liczy sie calodobowe zapotrzebowanie na bialko i kcl potrzebne do wykorzystania bialka. o reszte zadba najdoskonalsza maszyna jakim jest organizm sam sobie wytwarza to czego mu brakuje glutaminy czy innych aminów. osobiscie dlatego kupuje bialko takie jakie jest najtansze w jak najwiekszej ilosci ;) i niech mi wtedy ktos powie ze kolega po 1kg hydro lepiej urosnie niz ja po 5kg wpc :hyhy:

hydrolizat jest po to zeby mozna sobie to wziasc szybko po treningu zamiast bialka, bo hydrolizat to nic innego jak wstepnie przetrawione enzymatycznie bialko. Wiec po to sie to bierze zamiast normalnego bialka po treningu bo taki hydrolizat wchlania sie w ciagu sekund

no tak sie sklada ze bialko uniwersalne z kazeina w skladzie po treningu wychodzi lepiej niz wszystkie wynalazki ktore wchlaniaja sie nawet w 1 minute ;) choc i dostarczenie odrazu "czegos" nie jest tez zawsze wskazane, mowa tu o pozytywnej fazie katabolicznej, oczyszczajacej organizm i miesnie

a ludzie tak chwalili olimpa, chyba nawet ty jesli sie nie myle, mowiles ze byles w labolatorium olimpa, albo to nie byl olimp ?

olimp to akurat skarzyl vitalmaxa w sadzie :P o używanie nazw "Carbo", "Gainer", Caps", itd. chcieli wysokie odszkodowanie i wycofanie produktów vitalmaxa z rynku. wszystko dlatego ze czesi maja taniej niz olimp :rotfl: ale ci akurat nie dosypywali ph jak universal hehe czy hitec do kreatyny :D
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: myprotein

osobiscie dlatego kupuje bialko takie jakie jest najtansze w jak najwiekszej ilosci


a widzisz w końcu i ty sie przekonałeś do mojej teorii ze nie ma co się
rozdrabniać i przepłacać na pojedyńcze aminy tylko walnąć
dużo białka a organizm sam sobie już zsyntetyzuje
to co mu najbardziej potrzebne w danym momencie ;)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: myprotein
no nie jestesmy cyborgami jak cutler czy inni zawodowcy, jakis fat tez mamy i prywatne zycie poza silownia, praca, szkola, dom wiec i tak nasze miesnie nie odczuja roznicy, bynajmniej takiej bym przeplacal 2x jak na dobrym wpc o dobrym smaku tez urosne :D a hydro i izo niema nawet w ogole smaku :hyhy: w naszym wypadku liczy sie ilosc dostarczanego bialka nie jakość
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024