Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odżywki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

Adaskoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki
Kiedyś 13 latki ganiały się po podwórku a teraz jak się wszystko zmienia jedzą nitrobolon i HMB jeszcze pare lat i będą się wymieniali receptami na sterydy w piaskownicy =D
  • 0
TYLE SZANS, ILE ODWAGI !!!
Nie masz pleców?? NIE OSZCZĘDZAJ ŁOKCI!!!...

Majorka
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 763 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki
Niestety taka prawda :D , a co do młodego to ja w tym wieku w piłke ciskałem :hyhy:
  • 0

revel
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki
co wy macie w bani nie wiecie jaki jest teraz świat ?? u mnie 13 latki już żrą włada do nosa a dziewczynki sie kurwią jak mlody woli ćwiczyć niz gówno robić pod gównianym blokiem to dobrze . Zacznie młodo ćwiczyć to osiągnie sukces ja zacząłem ćwiczyć w wieku 12 lat aikido i na siłowni i co mały jesten ?? 193 cm wzrostu więc nie gadajcie głupot jak koleś stawia na sport a wy go zniechęcacie . A tobie młodzieniaszku radze zakupić białeczko i spokojnie sobie ćwiczyć masz duzo czasu nie musisz sie faszerować kreatyną i innym prochem .
  • 0
im więcej potu na sparingu tym mniej krwi na ringu

Adaskoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki
Revel nie tylko my ale większość osób na ty forum powie ci o tym że na siłownie przyjdzie czas dla młodego bo jest na to za młody ty może i masz te 193 cm ale już wiadomo że przy niskim wzroście wcale mu to nie pomoże jeśli będzie dźwigał ...
Jestem dużo bardziej pewny że lepiej jak by chłopak się wstrzymał, a wzioł się za basen/piłkę/jakieś sztuki walki coś co by mu pomogło w nabraniu koordynacji i pomogło w rozwoju mięśni itp...
A jak by regularnie pochodził na basen, na jakiś KB lub coś w tym stylu + szkoła na pewno nie miał by czasu się nudzić...
Ja w cale wieku 13 lat nie musiałem ćpać/stać pod klatko i g**no robić wystarczyła mi pasja do sportu ;)
  • 0
TYLE SZANS, ILE ODWAGI !!!
Nie masz pleców?? NIE OSZCZĘDZAJ ŁOKCI!!!...

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki
pleciesz bzdury revel,

koleś stawia na sport a wy go zniechęcacie


nikt go tu nie zniechecal do sportu wrecz przeciwnie, polecano mu pilke nozna, basen i inne. Odradzano mu jedynie silownie. I taka jest prawda, podnoszenie ogrmonych ciezarow, czyli typowy trening na mase jest zdecydowanie nie wskazany dla mlodych chlopcow, bo hamuje wzrost. Niech spobie cwiczy judo, karate, basen co tam chce, jest 100 roznych opcji, ale nie silke - nie podnoszenie żelastwa. Trening domatora mu wystarczy.

Zacznie młodo ćwiczyć to osiągnie sukces ja zacząłem ćwiczyć w wieku 12 lat aikido i na siłowni i co mały jesten ??

Staż treningowy: 2 lata


to znaczy ze teraz masz 14 lat ?? :rotfl: skoro staz masz dwa lata, czyli cwiczysz od 2 lat a zaczoles w wieku 12 lat. 115 kologramowy 14-to latek ? chyba jadles duzo owsianki. A tak serio zapewne nie masz 14 lat tylko co najmniej 18. Staz masz wpisany 2 lata bo prawdziwy silowy, masowy trening walisz dopiero pewnie od 2 lat. Wiec nie pisz głupot ze od 12 roku zycia walisz ostry masowy trening, bo ten koles ci uwierzy i zacznie ostro cwiczyc a potem nie urosnie i bedzie karlem.

co wy macie w bani nie wiecie jaki jest teraz świat ??


wiemy, wlasnie wiemy, 13 letni chlopcy sie biora za sterydy a 13 latki ciagnal druta w piwinicy kolegom z podworka. Ale to nie powod zeby radzic mlodemu czlowiekowi zeby zaczal ostro sie pompowac i bral nb2 a za rok co ? meta ? A w wieku 18 lat bedzie zidiocialym karkiem bez mozgu.

jak mlody woli ćwiczyć niz gówno robić pod gównianym blokiem to dobrze .


po pierwsze skad wiesz ze mieszka w bloku :) po drugie jest tysiac rzeczy ktore mozna robic z czasem zamiast gowno pod blokiem. W tym wieku, szczegolnie w tym wieku, mlodziez powinna zadbac o rozwoj mózgu a nie muskulatury bo na muskulature przyjdzie czas, a mózg najlepiej sie rozwija wlasnie w tym wieku i najszybciej zapamietuje. Wiec zamiast robic gowno pod blokiem, w dniach wolnych od judo, basenu i pilki noznej niech sobie poczyta ksiazke, pogra w szachy, obejrzy jakis program edukacyjny :) ...pouczy sie troche ....? Albo niech sobie jakas pasje znajdzie, ja w jego wieku uwielbialem skladac modele samolotow :) Tak wiec nie robilem gowna pod blokiem.

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki
Podpisuje sie pod tym co wyzej napisal Kain
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


revel
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki
fakt od dwóch lat to jestem pojebany z tym żelastwem ;p ale z tego co pamiętam w wieku 13 lat podnosiłem już 50 na klate nic nie biorąc ale nie ćwiczyłem tak ostro . Rozkminiłem teraz o co kaman :P ja poleciłbym młodzieniaszkowi sport extremalny ja od dziecka jeżdziłem na rolkach na początku normalnie a potem extreme może nie uwierzycie ale przy takiej wadze jak teraz grinduje normalnie poręcze :)
  • 0
im więcej potu na sparingu tym mniej krwi na ringu

Adaskoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki
Kain ma w zupełności rację ;)
  • 0
TYLE SZANS, ILE ODWAGI !!!
Nie masz pleców?? NIE OSZCZĘDZAJ ŁOKCI!!!...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024