Skocz do zawartości


Zdjęcie

odzywki z USA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

odzywki z USA
Witam, mam taka sprawe, otoz chce wiedziec jak wyglada sciaganie supli/odzywek z usa.

Jaka jest forma platnosci?
Jak wyglada przesylka (koszty, jak dlugo idzie)?
O co chodzi z tym cłem?

Moze jakies dobre tanie sklepy poleci ktos...

ogolnie planowalbym z kolega sciagniece paru ph i moze cos jeszcze ale mysle ze raczej tylko kapsulki bo prochy za ciezkie (chyba ze zle mysle?)

chcialbym zeby wypowiedziala sie najlepiej osoba ktora sama zamawiala odzywki ze stanow lub w ostatecznosci jakis kolega zamawial, ale nie chce tu wypowiedzi oczytanych ludzi typu rower.. chce wiedziec jak to wyglada dokladnie w praktyce a nie w teorii.... pozdr i z gory dzieki jak ktos pomoze :D
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: odzywki z USA
Cło 10% + 22% VAT

paczka przychodzi do urzędu celnego oni ja sprawdzają, naliczają podatek i cło - dostajesz zawiadomienie i druczek do wplaty/zawiadomienie o stawienie sie w rejowym udziale urzędu celnego. najlepiej placic przez paypal. jak zamawiasz nie w sklepie to mzoesz poprosić o jakies opakowanie i nadanie jako osoba cywilna, ale nei wiele to zmienia po sprawdzają paczki zwłaszcza z suplami rentgenem, elektronika jeszcze przechodzi bo na używana elektronika niema cla i podatku, a nowa możne przejść bez niczego jak zaniżysz wartość na paczce i napiszesz gift

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: odzywki z USA

Cło 10% + 22% VAT


aha no to w sumie troche tego jest ale tez czytalem ze wlasnie rzadko trafia sie do cla a takze ze zazwyczaj 7% vatu doliczaja, ogolnie opinie ludzi byly takie ze wyszlo ich to razem 20-30% wartosci paczki czyli z 200$$ to byloby 40-60 $ czyli jeszcze do przezycia wg.mnie...

a ogolnie taki sklep w stanach mnie oszuka to co ja moge zrobic yyyyyy? :D
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: odzywki z USA
VAT na suple i artykuły spożywcze jest 22% (przed. jak zawiera kakao) 7% na inne, niemniej kreta olimp ma 22% trec też.. a jak cie wydają w USA to możesz.. to możesz zadzwonić do USA i zgłosić sprawę w POLICE ^^D

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odzywki z USA
u cybera produkty z kilosport roznia sie o jakies 10zl, nie oplaca sie
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: odzywki z USA
nazwanynie, moze masz racje.... ale w sumie przedewszystkim chcialem wyprobowac to black hole a do tego przy okazji zamowic cos... hmmm chyba se odpuszcze za duzo jebania sie z tym ;/ :D pozdr
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024