Skocz do zawartości


Zdjęcie

SIŁABOLON


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Becek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Barcin

Napisano Ponad rok temu

SIŁABOLON
Witam . .
Czy mógłby ktoś opisać mi działanie Siłabolonu bo słyszałem że jest podobny do omki lecz mniej szkodliwy . . .
I ile . . . . potrzeba na dobry cykl . .
Chciałbym dodać że ten środek brałbym sam bez żadnych dodatkowych składników cyklu ;)Ahha i nie chciałbym żeby mnie ktoś do wyszukiwarki odesłał bo nie o to mi chodzi . . . Dzięki
  • 0
Kiedy Wy się OPIER*ALACIE ! My trenujemu żeby skopać wam Dupy !!!

pomeran
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kołobrzeg

Napisano Ponad rok temu

Re: SIŁABOLON

Witam . .
Czy mógłby ktoś opisać mi działanie Siłabolonu bo słyszałem że jest podobny do omki lecz mniej szkodliwy . . .
I ile . . . . potrzeba na dobry cykl . .
Chciałbym dodać że ten środek brałbym sam bez żadnych dodatkowych składników cyklu ;)Ahha i nie chciałbym żeby mnie ktoś do wyszukiwarki odesłał bo nie o to mi chodzi . . . Dzięki

siłabolin to masteron produkcji rosyjskiej jest to dobry srodek na utwardzenie mieśnia nie powoduje retencji wody dobry jest też na zwiększenie siły, jest to krótki estr tak więc musiał byś kuć się co drugi dzień
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: SIŁABOLON
:bolin--substancja czynna etylostrenol(pochodna nandrolonu)
masteron-sub czynna Propionian drostanolonu (pochodna dihydrotestosteronu,)


siłabolin stosuje sie wraz z jakimś testosteronem wtedy siłabolin daje maksymalne działanie anaboliczne.
zastrzyk co 2 dzien. Okres stosowania nie powinien być dłuższy niż 6 tygodni, gdyż po tym okresie nie występuje już tak silne działanie anaboliczne.
teraz bardzo ciezko o jakis dobry silabolin jak z wiekszoscia anabolikow za wschodniej granicy
sam wielokrotnie stosowalem silabolin i niestety raz aby mialem w rekach orginal
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

Becek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Barcin

Napisano Ponad rok temu

Re: SIŁABOLON
Ahha dzięki . . . a co na odblok ?? i czy może on srodkiem używanym do zdobycia masy ?? bo że siła po nim idzie to wiem a jak z masą ?? i na cykl ile by było potrzebne bo jak narazie to jestem pod wrażeniem tego środku . . . Czy to prawda że siłabolon nie działa na wszystkich ?? znaczy się jakieś efekty są zawsze ale mi zależy właśnie na masie a trudno jest mi ją zdobyć ;/
  • 0
Kiedy Wy się OPIER*ALACIE ! My trenujemu żeby skopać wam Dupy !!!

laska05b
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
43
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sporty walki
    silownia

Napisano Ponad rok temu

Re: SIŁABOLON
zalezy jakie miales cykle i dawki za soba
ja osobiscie bralem silke 50mg e2d
czy do zdobycia masy tak ale najlepiej z polaczeniem go z innym srodkiem?
na cykl ile ???policz sobie skad ja mam wiedziec jak biezesz i co ile dni bierzx go nie dluzej niz 6 tyg
i czy dziala na wszystkich????? nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo na tych co nie dziala to maja fake!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0
"Łzy dadzą ci współczucie pot da ci rezultaty"

!!!!!!! Wróciłem !!!!!!!

Becek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Barcin

Napisano Ponad rok temu

Re: SIŁABOLON
dzięki . . . bo kumpel mówi że może mi załatwić ale właśnie boje się że to jakiś shit będzie . . . ogólnie to ja chciałem go z metką no ale po tym co napisałeś to się zastanawiam czy aby na pewno decydować się na siłke
  • 0
Kiedy Wy się OPIER*ALACIE ! My trenujemu żeby skopać wam Dupy !!!

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: SIŁABOLON

dzięki . . . bo kumpel mówi że może mi załatwić ale właśnie boje się że to jakiś shit będzie . . . ogólnie to ja chciałem go z metką no ale po tym co napisałeś to się zastanawiam czy aby na pewno decydować się na siłke


Napewno to bedzie WIELKI SHIT :clap: SILABOLINU już nie ma od lat na rynku wiec mozesz kluc sie ile wlezie w dupe.
Ale jezeli masz jakiegos SILABOLINA :clap: to nie zrobisz na nim nic konkretnego - jezeli chcesz masy to odpada,

Becek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Barcin

Napisano Ponad rok temu

Re: SIŁABOLON
Oki WIELKIE DZIĘKI :clap:
  • 0
Kiedy Wy się OPIER*ALACIE ! My trenujemu żeby skopać wam Dupy !!!


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024