Skocz do zawartości


Zdjęcie

Xpel


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

fighterkoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Xpel

Witam mam Taki Srodek Xpel srodek Glownie malo znany polegajacy na zminimalizowaniu wody podskornej Mam takie pytanie czy brac to tak jak napisal producent ??
Za 2 miesiace bede mial cykl na mase na kreatynie wziazc ten srodek teraz na wakacjach przed cyklem czy po cyklu Znajomy ktory jest wlascicielem sklepu z odzywkami powiedizal aby brac przed nie wiem dlaczego a i zastanawialem sie nad jakals redukcja nie wiem robic odrazu w czasie zrzucania wody czy jechac na razie na mase szczerze ten srodek kupilem z ciekawosci i nie tak na cialo tylko chcialbym sie pozbyc efekty spuchnietej twarzy Oczywscie nie bralem sterydow ... Dziekuje i pozdrawiam

 

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...0-kaps-2,p.html


  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Moje fotki :)

krzychu1910
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się biorą dzieci??
  • Zainteresowania:Seks Dragi Rap :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Xpel
przed bo kreatyna robi ci miesnie glownie z wody :) i jak zazyjesz po to moze ci spasc szybko
  • 0
To nie jeste jeszcze czas nieustających wakacji...

fighterkoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Xpel
krzychu1910,
a no w sumie na logike glupi jestem hehe
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Moje fotki :)

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Xpel

Mam takie pytanie czy brac to tak jak napisal producent ??

tak
a powod ten co krzych
  • 0

fighterkoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Xpel
a jak z redukcja robic redukcje przy pomocy tego czy jechac tak o dalej na mase a pozniej mocna redukcja ...?w sumie ja nie choze nigdzie bez koszulki to tylko dla mnie
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Moje fotki :)

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Xpel
najlepiej to zrób cykl na krecie a potem liposukcję :rotfl:
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Xpel
a ja powiem tak, jesli na tej focie to ty, to jestes w.y.j.e.b.a.n.y skurczybyk i gdybym to ja byl Toba to juz bym nie walil typowych cykli na mase bo juz jestes d***, skoro nie robil bym cykli na mase to cykle na redukcje tez byly by zbedne, poprostu jechal bym caly czas cykle na rzeżbe, tylko i wyłacznie. Ja juz w sumie tak robie bo mam za duzo miecha, i podobnie ja ty cwicze dla siebie a nie na pokaz na plaze, dlatego cwiczye sobie teraz tylko rzezbe. Przy rzezbie zawsze cos tam ci ida w gore obwody - nie tak jak przy masowce - ale zawsze cos, mi to styka

fighterkoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Xpel
Tak ta fotka pod spodem to moja niestety a nad fotka jest link do zdjec to ocen jak chcesz hehe Nie przesadzaj nie wygladam az tak dobrze srdnio jak na moj wiek a jezeli chodzi o wyglad to ja cwicze dla siebie ale nie oczekuje Tam skromnych 42 w lapie czy ilusc. chce wiecej hehe jak kazdy tutaj raczej
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Moje fotki :)

Karol1418048738

    Bywalec

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Xpel
Lepiej nie brać wcale.

Jesli nie stratujesz w zawodach lub nie robisz maksymalnej rzeźby.
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Xpel
no wiadomo ze pudzian to ty nie jestes, ale mi by wystarczylo to co ty masz, choc nie wiele mi brakuje :P ale ja mam sporo fatu i musze sie z nim uporac, wiec bede juz walil tylko rzezbe, nie chce byc jakims tam "karkiem" pozatym na odzywkach juz daleko i tak nie zajde, musial bym sie koksu czepic a tego nie chce, pozatym kobieta mi zabronila :/

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Xpel

przed bo kreatyna robi ci miesnie glownie z wody :) i jak zazyjesz po to moze ci spasc szybko


:przestraszony: mięśnie z wody o kurwa :rotfl:


a co do tematu daruj sobie diuretyki bo jeden środek ci nic nie da a po co sobie psuć nerki itp lepiej kup sobie jakis spalacz i zacznij redukować tłuszcz ;)

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Xpel
Na diuretykach dieta wyglada tak skapo ze bez wczesniejszego przygotowania i bezposredniej pomocy kogos doswiadczonego bys tylko chlal wode i latal do kibla z bolem fiuta przy szczaniu. No moze nie na tym srodku, ale na silniejszych napewno. Diuretyki stosuje sie tylko przed zawodami, czyli z koncem redukcji.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Xpel
i wszystko jasne czemu maks ma 90 kilomasy :hyhy:

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Xpel
suchuteńkiej masy :rotfl:


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024