Skocz do zawartości


Zdjęcie

Coś na koncentracje podczas treningu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

karol1991418048782
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Coś na koncentracje podczas treningu
Zaczynam trening i pierwsze 15-20minut przebiega tak jak powinno, z czasem trace koncentracje, nie mogę się skupić na ćwiczeniach, nie przykładam się. Może mi brakuje jakiś witamin? Jakies suple pomogą?
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na koncentracje podczas treningu
karol199, - moze jesteś przetrenowany?? zrób tydzien regeneracji ;)
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na koncentracje podczas treningu
Ja miałem podobnie, ale znalazłem 2 przyczyny po wyeliminowaniu których treningi stały się dużo lepsze.
1. Sen, gdy chodziłem do szkoły myślałem że 8h snu mi wystarczy. Ale na siłce nic mi się nie chciało :/ gdy zaczełem opuszczać pierwsze godziny i spałem po 10h treningi odrazu stały się dużo lepsze :D Taka prawda jeżeli się nie wyśpisz to nawet 100kaps Life Energgy Ci nie pomoże ani 10l Tigera.
2. Ograniczenie węglowodanów prostych przed treningiem. Węglowodany proste szybko podnoszą poziom cukru we krwi po czym szybko następuje jego spadek. Po czym stawałem się bardzo senny. Kiedyś lubiałem wypić sobie Carbo Olimpa przed treningiem co także nie pomagało mi w treningach. Gdy przestałem pić Carbo a przed treningiem zażywałem jednynie węglowodany złożone było znacznie lepiej.

Albo tak jak pisze Bikerider możliwe że przetrenowanie Ciebie dopada. Jeżeli masz problemyz tą koncentracją to Life energgy powinno pomóc w ostateczności.
  • 0

krzychu1910
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się biorą dzieci??
  • Zainteresowania:Seks Dragi Rap :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na koncentracje podczas treningu
Blackzone, ten twoj pierwszy pomysl mi sie podoba :)
  • 0
To nie jeste jeszcze czas nieustających wakacji...

karol1991418048782
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na koncentracje podczas treningu

Ja miałem podobnie, ale znalazłem 2 przyczyny po wyeliminowaniu których treningi stały się dużo lepsze.
1. Sen, gdy chodziłem do szkoły myślałem że 8h snu mi wystarczy. Ale na siłce nic mi się nie chciało :/ gdy zaczełem opuszczać pierwsze godziny i spałem po 10h treningi odrazu stały się dużo lepsze :D Taka prawda jeżeli się nie wyśpisz to nawet 100kaps Life Energgy Ci nie pomoże ani 10l Tigera.
2. Ograniczenie węglowodanów prostych przed treningiem. Węglowodany proste szybko podnoszą poziom cukru we krwi po czym szybko następuje jego spadek. Po czym stawałem się bardzo senny. Kiedyś lubiałem wypić sobie Carbo Olimpa przed treningiem co także nie pomagało mi w treningach. Gdy przestałem pić Carbo a przed treningiem zażywałem jednynie węglowodany złożone było znacznie lepiej.

Albo tak jak pisze Bikerider możliwe że przetrenowanie Ciebie dopada. Jeżeli masz problemyz tą koncentracją to Life energgy powinno pomóc w ostateczności.


Teraz mam wakacje, więc staram zapewnić sobie 9h snu. Wydaje mi się, że właśnie to działa odwrotnie niż powinno się wydawać. Gdy chodziłem do szkoły to spałem po 6h a jednak pod wieczór miałem siłe i chęci do ćwiczeń i wszystko było ok. Teraz jak jest gorąco, praktycznie wszystkie siły ze mnie opadają, niby wykonuje ćwiczenia, ale czuje takie zmęczenie, dekoncentracje. Spróbuje tak jak mówisz life energy, jeszcze jutro przed treningiem walne tigera, zobaczymy czy coś zadziała. Ps. może to ważne, ale niogdy nie pije kawy, i żadko kiedy wypijam jakies srodki które zawierają kofeine, a po mimo tego, czasem 4puszki tigera na mnie nie działają :/
  • 0

mrc1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Siłownia, suplementacja, kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na koncentracje podczas treningu
No to ze snem to różnie... Ja zauważyłem że nieraz jestem bardziej zmęczony jak wstaje ok 9:00 niż o 6:00... sam nie wiem czemu tak mam :kwasny:
  • 0
Life is too short to be small

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na koncentracje podczas treningu
mrc, bo organizm lepiej sie regeneruje spiąc wieczorem (czyt: od godzinny 20), niz w godzinna porannych ;)
  • 0

karol1991418048782
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na koncentracje podczas treningu

mrc, bo organizm lepiej sie regeneruje spiąc wieczorem (czyt: od godzinny 20), niz w godzinna porannych ;)


Zrobiłem taki mały test. Wieczorem dałem wycisk brzuszkowi, i bylem na 100% przekonany, że rano będą zakwasy. Wstałem więc wczesnie rano (godzina 6 z groszami) i sprawdzam... i NIC, brzusio git, zadnych zakwasów, więc kłade się dalej spac. Budze się o godzinie 10 i nagle spinam brzuch i masakra- takie zakwasy , że sie podnieść nie mogłem. Nie mam pojęcia czemu w ciągu 4 godzin się zrobiły takie zakwasy jak o 6 rano nic nie było :/
  • 0

f-man
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na koncentracje podczas treningu

(...)Teraz jak jest gorąco, praktycznie wszystkie siły ze mnie opadają, niby wykonuje ćwiczenia, ale czuje takie zmęczenie, dekoncentracje.(...)

Może za mało wody? Ile wypijasz na dobę? :)
  • 0

karol1991418048782
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na koncentracje podczas treningu

(...)Teraz jak jest gorąco, praktycznie wszystkie siły ze mnie opadają, niby wykonuje ćwiczenia, ale czuje takie zmęczenie, dekoncentracje.(...)

Może za mało wody? Ile wypijasz na dobę? :)


To troszke pomaga, bo jak wyżłopie 5L na dzień to treningi idą troche lepiej, ale więcej już wypić nie moge bo mnie zatyka :D, poza tym starsza się drze, że codziennie musi latać po baniak 5Lwody bo tak żłopie :rotfl:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024