Skocz do zawartości


Zdjęcie

3 CYKL PROŚBA O PORADĘ !!!!!!!!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

jwojtasin
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

3 CYKL PROŚBA O PORADĘ !!!!!!!!!!!!
Witam,

Do tej pory miałem 2 cykle. Ostatni to Kre-Alkalyn Olimp 1250mg oraz jabłczan Trec 1250mg. Po około 6 tygodniowej przerwie regeneracyjnej od tych supli chciałbym rozpocząć kolejny cykl. Doradżcie co mogę wziąść chodzi mi o efekty. Zastranawiałem sie nad połączeniem jabłczanu który mi został z jakimś NO przed i ewentualnie po treningu. We wrześniu mam ślub więc chciałbym wyglądać dobrze. Do tej pory przytyłem 4kg na gainerze Hi-Teca. A aktualnie biore BCAA Olimpu, L-glutamine Biogenix, Tauryna Olimp, w czasie treningów carbo. Ćwicze 3xtyg
Wiek 26lat, waga 84kg, wzrost 182cm, staż 7miesięcy
Dordźcie jakie suplementy wybrać i ewentualnie co zmienić.
Dieta rozpoczęta od czerwca.
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: 3 CYKL PROŚBA O PORADĘ !!!!!!!!!!!!
Glutamina, Tauryna i Bcaa sa zbedne przy robieniu masy... na redukcji Tak. Walnij sobie jakies mocne staki m.in XPand, Horse Power, Storm i wiele innych. Dołóż do tego jakis NO Booster aby treningi byly jeszcze efektywniejsze dobrze w stosunku cena/jakosc wypada White flood. Mozna tez Walnac polaczenie STORM&Shock Therapy, ale cos ostatnio narzekaja na Shocka. Co Ci szkodzi jak mozna teraz dostac ten zestawik doslownie za pół ceny... opcji jest wiele, ale walnij jakies mocne staki do tego dieta i ospowiedni trening z uwzglednieniem porzadnej regenerki i powinienes byc najprzystojniejszym Panem Młodym na swoim ślubie:PPPP hehe :D
  • 0
wracamy do żywych...

jwojtasin
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 3 CYKL PROŚBA O PORADĘ !!!!!!!!!!!!
Czyli co, ogólnie to odstawić aminki bcaa, tauryne i glutamine, tak??
A do tego jabłczana Treca 1250mg, który mi pozostał co w takim razie dobrać ?? Mogą być stacki, które opisałeś typu XPand, Horse Power, Storm (...) i do tego jakbyś móg mi polecić jakiś NO Booster. Tak żebym wiedział co kupić i jak połączyć. i Jeszcze prośba o sposób dawkowania w DT i NDT.

Wielkie dzięki. Pozostało jeszcze 3 miesiące więc czasu troche jest. Rozwijać się rozwijam, ale z boczku też się troche odłożyło:-(
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 3 CYKL PROŚBA O PORADĘ !!!!!!!!!!!!
ja uwazam inaczej, dla mnie bcaa jest zaraz przy kreatynie najwazniejszym suplementem, inne aminokwacy nir rozgalezine tez sa przydatne, bcaa do niedawna bylo jedynym w polsce zrodlem leucyny ktora hamuje katabolizm po treningowy jednoczesnie zwiekszajac anabolizm. po za tym dzieki bcaa jest mozliwosc robienia porzadniejszych treningow, dokladniejszych z wiekszymi ciezarami, dzieki bcaa mozna robic powolnie cwiczenia, a dokladnie, bardzo widzoczny jest wplyw na trening, a co pozniej przeklada sie na mase i sile, jesli masz juz zakupione bcaa to kup jeszcze troche, spokojnie mozna jesc wiecej niz pisza na opakowaniu, najlepiej gdy bys podal jakie masz. czy glutamine i tauryne tez juz kupiles?

glutamina jest ponoc dobra na katabilizm, nie probowalem jeszcze, a tauryna popularna jako transporter kreatyny [nie jest ona koniczna, ale jesli juz kupiles to nie zaszkodzi]

poczytaj o leucynie [ nie mylic z lecytyna] ktora zazwyczaj jest 50% skladnikiem bcaa, od nie dawna sa inne suplementy z sama leucyna, z vitalmax'a, z olimpa' i pvl, jak dla mnie to ta z olimoa jest naj ekonomiczniejsza,
dobrze miec jedno i drugie.

jako stacka zainteresoj sie stormem, lub green magnitude, chociaz ja bym na twoim miejscu kupil zwykla kreatyne, mono lub z olimpa magna power, obecnie jest na nia parcie.

ja bym jeszcze odczekal ze stakiem, mozliwe ze nie odczujesz roznicy pomiedzy nim a pojedyncza kreta, np magna power.

jak twoje cykle wygladaly, kiedy, jak dlugo?
  • 0

jwojtasin
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 3 CYKL PROŚBA O PORADĘ !!!!!!!!!!!!
Poprzednie cykle:
1. Mono Olimpu oraz Crea Mass
2. Kre-alkalyn Olimpu 1250mg oraz cm3 Trek 1250mg.

Po drugim cyklu czułem kopnięcie i przyrost siły.

CO radzisz??
  • 0

krzychu1910
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się biorą dzieci??
  • Zainteresowania:Seks Dragi Rap :)

Napisano Ponad rok temu

Re: 3 CYKL PROŚBA O PORADĘ !!!!!!!!!!!!
walnij sobie jakieś stacki i białko jakieś .
Teraz dobre jest podobne Green Magnitude
  • 0
To nie jeste jeszcze czas nieustających wakacji...

Rafal91
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: 3 CYKL PROŚBA O PORADĘ !!!!!!!!!!!!
Zapytam tu zeby nie robic syfu piszac nowy temat.
Biore kreate olimpa i slyszalem ze po 3 tyg brania, robi sie tygodniowa przerwe. Prawda?
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: 3 CYKL PROŚBA O PORADĘ !!!!!!!!!!!!

Prawda?

nie
  • 0

mrc1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Siłownia, suplementacja, kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: 3 CYKL PROŚBA O PORADĘ !!!!!!!!!!!!

Zapytam tu zeby nie robic syfu piszac nowy temat.
Biore kreate olimpa i slyszalem ze po 3 tyg brania, robi sie tygodniowa przerwe. Prawda?


cykl na kreatynie trwa srednio 6-7 tygodni i po tym sie robi przerwę na wysycenie organizmu, ta przerwa powinna trwać minimum tyle ile trwał cykl. I nie ma tu znaczenia czy jest to kreatyna olimpa, treca czy innego producenta :hyhy: :hyhy:
  • 0
Life is too short to be small

jwojtasin
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 3 CYKL PROŚBA O PORADĘ !!!!!!!!!!!!
Podsumowując mogę na 3 cykl połączyć następujące suple : cm3 Trec 1250mg + cell pump + X-pand.

Podpowiedzcie czy to połączenie jest porządne na kolejny cykl, który planuje rozpocząć w lipcu.



Do tego mam bcaa oraz tauryne.



CO myślicie o takim połączeniu???????
  • 0

mrc1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Siłownia, suplementacja, kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: 3 CYKL PROŚBA O PORADĘ !!!!!!!!!!!!
po co Ci jeszcze do tego cm3? :rotfl:
  • 0
Life is too short to be small

jwojtasin
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 3 CYKL PROŚBA O PORADĘ !!!!!!!!!!!!
bo mi akurat zostało z poprzedniego cyklu
  • 0

MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 3 CYKL PROŚBA O PORADĘ !!!!!!!!!!!!
polaczenie dobre, skoro ci zostalo to dorzuc to

cp ile masz gram? i tak ci sie szybciej skonczy niz xp (tez zalezy od dawkowania) , i na jego miejsce se dasz cm, tez jablczan
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 3 CYKL PROŚBA O PORADĘ !!!!!!!!!!!!
ja bym zrobil tak, jesli byl bym toba i:
w zamiarze mial bym cwiczyc po to by osiagnac cos wiecej, badz mial bym w zamiarze cwiczyc przez duza czesc zycia, wziol bym to co juz masz, i dokupil bym tyle kreatyny by mi starczylo na ten cykl, mozesz tez dokupic zamias staku, magnezowa kreatyne ktora w tej chwili jest bardzo popularna, jest w wiekszosci nowych dobrych stakow, np w stormie, i wspomnianym green magnitude. miejac w planach dluzej cwiczyc niz tylko do slubu, to bym nie kupowal jeszcze staku, ewentualnie NBII ktory tez jest dobry, pompuje miesnie, i ma w miare ujednolicony sklad kreatyny. mial bys polaczenie pompera i krety, nie musial bys kupywac NO BOOSTERA.

a miejac w planach treningi tylko do slubu, to kupil by sprawdzonego storma, lub green magnitude, oba polecane przez ludzi.

podsumowojac, nie wiadomo czy odczujesz roznice po miedzy stakiem, a zwykla pojedyncza kreatyna, bo ona moze ciebie jeszcze porobic. wiec jesli bedziesz cwiczyl dluzej, to bierz jeszcze na ten cykl zwykla kreatyne. jesli cwiczysz tylko dla slubu, to kupuj staka, bo on napewno cie porobi.

powodzenia na nowej drodze zycia :padam:

a i tak czy owak to bym dokupil jeszcze LEUCINE STAK z OLIMP, wystarczy maly, 150tab, podziel przez ilosc treningow w cyklu i tyle jedz po treningu.

bcaa tez podziel przez ilosc treningow i jedz tyle przed treningiem.
  • 0

jwojtasin
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 3 CYKL PROŚBA O PORADĘ !!!!!!!!!!!!
Dzięki wielkie za rady.
Wykorzystam jabłczana, który mi został i myśle nad Stormem (tylko troche za drogi)/Cell Pumpem lub x-pandem.
Zostało mi pare porcji gainera Hard Mass'a. Waga 81kg, wiek 182cm, 26lat. Co radzicie kupić, gainera czy białko?? Dieta następująca:
07:00
Platki owsiane 100g
Mleko 0,5 400g
Chleb zytni 100g

09:30
Gainer 75g

11:00
Ser twarogowy chudy 80g
Chleb razowy 100g

13:00
Ryż 100g
Tunczyk w sosie wlasnym 110g

14:00
Banan x2

16:00
Chleb zytni 150g
Jaja cale got. 150g
TRENING18-20

20:00 Carbo

20:30
Piers z kurczaka 150g, ryż 100g

22:00
Jogurt 200g
Banan



Kcal - 3317
bialko - 220g
tluszcze 49g
weglowodany 527g
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 3 CYKL PROŚBA O PORADĘ !!!!!!!!!!!!
jesli bbys utrzymal diete to a ni bialko ani gainer ci nie potrzebny, mozesz zaoszczedzic, albo wydac na cos innego.

storma mozesz kupic na allegor w okolicach 120zl +wysylka,
  • 0

jwojtasin
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 3 CYKL PROŚBA O PORADĘ !!!!!!!!!!!!
Czyli odpuścić białko bądź gainerka do takiej dietki???
Pozdrawiam
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 3 CYKL PROŚBA O PORADĘ !!!!!!!!!!!!
mysle ze tak, ewntualnie mozesz kupic sobie jedna sztuke np gain bolic 6000 dobrze sie rozpuszcza kosztuje od 25-18 [18 w promocjach gdy duzo kupujesz]
mogl byys go miec i czasem sobie zjesc, ale czesto jest tak ze gainer rozwala diete, bo niechce ci sie jesc to idziesz po gainera, a jak go nie masz to mobilizujesz sie do diety.
diete mozesz wstawic do dzialu odzywiania to ci dokladniej powiedza czy cos w niej zmienic, ale przy takiej ilosci wartosci odzywczych, takie uzupelniacze typu gainer, czy bialko sa zbedne,
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024