Skocz do zawartości


Zdjęcie

kreatyna+karnityna??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

kreatyna+karnityna??
Witam mam pytanie czy jest sens brania kreatyny zeby podszprycowac mase rak a jednoczesnie karnityne aby zgubic brzuch?prosze o porade.. :dontgetit:
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna+karnityna??
k-x, niby jest sens, ale robienie masy z jednoczesna reduckja to już wyzsza szkoła jazdy. lepiej zrób pierwsze cykl na mase, a potem redukcje :]
  • 0

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna+karnityna??
no tak w sumie mase juz mam dobra.. ale chcialbym "zjesc" sobie kreatynke jakas dobra na sile, odrazu jakas masa wplynie a do tego zbic brzuch (pas +spalacze, aeoroby, a6w)
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna+karnityna??
k-x, - przy redukcji kreatyne bardziej wykorzystuje sie jako antykatabolik, aby uchronic mięsnie przed katabolizmem. a zamiast l-karnityny to juz lepiej kupic jakis spalacz- lepiej na tym wyjdziesz ;)
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna+karnityna??

Witam mam pytanie czy jest sens brania kreatyny zeby podszprycowac mase rak a jednoczesnie karnityne aby zgubic brzuch?prosze o porade..


jest sens

Kodzak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna+karnityna??
pierw zrob jeden cykl a potem drugi
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna+karnityna??
jak bierzesz kreatynę i nabierasz masy, a nie chcesz się mocno niepotrzebnie zalać tłuszczem to kup sobie lepiej CLA&green tea. Teraz najlepiej wychodzi Olimpu albo treca.
  • 0

done
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z lozy szyderców
  • Zainteresowania:robie tylko to co lubię

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna+karnityna??
dla mnie jest bez sensu "rob mase a pozniej redukcje" Jak sie odpowiednio ćwiczy i odżywia na podstawowych nawet odżywkach idzie sama masa, przy tym pośrednio spala sie tłuszczyk. Wiem po sobie i nikt mi nie przegada ze nie da się zrobić masy i jednocześnie brzucha!
  • 0
w praktyce ABS jest lepszy niż A6W

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna+karnityna??
przejdź na ketoze i po sprawie :hyhy:
low carb w ciągu tygodnia i ładowanie węglami w weekend ;)

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna+karnityna??
ludzie kochani, a skad wam sie wzieło ze po krecie zalewa tluszczem ?? albo ze wogole zalewa ? bzdury !!!! wiecie czemu polowa z ludzi na tym forum tak twierdzi ? bo kazdy z was do krety zjadal tony gainera albo carbo albo dextrozy - zeby niby sie lepiej kreta wchlaniala - to kur... nie ma sie co dziwic ze kogos zalewa !! Jesli sie chce to mozna nabrac czystej masy miesniowej bez zalewania - i na pewno nie za pomoca wegli w postaci gainera 4 razy na dzien w podwojnej porcji - tak na wszelki wypadek zeby szybciej urosnąc

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna+karnityna??
mało tego kreta mile widziana na redukcji nawet :hyhy:

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna+karnityna??

mało tego kreta mile widziana na redukcji nawet


oczywiscie ze tak, bo chroni miesnie

takie durne przesady ze kreta zalewa, jak ma nie zalewac jak sie w.p.i.e.p.r.z.a tony gainera dzinnie ? dlatego jestem przeciwnikiem gainerow, bo kazdy kto to kupi to potem odruchowo żre to w porach ktorych nie powinien spozywac wegli. Wegle sa cholernie wazne zeby miesnie rosly ale na dobra sprawe wystarczy jesli sie spozyje wegle raz na dzien - po treningu !! ewentualnie tez rano na czczo po snie, zeby uzupelnic niedoór glikogenu i tyle ! A sa tacy - ostatnio sie do tego przyznali - ze pija tigera przed treningiem na pobudzenie - bład !! jesli komus zalezy na niezalewaniu nie powinien tego robic - spozywac wegli przed treningiem. A taki tiger czy red bull zawiera okolo 30 gram wegli. Spozycie wegli przed treningiem powoduje wyrzut insuliny. A to zle ! W czasie treningu organizm powinien czerpac energie ze spalania zapasow tluszczu a nie po przez dostarczenie wegli do krwiobiegu ! Po treningu jest odpowiednia pora na wegle. Taka "mała" róznica a jednak ogromna dla poprawnego metabolizmu.

Dlatego jestem przeciwnikiem gainerow - bo to wyklucza poprawne dawkowanie wegli. Dobre białko i carbo to jest rozwiazanie.

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatyna+karnityna??
ja tam gainera jem tylko po treningu , dlatego nawet kupiłem sobie tera tego Volumasa 35 bo ma bardzo dobry skład i jest jak znalazł po treningu ;)


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024