Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierwszy samochód


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
190 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Które byś kupił? (48 użytkowników oddało głos)

Które byś kupił?

  1. Opel Omega (3 głosów [5.56%])

    Procent z głosów: 5.56%

  2. Ford Mondeo (4 głosów [7.41%])

    Procent z głosów: 7.41%

  3. Ford Focus (4 głosów [7.41%])

    Procent z głosów: 7.41%

  4. Audi A4 (25 głosów [46.30%])

    Procent z głosów: 46.30%

  5. VW Golf IV (18 głosów [33.33%])

    Procent z głosów: 33.33%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy samochód
ja mam w link4 ale przeniose sie chyba do Liberty Direct :D mój ojciec tam ma i na niego miał bym niezłe zniżki wtedy ;)

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy samochód
ja to mysle ze jak kupie fure to se na matke zarejstruje i wsio bo jak tak patrze to ja bym musial placic przykladowo 1500 a mamusia za to samo placi 500 zl heh

a co do zalet wad to tak jak w jakiejs reklamie widzialem: kazde oc jest w sumie takie samo tylko sie cenami roznia ;p
  • 0

Marchewa_1985
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:komputery, siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy samochód
ja mam samochód opłacony na wspólwłaściciela z ojcem i place jakieś 500 zeta na rok w hestii nie jest źle ...
  • 0

GośćGuest_MariuchxD_*

Guest_MariuchxD_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy samochód
ale jak zarejestrujesz na kogos to porzeciez po kilku latach cene bedziesz mial taka sama? a jak na siebie to znizki bedziesz dostawal... nie jest tak bo sie nie orientuje za bardzo :P

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy samochód
huj mi z tych znizek, zrobic tak jak marchewa mowi czyli tylko jakos wspolwlasciciel i tyla, ja nie mam prawka ani auta a znizki mi juz rosna bo mama wpisala mnie jako wspolwlasciciela samochodu rodzicow, a znizki aktywuja sie dopiero od 25 roku zycia ;p no i oczywiscie w nic nie mozesz pierdolnac przez ten czas bo inaczej dupa zbita :P
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy samochód
jak jest ze współwłaścicielem to zniżki też lecą na Ciebie (osobno), ja tak mam niemniej płace 1500zł mimo, że ojciec ma 60% zniżek normalnie przy bmw płacić miałbym 2500zł na rok :szok: dlatego wybrałem link4, bo tanie, choc raczej nie ma szans dostać od nich odszkodowania, ale i tak nie chciałbym dostawać odszkodowania, bo wtedy zniżki za bezszkodowa jazdę się traci..

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy samochód
no ja dużo nie płace bo 1400 i ciągle bez stłuczki także na razie zbieram zniżki na siebie :D
a co do OC to różni sie sporo jednak nie tyko ceną bo możesz płacić 2000 , 2300 ,1700 zł itp ale możesz np nie dostać zwrotów za lawete , albo dostaniesz tylko połowe , albo masz pakiet 24h albo 12h , OC moze obowiązywać w krajach uni albo nie tak że różnice są spore i nie ma co oszczędzać

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy samochód
wracajac do sportowych aut, to fakt w tych cywilnych "sportowkach" daja wiecej koni, pare wlotow, i czasem zawieszenie lepsze. ale idac waszym tokiem myslenia, taki db9, continental, czy corvetta, to sa auta klasy GT, grand turning, inaczej luksusowa jazda, inaczej szybka limuzyna, to nie sa auta sportowe, aauto sportowe to taki focus wrc. chyba uwazam ze takiemu focusowi rs jest blizej do sportu niiz db9, [nie mylic z dbr9 ktory jest autem zabranym zywcem z toru]

maclaren slr tez nie jest autem sportowym

sportowe auta to takie cos co robi tvr, czy lotus, w wiekszosci ich modeli by miec korbke do szyby musisz w chuj zaplacic a o elektryce, klimie czy radiu nie wspomne, masz kirownice 4kola blache i moc
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy samochód
chcesz auto sportowe to se kup Subaru Impreze STI ale nie te nowe bo to gówno :hyhy: albo
nowego Lancera :hyhy:

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy samochód
najlepiej byc " Dawcą " i pocinac na Yamaha R6 i jest wypas

Szelest_88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała
  • Zainteresowania:sport (deska, silownia itp :P), tuning, elektronika, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy samochód
Ceny aut na bank sie zmienia za 2 lata i nie mowcie ze nie. Moze sie podniosa jeszcze mi poweicie.


316 nie jezdzi az tak szybko znowu nie przesadzaj :P ja mam porownanie z 318 kumpla i jest roznica pomimo tylko 10 koni na korzysc 318.

A co do ubezpieczenia to HDI asekuracja na pol z matka 60% zniki za e36 316 362zl :rotfl:
Taniej nie ma...
  • 0
Taaa... Lepiej jak jest więcej...

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy samochód
ta z latami auta potanieją ale nieznacznie , najwięcej tracą na wartości auta w przeciągu 4 lat od produkcji bo takie z 2008 roku co kosztuje 80tyś za 3 lata będzie warte 65tys :D

Peet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domciu

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy samochód
panowie, nie ma co, ale zajebiście zboczyliście z tematu :D Ja bym chciał golfa IV 1.9 TDi :)
  • 0
What is defeat? Nothing, but education, nothing, but the first step to something better.

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy samochód
a co sie dziwić peet to strasznie spamerski temat :hyhy: tyle do pisania ze ho ho :hyhy:
a co do golfa IV to hmm auto dobre ale straszliwie oklepane :D bo każdy kto dostanie prawko kupuje albo III albo IV i kozaczy (ofcorse w pewnym przedziale wiekowym :D) :hyhy:

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy samochód
Dołączona grafika

a ja sobie cos takiego sklepie z aluminium, do tego kupie dziewczynie smarta i heja na wakacje bez bagazu
:P
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy samochód
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :hyhy:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
wyremontować i będzie snoop devile :rotfl:
i zobaczcie jaka pojemność silnika :rotfl:

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy samochód
ta corveta fajna nawet , ale wolabym nissana 350z

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy samochód
ciekawe ile one pala :D strzelam ze ten cadilac to lekko 25-30 litrow pociagnie ;d
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy samochód
one tyle pala na wolnych obrotach, jak stoja na N.
ta corvetta jest naladniejsza z posrod wszystkich ona kojarzy mi sie z tymi wszystkimi kreskowkami z cartoon byla taka bajka o wyscigach.
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy samochód
chodzi o ta co jeden typ zawsze oszukiwal a i tak nie mogl wygrac nigdy?? ona byla zajebistaaa ;d
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024