Skocz do zawartości


Zdjęcie

mój pierwszy folder


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_tui
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mój pierwszy folder
kurde kształt ostrza taki jak lubie no ladny gratuluje
  • 0

budo_a`te
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kątowni.

Napisano Ponad rok temu

Re: mój pierwszy folder
Wygląda jak stary, zaufany przyjaciel sędziwego bosmana-wilka morskiego. Smagany falami najodleglejszych wód na pokładzie drewnianego klipera. Taki, na którym można polegać w czasie najgorszego sztormu tnąc przemoczone słoną wodą liny... a później w blasku wschodzącego nad Ziemią Ognistą słońca można nim obciąc końcówkę ręcznie wyrabianego kubańskiego cygara, przypalić, zaciągnąć się i czując na twarzy lekki powiew morskiej bryzy pomyśleć: "No, kurwa. Zajebisty."
  • 0

budo_-simon-
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsk Podlaski

Napisano Ponad rok temu

Re: mój pierwszy folder

Wygląda jak stary, zaufany przyjaciel sędziwego bosmana-wilka morskiego. Smagany falami najodleglejszych wód na pokładzie drewnianego klipera. Taki, na którym można polegać w czasie najgorszego sztormu tnąc przemoczone słoną wodą liny... a później w blasku wschodzącego nad Ziemią Ognistą słońca można nim obciąc końcówkę ręcznie wyrabianego kubańskiego cygara, przypalić, zaciągnąć się i czując na twarzy lekki powiew morskiej bryzy pomyśleć: "No, kurwa. Zajebisty."


Zaraz sie rozkleje :cry:
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mój pierwszy folder
Kurna co jak co ale trzeba miec talent, zeby zrobic nozyk, ktory wyglada jak 50 letni przyjaciel bosmana w b.dobrym stanie bo zadbany...
  • 0

budo_mithrandir
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: mój pierwszy folder
Wygląda na bardzo dobry nóż!!
Gratuluję!!
A powiedz ile on waży?

Pozdr
Mithr
  • 0

budo_cromcruah
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 396 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mój pierwszy folder
dzieki, ze cwiierc kilo na oko
  • 0

budo_sabertooth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mój pierwszy folder
pełne uznanie!

jak dla mnie najbardziej klimatyczny nóż jaki pojawił się na tym forum - z produkcji rodzimych knifemakerów.. szczerze!

rewelacja.
  • 0

budo_zielona wróżka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mój pierwszy folder
8O On jest przepiekny, kazdy szczegol mi sie podoba. Wyglada na noz, ktory ma swoja fascynujaca historie.
Gratuluje
  • 0

budo_archery
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RP - Republiq of Paragwai

Napisano Ponad rok temu

Re: mój pierwszy folder
Nie no k....a nożyk fantastyczny 8O
Zaj...e się mi podoba, typ foldera który lubię najbardziej, czyli wyglądający na konkretny i solidny folderek. Moim zdaniem jego jedyną wadą jest jest to, iż mało kto uwierzy że znajomych, kiedy im powiesz że to twoja robota :wink: bynajmniej u mnie tak jest, od 1,5 roku zajmuje się jako takim robieniem noży, i nikt nie wierzy z kumpli że to moja robota.. bo każdy: "...ee tam, jak to można zrobić samemu nóż..." hehe :wink:

Ale na poważnie to ci gratuluje :D ja narazie bym sie nie porwał na robienie foldera, wg mnie jak ktoś potrafi zrobić nóż składany to nóż ze stałym ostrzem jest jak bułka z masłem :)
Nóż zajebisty i koniec :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024