Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hormon wzrostu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

roko2102
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:Sztuki Walki-Silownia i kiedy rugby

Napisano Ponad rok temu

Hormon wzrostu
chce za miesiac zaczac cykl z homonem wzrostu jakiej firmy i z jakiego kraju jest najlpeszy i najmocnijeszy hormon i ile musze go kupic?mam 6 tysiecy czy za tyle da sie zrobic dobra kuracje?
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Hormon wzrostu
nie szkoda Ci kasy? Nie lepiej wziąść Prolke + deczkę i pewnie tak samo Cię porobi? :) a jak jeszcze trafisz na GH walone to już w ogóle 6tyś do kosza ;]
Jak chcesz uzyskać odpowiedzi to idź lepiej na inne forum.
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Hormon wzrostu
Chcesz się zabić? :hyhy:

obibok
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z polski pochodzę
  • Zainteresowania:brak

Napisano Ponad rok temu

Re: Hormon wzrostu
Dziwią mnie odpowiedzi moich poprzedników, czyżby delikatnie mówiąc przemawiała przez nich zazdrość :hyhy: Pytanie powinno brzmieć nieco inaczej. Jaki HGH jest w tej chwili najpewniejszy.
Pomyśl z czym połączyć to cudeńko gdyż samo HGH nie zrobi z Ciebie superbohatera. No i młodziutki jesteś, ja bym poczekał kilka latek. Jak teraz przywalisz GH to co będzie następne.
  • 0
Zanim zaczniesz zastanów się dwukrotnie,
potem nie ma już odwrotu...

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Hormon wzrostu
moim zdaniem i nie tylko moim hormon wzrostu to placebo nie znam nikogo kto brał go solo więc nie można powiedzieć czy działa faktycznie ( ale podobno nie działa solo ) ja bym sobie darował

kogut
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hormon wzrostu
z hormonem niema żartów ,masz 19 lat , zastanów sie dobrze ja bym go nie walił :wstyd:
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Hormon wzrostu
jasne, ze Ci zazdrosnymi zwłaszcza zdrowia po cyklu i marnych efektów :hyhy:

kogut
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hormon wzrostu
ja nie wiem ,16 latki tylko omke albo mietka gdzies maja zdrowie , , a tu 19 lat i hormon ,szkoda gadac i tak jak bedzie chcial to kupi :wstyd: :wstyd:
  • 0

obibok
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z polski pochodzę
  • Zainteresowania:brak

Napisano Ponad rok temu

Re: Hormon wzrostu
hx w pierwszym poście piszesz "Chcesz się zabić?",. Po tej wypowiedzi jedyne co można stwierdzić to że twoje pojęcie na temat GH jest bynajmniej śmieszne. Może gdybyś spróbował GH Twoje "wymiary" uległy by znacznej poprawie. Jeszcze raz stwierdzam że przemawia przez Ciebie tylko i wyłącznie zazdrość najwidoczniej siedzisz jeszcze na mamusinym garnuszku i daleko Ci do usamodzielnienia. Rozumiem i współczuje. A i życzę podobnie bezsensownych wypowiedzi na wszelkie Twoje zapytania.
Oczywiście nie bierz nic do siebie to tylko moje spostrzeżenie.
  • 0
Zanim zaczniesz zastanów się dwukrotnie,
potem nie ma już odwrotu...

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Hormon wzrostu
6 tys starczy ci kuracja miesieczna to ok 3 kawli :hyhy:
  • 0

kogut
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hormon wzrostu
obibok a ty waliłes hormon , to nie jest zazdrosc napisał co mysli ja tak samo tego nie polecam wiec zakaczmy temat : :cwaniak:
  • 0

obibok
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z polski pochodzę
  • Zainteresowania:brak

Napisano Ponad rok temu

Re: Hormon wzrostu
A czy moje wymiary mówią że brałem. Chłopie do GH mi jeszcze daleeeeko. Jak można czegoś nie polecać jak się nawet koło tego nie stało. Wczytaj się w moja pierwsza wypowiedz z tak zwanym zrozumieniem a dostrzeżesz jej sens. Wypowiedz typu "Chcesz się zabić?" nie powinna mieć miejsca. Jeżeli sądzisz iż ta wypowiedz miała jakakolwiek wartość daj mu Sog'a.
Roko zrób jak powiedział BlackZone tylko to ma sens. Powoli zaczynam rozumieć brak zainteresowanie tym forum szerszej rzeszy BB
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Hormon wzrostu
Po pierwsze te cudo solo nic nie zdziała;

Hormon wzrostu (GH), przyjmowany przez wielu sportowców, by zwiększyć wydolność organizmu, nie tylko rujnuje wiele karier w efekcie afer dopingowych. Okazuje się także, że najprawdopodobniej... nie poprawia on w ogóle osiąganych przez nich wyników.

Aby określić wpływ wspomnianego hormonu na organizm sportowców, naukowcy przeanalizowali wyniki 27 różnych badań klinicznych, w których stosowano wspomnianą substancję u osób w wieku od 13 do 45 lat.

Wyniki testów klinicznych wydawały się z pozoru obiecujące. Stwierdzono bowiem, że poprawnie przyjmowany specyfik podnosi tzw. beztłuszczową masę ciała średnio o 2 kg, co często ma przełożenie na rozrost tkanki mięśniowej. Należy jednak pamiętać, że na wspomniany wzrost masy składa się także woda, która pod wpływem hormonu wzrostu zatrzymuje się w organizmie w zwiększonych ilościach.

Oprócz poprawy muskulatury, stwierdzono także wzrost masy tkanki tłuszczowej aż o kilogram. Dla sportowców uprawiających wiele dyscyplin to bardzo dużo, gdyż zawodnik często musi być jak najlżejszy, by móc biegać szybciej lub latać wyżej i dalej.

Dodatkowo odkryto, że przyjmowanie GH nie poprawia wydolności tlenowej organizmu. Jeden z głównych autorów badań powiedział nawet: Jeśli hormon wzrostu ma w ogóle wpływ na wydolność, to jest to raczej wpływ negatywny. Nie stwierdzono także poprawy zdolności do podnoszenia ciężarów.

Kolejnym negatywnym objawem "namierzonym" w badaniach klinicznych był wzrost poziomu kwasu mlekowego w mięśniach. Jest to substancja powstająca naturalnie m.in. w mięśniach podczas intensywnego wysiłku. Jego odkładnie powoduje dobrze znane wszystkim zakwasy. Podniesiony poziom tego związku ma negatywny wpływ na tkankę mięśniową, a więc i na jej kondycję.

Nie należy zapominać o innych niekorzystnych skutkach ubocznych. Mary Chavez, profesor farmacji, wymienia kilka z nich: Musimy uważać, gdyż nawet w ściśle kontrolowanych próbach klinicznych stwierdziliśmy przypadki naderwania mięśni, nadmiernego zmęczenia oraz obrzęki. Z tego powodu pani profesor sugeruje, by zmienić status prawny hormonu wzrostu. Dotychczas był on lekiem wydawanym na receptę, natomiast, jej zdaniem, powinien być tzw. substancją kontrolowaną, co oznaczałoby jeszcze ściślejszą obserwację handlu tym specyfikiem.

Wszystkie wspomniane efekty dotyczyły badań klinicznych, w których hormon wzrostu podawano w ściśle kontrolowany sposób z zamiarem wyleczenia określonych dolegliwości. Tymczasem sportowcy często przyjmują lek w nieodpowiednich dawkach oraz bez zachowania norm bezpieczeństwa. Może to dodatkowo pogarszać zdrowie zawodników, choć nie zawsze efekty te widać od razu.

Przy okazji badań naukowcy rozprawili się z jeszcze jednym mitem dotyczącym GH. Wielu ludzi wierzy bowiem, że jego przyjmowanie, często w połączeniu ze sterydami, może poprawić stan zdrowia osób w podeszłym wieku. Badacze twierdzą jednak, że na podstawie dostępnej dziś wiedzy można jednoznacznie stwierdzić, że żadna z tych substancji nie poprawia stanu zdrowia osób starszych. Dodatkowo zwracają uwagę na efekty uboczne, które przeważnie znacznie przewyższają ewentualne korzyści.

Wojciech Grzeszkowiak

źródło: HealthDay

po drugie skutki uboczne złego brania etc są tragiczne -> zmutowania włącznie i po trzecie stosuje się go wyłącznie u osób w wieku średnim i pod ścisła kontrola lekarza, a kumpla profesjonalisty koksa, który za 3 miechy będzie leżał w prosektoryjnej lodówce.

I tak dla modów; roko i ten obibok to jedna osoba z dwoma kontami - pewnie schizofrenik który gada sam do siebie..

kogut
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hormon wzrostu
wiec ZAMYKAMY BO SIE SYF ROBI :hyhy:
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Hormon wzrostu
nie ma co dłużej nad tym dyskutować niech sie autor wypowie jak ma cos do powiedzenia jak nie to zamykam temat
i nie spamować mi tu

roko2102
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:Sztuki Walki-Silownia i kiedy rugby

Napisano Ponad rok temu

Re: Hormon wzrostu
ja sie zapytalem o firma najlepszego hormonu po co wogle ta cala dyskusja
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Hormon wzrostu
był kiedys jakiś UNTROPIN czy jakos tak nie pamiętam i to jego głównie walili ale tak jak mówie GH solo odpada bo potrzebujesz np insuliny której poziom spada drastycznie na cyklu
a nie musze chyba pisać o przypadkach zażywania insuliny które kończyły sie w szpitalu albo co gorzej na szpitalnym katafalku do sekcji insulina jest o wiele bardziej niebezpieczna ot GH a jest potrzebna na cykl

mj
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mazowieckie
  • Zainteresowania:wszystko i nic

Napisano Ponad rok temu

Re: Hormon wzrostu
obecnie na najlepszy jest chiński a nie jak wszyscy mówią skandynawski dostępny w naszych aptekach, a po za tym cena jest dobra nie pamiętam dokładnie ile jednostek kolega bił ale miał podobną wagę i wiem że robił to tak ze gh przyjmował przez pięć dni póżniej dwa dni przerwy czyli 5dni on 2 dni of do tego dużo węglowodanów no i inny towar bez tego ani rusz bo efektów nie będzie no chyba że lubisz ryzyko to bierz to z insą ale nie radzę!!! kolega na taką kurację wydał 10tyś
p.s nie słuchaj się że hormon ma jakieś skutki uboczne typu mutacje albo przerośnięcia kończyn obecnie jest on chemicznie produkowany anie jak kiedyś naturalny z martwych noworodków czy jak plotka mówiła z małp
warto też wziąść hormon w trakcie kuracji na saa jeżeli ktoś ma tędęcję do krost ponieważ wystarcz brać go co drugi dzień a krosty nie pojawią się a nawet znikną i cera się wygładzi pozdrawiam
to znam z doświadczenia na moich kolegach
  • 0
żyje sie tylko raz

KerbuS
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 380 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Hormon wzrostu
Najlepiej zrobisz jak pójdziesz do lekarza jakiegoś prywatnego i mu powiedz, żeby Ci rozpisał.
  • 0

jarek1418048800
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hormon wzrostu
Jak brac towar to tylko z hgh ale z 8 miesiecy bez przerwy z towarem bomba niesamowita :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024