Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie wiedzialem gdzie zamiescic-pomocy-kreatyna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

rajekk
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Nie wiedzialem gdzie zamiescic-pomocy-kreatyna
Witam, mam pytanie otoz chce zaakupic sobie kreatyne albo cos innego na przyrost masy miesniowej tylko nie wiem jak to dziala (Czy trzeba ccwiczyc na silowni, jakies specjalne diety czy cos) Gdzies czytalem ze biorac to trzeba cwiczyc regularnie bo inaczej sie flak zrobi :<<

-Gram w kosza (nie chodze na silownie)

Prosze o pomoc w tej sprawie ;<<

btw nie widzialem gdzie to zamiescic wiec lepiej w HP zeby nie bylo ze nabijam posty -.-
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie wiedzialem gdzie zamiescic-pomocy-kreatyna
Głupi pytanie :clap:
Logiczne żeby mięśnie rosły muszą mieć bodziec czyli ćwiczenia siłowe, jak będziesz grał w kosza to raczej nie urosną :clap:
Zarys diety też by się przydał.
  • 0

rajekk
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie wiedzialem gdzie zamiescic-pomocy-kreatyna

Głupi pytanie :clap:
Logiczne żeby mięśnie rosły muszą mieć bodziec czyli ćwiczenia siłowe, jak będziesz grał w kosza to raczej nie urosną :clap:
Zarys diety też by się przydał.



Tzn. Cwicze sobie w domu hantlami porobie troche pompek na dobranoc ale czy np biorac ta kreatyne to bede mogl robic dalej takie cwiczenia (nie robie ich zbyt duzo) chodzio mi tez o to czy np jak sie zbuduja miesnie to bede mogl mniej cwiczyc

btw. chcę ta kreatyna doprowadzic do rozmiaru 37-39 w bicepsie (mam teraz 32) ps mam 15 lat
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie wiedzialem gdzie zamiescic-pomocy-kreatyna

Tzn. Cwicze sobie w domu hantlami porobie troche pompek na dobranoc ale czy np biorac ta kreatyne to bede mogl robic dalej takie cwiczenia (nie robie ich zbyt duzo) chodzio mi tez o to czy np jak sie zbuduja miesnie to bede mogl mniej cwiczyc

btw. chcę ta kreatyna doprowadzic do rozmiaru 37-39 w bicepsie (mam teraz 32) ps mam 15 lat



Samymi pompkami i hantlami 7cm w bicepsie nie zbudujesz :clap: Zapisz się lepiej na siłownie i ćwicz treningiem masowym jak chcesz budować co kolwiek
Tyle cm w łapie musisz wyrobić ciężkim i długim treningiem na siłowni i chociażby dietą :clap: na kretyne przyjdzie jeszcze czas.
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie wiedzialem gdzie zamiescic-pomocy-kreatyna

Witam, mam pytanie otoz chce zaakupic sobie kreatyne albo cos innego na przyrost masy miesniowej tylko nie wiem jak to dziala (Czy trzeba ccwiczyc na silowni, jakies specjalne diety czy cos) Gdzies czytalem ze biorac to trzeba cwiczyc regularnie bo inaczej sie flak zrobi :<<

-Gram w kosza (nie chodze na silownie)

Prosze o pomoc w tej sprawie ;<<

btw nie widzialem gdzie to zamiescic wiec lepiej w HP zeby nie bylo ze nabijam posty -.-



Jaki flak :clap: :clap: ? poprostu ci miesnie nie urosna. dieta i trening! bez tego nie dasz rady tyle nabic w bicepsie. musisz miec odpowiedni plan treningowy. jesli nie mozesz sie zapisac na silownie ani nie masz narazie odpowiedniej ilosci sprzetu to puki co mozesz sprbowac tego [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

rajekk
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie wiedzialem gdzie zamiescic-pomocy-kreatyna
No tak wiem ze silownia itp ale zalezy mi zeby w miare szybko ;/ pol roku temu wlasnei wykonywalem te cwiczenia i stosowalem diete...ale dalej nikt mi nie odpowiedzial czy jezeli kupie sobie kreatyne to jak mam ja zazywac>co trzeba robic gdy sie ja wezmie zeby miesnie urosly


Wiem ze moze moje wypowiedzi nie brzmią profesjonalnie no ale potrzebuje pomocy ;P a nie znam sie na kulturystyce, pytalem sie o tego flaka bo slyszalem jak gadal ktos ze zazywal to jakis tam cwiczenai wykonywal przestal cwiczyc i brac kreatyne i mu miesnie tak jakby sflaczały

aha i prosilbym o podanie mniejwiecej ceny takiej kuracji zeby cos tak ok. 5 cm w bicepsie na kreatynie mozna bylo wyrobic
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie wiedzialem gdzie zamiescic-pomocy-kreatyna

No tak wiem ze silownia itp ale zalezy mi zeby w miare szybko ;/ pol roku temu wlasnei wykonywalem te cwiczenia i stosowalem diete...ale dalej nikt mi nie odpowiedzial czy jezeli kupie sobie kreatyne to jak mam ja zazywac>co trzeba robic gdy sie ja wezmie zeby miesnie urosly


Wiem ze moze moje wypowiedzi nie brzmią profesjonalnie no ale potrzebuje pomocy ;P a nie znam sie na kulturystyce, pytalem sie o tego flaka bo slyszalem jak gadal ktos ze zazywal to jakis tam cwiczenai wykonywal przestal cwiczyc i brac kreatyne i mu miesnie tak jakby sflaczały

aha i prosilbym o podanie mniejwiecej ceny takiej kuracji zeby cos tak ok. 5 cm w bicepsie na kreatynie mozna bylo wyrobic



kreatyne zazywaj tak jak zaleca producent. tam musi byc napisane. zeby kreatyna cos dala to musisz cwiczyc i czymac sie diety. istnieje kilka rodzaji kreatyn wiec nikt zgory Ci nie powie jak masz dawkowac. 5cm w bicu... chyba zadna kuracja nawet z uzyciem koksow Ci tyle nieda. to by musialo byc kilka kuracji-cyklow.

Ps. w dziale suplemety i odzywki sa eksperci od tych spraw. jak tam zalozysz temat to napewno wiecej odpowiedzi otrzymasz
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie wiedzialem gdzie zamiescic-pomocy-kreatyna
Dla mnie to nonsens....
1.Brak większych siłowych ćwiczeń fizycznych na przyrost masy mięśniowej...
2.Kretyne się bierze po to aby przełamać zastój w przyrostach (najwcześniej po 6 miesiącach ćwiczeń siłowych)
3.Chcesz ćwiczyć samą łapę?
4.5cm to jest nierealne na jednym cyklu kretynowym nawet przy dobrym treningu(właśnie dobrym treningu)
5.Poczytaj trochę na temat suplementów, treningów, odżywiania się nie zaszkodzi.
  • 0

rajekk
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie wiedzialem gdzie zamiescic-pomocy-kreatyna
no tak chcialem sama lape :/ kiedys tam myslalem ze jak ze pochlania taka kreatyne to wystarczy troche pocwiczyc i miesnie rosna szybko
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie wiedzialem gdzie zamiescic-pomocy-kreatyna

no tak chcialem sama lape :/ kiedys tam myslalem ze jak ze pochlania taka kreatyne to wystarczy troche pocwiczyc i miesnie rosna szybko


pomyśl sobie jakbyś miał nawet te 39 w łapie a zero innych mięśni.Jakby to wyglądało? :clap:
  • 0

rajekk
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie wiedzialem gdzie zamiescic-pomocy-kreatyna
jak zero innych miesni wlasnie o to chodzi ze brzuch, klate, bary kaptury mam dosc duze i wyrzezbione tylko z bicepsem jest marnie uda lydki wszystko pieknie prócz bicepsa :||
  • 0

bartiss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:190
  • Biceps [cm] :39,5
  • Waga [kg]:106

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie wiedzialem gdzie zamiescic-pomocy-kreatyna

jak zero innych miesni wlasnie o to chodzi ze brzuch, klate, bary kaptury mam dosc duze i wyrzezbione tylko z bicepsem jest marnie uda lydki wszystko pieknie prócz bicepsa :||



to wrzuc zdjecia to zobaczymy czy tak pieknie masz wyrzezbione wszystko.
oczywiscie nie chce byc wscibski
  • 0
GG: 2962346



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024