Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomocy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

k1n0
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomocy
...Witam. Mam do was prośbe. Mozecie mi wytłumaczyc takie cos. Bo chcialbym przytyc. Co jest najlepsze na przytycie? Bo od niektórych slysze ze białko ale zdania sa podzielone. I jesli brałbym białko to w jakim czasie przytyje. I czy cos wogóle da. Pozdrawiam i czekam na różnorakie rady...
  • 0

obibok
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z polski pochodzę
  • Zainteresowania:brak

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
Micha i jeszcze raz micha. Poproś mamę o dokładkę przy każdym posiłku i powinno być cacy. Najlepiej:
1-54 duża golona 1kg 6 x ed
1-54 10cio pak browarka najlepiej na wieczór tylko tak aby mama nie widziała
Do tego musztarda sarepska i kobiałka jaj na śniadanie. Po tym cyklonie przytyjesz jak należy :rotfl:
  • 0
Zanim zaczniesz zastanów się dwukrotnie,
potem nie ma już odwrotu...

Euforia
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
dzial odzywianie trening suplementacja , zdabadz sporo wiedzy o sterydach dopiero zawitaj do tego dzialu jak osiagniesz swoje maxymalne mozliwosci na diecie suplach , pzdr


obibok nie udzielaj takich porad bo chlopak naprawde wezmie to do siebie i tak postapi :rotfl: :cwaniak:
  • 0

obibok
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z polski pochodzę
  • Zainteresowania:brak

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
[quote name="k1n0"]...Witam. Mam do was prośbe. Mozecie mi wytłumaczyc takie cos. Bo chcialbym przytyc. Co jest najlepsze na przytycie?

Jakie pytanie taka odpowiedz :rotfl: A 6 kg golony z sarepską zapite jakimś dobrym browarkiem do tego kilka jaj, wymodeluje kolegę jak ta lala.

Nie no nie będę już taki. Jak powiedział mój przedmówca zapraszamy do działu odżywianie i masujemy.
  • 0

kogut
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
obibok gupi post i nie potszebny ,jak napisal euforia dzial supli ,MOD PRZENIES TEMAT :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024