Skocz do zawartości


Zdjęcie

winstrol


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

damian997
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

winstrol
Witajcie. Mam maly problem, wczoraj skonczylem brac winstrol w tabletkach, chcialem sie dowiedziec kiedy moge wybrac sie do lekarza bo mam male problemy ze zdrowiem, bo mi rece i nogi czesto dretwieja i pewnie bedzie chcial pobrac krew a moi stazy nie moga sie dowiedziec ze cos bralem wiec nie chce zeby cos wykrylo, kiedy nie powino juz nic wykryc ze bralem winstrol??
  • 0

koksland1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
normalnie idz do lekarza jak tylko cie przyjmie
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

obibok
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z polski pochodzę
  • Zainteresowania:brak

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
O co chodzi z tym drętwieniem??? Czy zdarzało się to przed cyklem? A jeżeli tak to po jakiego hooja sięgałeś po SAA?
Czym suplementowałeś to wino???
  • 0
Zanim zaczniesz zastanów się dwukrotnie,
potem nie ma już odwrotu...

damian997
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
podam ci przyklad" wczoraj poszedlem sie przejsc z kumpela, zatrzymalismy sie na chwile. chce dac kroka a tu kurw* noga mi zdretwiala cizeko na nia stanac, 2 przyklad, jak spie, kiedy moglem wziac reke pod podusze a teraz jak sie w nocy budze to nie mam w niej sily w niej wogole, ale rano przechodzi jak reke mam obok... a mam tak ze 2 miechy moze 3...

a jak lekarz zechce mnie wyslac na badanie krwi??
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
damian997, - nie powinno nic wyjsc, ze brales koxy ;)
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
hmm przy zwykłych badaniach lekarskich na krew nie powinno nic wykazać. Co innego jeżeli będzie tam pomiar erytrocytów. Bądź jakiś test na toksyczność. Wtedy będzie źle. Zawsze możesz grać na zwłokę okres półtrwania winka to jedynie 3 tyg.
  • 0

roko2102
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:Sztuki Walki-Silownia i kiedy rugby

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
Sluchaj masz wysuszone kosci ja tez to mialem kup glukozamine itp od 100 winstrolu nie bedziesz mial podwyzszonych erytrocytow bo co to jets 100 wina 5 czy 10 mg
  • 0

roko2102
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:Sztuki Walki-Silownia i kiedy rugby

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
a pozatym najlpeije idz sam do lekarza normalnie mu powiedz ze zarles Stanozolol i on zosatwi to miedzy wami tajemnieca lekarska
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
raczej wysuszone stawy, ale roko dobrze mówi. Glukozamina może pomóc. Albo idź do lekarza sam.
  • 0

kogut
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol

Witajcie. Mam maly problem, wczoraj skonczylem brac winstrol w tabletkach, chcialem sie dowiedziec kiedy moge wybrac sie do lekarza bo mam male problemy ze zdrowiem, bo mi rece i nogi czesto dretwieja i pewnie bedzie chcial pobrac krew a moi stazy nie moga sie dowiedziec ze cos bralem wiec nie chce zeby cos wykrylo, kiedy nie powino juz nic wykryc ze bralem winstrol??

ile masz lat to pierwsze , brales oslonki na watrobr i stawy , i z taka masa lapiesz sie za wino , to ile ci poszlo po tej 100 wina , :wstyd:
  • 0

pppppp
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:łapy

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
Człowieku rano jak żle położysz ręke do snu to wszystkim drętwieje,ja czasami nie czuje tej ręki jak ją ułoże,a 100tabl stanazolu to nikt nie poczuje,rozmawiałem z doktorem jak zachorowałem , powiedziałem że biore stanazol ,a on na to ,szybciej wyjdziesz z choroby bo on jest przeciwzapalny :D
Przecież stanazol to lek dla starszych ludzi ,którzy mają wyniszczony organizm.
  • 0

damian997
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol

Sluchaj masz wysuszone kosci ja tez to mialem kup glukozamine itp od 100 winstrolu nie bedziesz mial podwyzszonych erytrocytow bo co to jets 100 wina 5 czy 10 mg

ja glukozamine jem na kosci :)


oslonki na watrobr i stawy , i z taka masa lapiesz sie za wino , to ile ci poszlo po tej 100 wina , :wstyd:


ile poszlo?? 120kg na klatke biore, a 170na martwy w treningu 6ruchow 80kg na barki wiec ja nie narzekam. moze i hudy jestem ale zauwaz ze ja nie mam 2m wzrostu. a na watrobe i stawy to ja biore
  • 0

kogut
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
a ile masz lat niewidac tego w prof ,to ile poszlo ci sily i jake wino 5-10ng teras 120 a wczesniej ile brales
  • 0

obibok
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z polski pochodzę
  • Zainteresowania:brak

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
Ponawiam pytanie czym suplementowałes cykl?? Brałeś coś na stawy? Jak nie to zrób jak mówi roko2102.
Ja stawiał bym na niedobór potasu no ale nie napisałeś co brałeś podczas cyklu z vitaminek.
Ponadto jako BB sprawa dotyka wielu osób a ma to związek z trzymaniem rak i barków w napięciu, specyficznych, powtarzających sie ruchów i trzymanie w rekach ciężkich urządzeń/narzędzi. Rozluźniaj barki, ręce, dłonie, szyje przez samo masaż, ćwiczenia (skręty szyi, "młynek", potrząsanie nadgarstkiem i ręką), gorące prysznice i kąpiele, gorące okłady, dobry masaż polegający raczej na głębokich ruchach i mobilizacji szkieletu, w tym mobilizacji szyi i stawu barkowego no i oczywiście rozciągaj sie codziennie.
A co do lekarza to twój strach wydaje się sprawą nieco śmieszną. Dla pewności i eliminacji jakiś poważnych schorzeń biegnij do znachora i się niczym nie przejmuj.
  • 0
Zanim zaczniesz zastanów się dwukrotnie,
potem nie ma już odwrotu...

GośćGuest_Jani_*

Guest_Jani_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
tez mnie ciekawi ile posżło Ci w siłe po tym winku w tabsach... Jakbys mógł to napisz cos na ten temat...:)

GośćGuest_Jani_*

Guest_Jani_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol

A co do lekarza to twój strach wydaje się sprawą nieco śmieszną. Dla pewności i eliminacji jakiś poważnych schorzeń biegnij do znachora i się niczym nie przejmuj



Dobre :D hehe... albo do wrózki :hyhy:

damian997
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
sily mi troche poszlo, szczegolnie na barki... przed cyklem bralem 100kg na klatke, na barki poszlo mi z 15kg sily, pozadnie jadlem, kupe bialka i wegli to i masa mi poszla rowniesz po tym, lapka urosla do 38cm. lat mam 17,5
  • 0

kogut
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
to niezly winik sily
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
podłącze się do pytania koguta jakiej firmy winko brałeś?
  • 0

damian997
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol
na tabletkach jest napisane LK opakowania juz nie mam
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024