Skocz do zawartości


Zdjęcie

GASPARI NUTRITION Mitotropin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

GASPARI NUTRITION Mitotropin
Miotropin – to suplement ukierunkowany na kompleksowe wspieranie procesu spalania tkanki tłuszczowej. Składa się z dwóch części: pierwsza pomaga skutecznie zredukować pozom tłuszczu, druga, stosowana pod sam koniec cyklu, usuwa nadmiar wody z organizmu.


* PODNOSI POZIOM KATECHOLAMIN, CO PRZYSPIESZA SPALANIE TŁUSZCZU
* USUWA NADMIAR WODY Z ORGANIZMU
* OGRANICZA AKTYWNOŚĆ WOLNYCH RODNIKÓW
* ZWIĘKSZA TERMOGENEZĘ


W skład Mitropin wchodzą:

N-Acetyl-L-Karnityna - acetylowana wersja aminokwasu L-Karnityna. Poprzez zapewnienie organizmowi dodatkowych reszt acetylowych pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego (zwiększa poziom neuroprzekaźnika Acetylocholiny).

Proszek z Nasion Lnu - źródło zdrowych tłuszczy niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu.

Ekstrakt Undaria Pinnatifida - zwiększa uwalnianie proteiny UCP1, która powoduje przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej, zwłaszcza tej zgromadzonej w okolicy organów wewnętrznych.

Ekstrakt z Pestek Winogron – bogaty w bioaktywne Polifenole wśród których znaleźć możemy m.in.: Resweratrol, bardzo silny antyoksydant, skutecznie zwalczające wolne rodniki.

Ekstrakt Capsicum Annom - naturalny antyoksydant, wpływa na produkcje Epinefryny i Norepinefryny, związków ograniczających łaknienie, nasila termogenezę, przyspiesza metabolizm tłuszczy i węglowodanów.

3,3' Dijodo-L-Tyronina (3,3’ T2), 3,5-Dijodo-L-Tyronina (T2) - przyspieszają metabolizm, zwiększają ogólny wydatek energetyczny organizmu, obniżają poziom cholesterolu, przyspieszają proces utleniania kwasów tłuszczowych, aktywują kinaze AMPK.

L-Tyrozyna - jest prekursorem dla Adrenaliny, Dopaminy i Noradrenaliny (niezbędne do prawidłowej pracy układu nerwowego), działa pobudzająco, wzmaga czujność i koncentrację.

Fenyletylamina - wykazuje właściwości stymulacyjne, podnoszą poziom Dopaminy, zwiększają poziom energii, poprawiają nastrój, redukują zmęczenie fizyczne i psychiczne.

Ekstrakt Zielonej Herbaty – eliminuje wolne rodniki, zapobiega nowotworom, zawiera katecholaminę EGCG, która hamuje procesy dezaktywacji i usuwania z organizmu adrenaliny. Dzięki temu działa synergistycznie zarówno z naturalną adrenaliną jak i związkami naśladującymi jej działanie.

Kofeina Bezwodna- najbardziej znany na całym świecie związek o charakterze termogenicznym. Działa pobudzająco, obniża poziom adenozyny, hamuje rozpad cAMP – tym samym wzmacnia zachodzące w organizmie procesy termogeniczne (wydzielanie energii powstałej podczas spalania tłuszczy w postaci ciepła) i lipolityczne (rozkład tłuszczy na wolne kwasy tłuszczowe).

Ekstrakt Nasion Zielonej Kawy - źródła naturalnej Kofeiny charakteryzującej się wydłużonym czasem uwalniania.

Hordenina - amina powstająca z Tyrozyny, wykazuje działanie podobne do Efedryny, hamuje wychwyt Norepinefryny (tym samym przyczynia się do nasilenia procesów termogenicznych), zwiększa produkcję Dopaminy (co pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie).

Evodiamina – aktywny alkaloid owocu Wu-Chu-Yu, jednego ze składników Chińskiej tradycyjnej medycyny. W naszym organizmie powoduje zwiększenie wydzielania katecholamin (adrenalina i noradrenalina) tym samym nasila proces rozpadu tkanki tłuszczowej i uwalniania kwasów tłuszczowych, przemienianych później w energię, wydalaną w postaci ciepła (termogeneza). Dodatkowe efekty Evodiaminy wynikają ze zwiększenia poziomu cAMP – wzrost produkcji ATP (uniwersalny nośnik energii), szybsze tempo syntezy białek, regulacja metabolizmu węglowodanów.

Synefryna - podobnie jak Forskolina, swoją budową i działaniem przypomina adrenalinę - hamuje łaknienie, stymuluje alfa i beta adrenoreceptory, tym samym nasila procesy lipolityczne oraz podnosi poziom cAMP. Jednak w przeciwieństwie do adrenaliny nie pobudza centralnego układu nerwowego a tym samym pozwala uniknąć skutków ubocznych takich jak podenerwowanie czy drgawki.

DL-Fenylalanina - ulega konwersji do Tyrozyny, hamuje rozkład Endorfin, poprawia wytrzymałość i koncentrację.

Miłorząb Japoński - wzmacnia naczynia krwionośne, poprawia stan układu nerwowego, zmniejsza agregację płytek krwi, pomaga zapobiegać miażdżycy, spowalnia proces starzenia.

Uncaria Rhynchophylla - to, uprawiane od lat, ziele posiada wiele szczególnych i dobrze potwierdzonych naukowo właściwości. Zawiera szereg substancji aktywnych, które zachowują się jak blokery enzymu MAO. Poprzez zablokowanie jego aktywności dochodzi do znacznego przedłużenia działania amin katecholowych, które odpowiadają bezpośrednio za spalanie tłuszczu. Dzięki temu uzyskujemy także długo utrzymujący się, stały poziom energii i dobrego samopoczucia.

Sinofranchetia Chinensis - dzięki współczesnej medycynie dowiedziano się o właściwościach blokowania enzymu MAO przez dwie grupy składników zawartych w tej roślinie. Dzięki temu pobudzenie wywołane pozostałymi składnikami utrzymuje się znacznie dłużej, spala się więcej tłuszcz oraz utrzymuje się wysoki poziom energii przez długi czas.

Hupercyna – zapobiega rozpadowi Acetylocholiny, ważnego neuroprzekaźnika, poprawia pamięć i koncentracje.

Mieszanka Antyoksydantów - zapobiega powstawaniu szkodliwych wolnych rodników.

Chlorek Amonowy - wykazuje łagodne działanie diuretyczne, tym samym zapobiega gromadzeniu się nadmiaru wody w organizmie.

Dandelion - Mniszek Lekarski. Pomagają w schorzeniach dróg żółciowych i kamicy żółciowej, przy problemach wątrobowych oraz trawiennych, działa moczopędnie.

Arctostaphylos Uva-Ursi – Mącznica Lekarska. Posiada działanie dezynfekujące drogi moczowe.

8-bromoteofillina - związek należący do grupy metyloksantyn, wykazujący działanie podobne do Kofeiny.



SKŁADNIKI AKTYWNE Miotropin
THERMOPHORIC MITOCHONDRIAL UNCOUPLING AGENT™
Porcja jednorazowa 3 tabletki
Ilość porcji w opakowaniu 60
Zawartość w 1 porcji (3 tabletki) zaw: % DZ
Witamina E 5 IU
Mitotropin Uncoupling Complex™ 1275 mg
N-Acetyl L-Karnityna
Proszek z Nasion Lnu
Ekstrakt Undaria Pinnatifida
Ekstrakt z Pestek Winogron
Ekstrakt Capsicum Annum
3,3' Dijodo-L-tyronina
3,5-Dijodo-L-tyronina
Thermophoric Lypolytic Acceleration Blend™ 1774 mg
L-Tyrozna
Beta-Fenyletylamina
Ekstrakt Zielonej Herbaty
Kofeina Bezwodna
Ekstrakt Nasion Zielonej Kawy
Hordenina
Ewodiamina
Synefryna
DL-Fenylalanina
Miłorząb Japoński
Uncaria Rhynchophylla
Sinofranchetia Chinesis
Hupercyna
Free Radical Attenuation Matrix™ 158 mg
Turmeric
Ekstrakt Artichoke
D-Alfa-Tokoferol
L-SE- Metylselenocysteina

M.T. PEAK CONDITION FACTOR™
Porcja jednorazowa 3 tabletki
Ilość porcji w opakowaniu 60
Zawartość w 1 porcji (3 tabletki) zaw: % DZ
Peak Condition Factor Complex™ 783 mg
Chlorek Amonowy
Dandelion
Ekstrakt Uva ursi
8-bromoteofillina


Zalecane Dzienne Dawkowanie

# THERMOPHORIC MITOCHONDRIAL UNCOUPLING AGENT™ - przez całe 30 dni:


# Dzień Treningowy: Jedna porcja (3 tabletki) przed śniadaniem, druga porcja (3 tabletki) przed treningiem.

# Dzień Nietreningowy: Jedna porcja (3 tabletki) przed śniadaniem, druga (3 tabletki) w odstępie 5-6 godzin, przed posiłkiem..


# M.T. PEAK CONDITION FACTOR™:


# 28 dzień: Jedna porcja (2 kapsułki) po ostatnim posiłku, wraz z 500ml wody.

# 29 dzień: Jedna porcja (2 kapsułki) po pierwszym posiłku, wraz z 500ml wody, druga porcja (2 kapsułki) po ostatnim posiłku, wraz z 500ml wody.

# 30 dzień: Jedna porcja (2 kapsułki) po pierwszym posiłku, wraz z 500ml wody.

Załączone pliki


Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: GASPARI NUTRITION Mitotropin
A te wszystkie najnowsze spalacze i tak umywaja się do clena :clap: a niektóre mają nawet gorsze sidy
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

zensc
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Southampton
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:informatyka, literatura hiszpańska i rosyjska, gitara, stand up comedy, grunge, języki obce
  • Staż [miesiące]:2
  • Wzrost [cm]:193
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:112
  • Udo [cm]:72
  • Waga [kg]:124

Napisano Ponad rok temu

Re: GASPARI NUTRITION Mitotropin
Nie wiem czy podczepiam pytanko pod właściwy temat, ale czy po skończonym cyklu z mitotropinem mogę przerzucić się na coś innego? Jestem na 24 dniu cyklu, instrukcja wyraźnie wspomina, że po 30 dniach trzeba zrobić co najmniej 30 dni przerwy, ale czy w tym czasie mogę brać coś innego i jeżeli tak to co? (szczerze mówiąc odpuścił bym sobie cokolwiek na te 30 dni żeby zregenerować organizm, ale boje się że waga mi stanie jak na razie poleciałem 17kg w tym 10kg na mitotropinie i chciałbym tępo utrzymać).

Jeszcze jedna rzecz, czy mogę ten cykl z niebieskimi kapsułkami zrobić sobie kiedy indziej, po za cyklem z mitotropinem bo nie widzę sensu odwadniać się teraz jak do zrzucenia mam jeszcze z 10kg? Nie zaszkodzi mi jak se to wezmę np przed urlopem? ;p

Użytkownik zensc edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

zensc
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Southampton
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:informatyka, literatura hiszpańska i rosyjska, gitara, stand up comedy, grunge, języki obce
  • Staż [miesiące]:2
  • Wzrost [cm]:193
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:112
  • Udo [cm]:72
  • Waga [kg]:124

Napisano Ponad rok temu

Re: GASPARI NUTRITION Mitotropin
Ok widzę, że nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie więc nie będę ryzykował i odstawie suplementy na 30 dni.

Użytkownik zensc edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

zensc
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Southampton
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:informatyka, literatura hiszpańska i rosyjska, gitara, stand up comedy, grunge, języki obce
  • Staż [miesiące]:2
  • Wzrost [cm]:193
  • Biceps [cm] :45
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:112
  • Udo [cm]:72
  • Waga [kg]:124

Napisano Ponad rok temu

Re: GASPARI NUTRITION Mitotropin
Skończyłem cykl z mitotropinem i pomyślałem, że dam znać jak poszło.
W 31 dni straciłem 12kg startowałem od 138 i spadłem do 126. Ćwiczenia 6 dni w tygodniu plus dieta ("zero" węglowodanów i tłuszczy). Najlepsze jest to, że te 12kg to prawie czysty tłuszcz wiem bo sprawdzałem BF przed i po cyklu. Polecam.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024